csk.news
21.8K

Námestie Sv. Petra je stále viac prázdne

Talianske noviny Il Giornale si všimli, že 20. augusta sa na pápežovej modlitbe Anjel Pána na námestí Sv. Petra "ukázalo len veľmi málo ľudí." Noviny hovoria o "najnižšom počte zhromaždených …More
Talianske noviny Il Giornale si všimli, že 20. augusta sa na pápežovej modlitbe Anjel Pána na námestí Sv. Petra "ukázalo len veľmi málo ľudí." Noviny hovoria o "najnižšom počte zhromaždených veriacich od začiatku jeho potifikátu" a snažia sa vinu zvaliť na horúce počasie alebo dokonca na teroristické útoky v Barcelone.
Čitatelia v komentároch sú ale otvorenejší. Píšu o Františkovej neúnavnej podpore ilegálnej masovej imigrácie. Jeden z nich napísal: "Mohli zaplniť námestie tými imigrantmi!"
V žiadnom z 85 komentárov nenájdete nič v prospech pápeža Františka. Obviňujú ho z ľavicového zaujatia, z propagácie islamu, zo starania sa do politiky a ničenia cirkvi.
Obrázok: © imagea.org, CC BY-ND, #newsWnyktigevn
Caesar
Ani sa necudujem, uz vsade písu o tomto:
Práva migrantov sú dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť
www.hlavnespravy.sk/…/1110120
echo24.cz/…/papez-frantisek…
stací precítat komentáre v diskusii, co si o tom myslia ludia.
Dovoz moslimov musí pokracovat, satanové loze rozhodli:
Lóže svobodných zednářů ve svém prohlášení oficiálně podpořily masovou imigraci do Evropy
Autor: odjinud | …More
Ani sa necudujem, uz vsade písu o tomto:
Práva migrantov sú dôležitejšie než obavy o národnú bezpečnosť
www.hlavnespravy.sk/…/1110120
echo24.cz/…/papez-frantisek…

stací precítat komentáre v diskusii, co si o tom myslia ludia.
Dovoz moslimov musí pokracovat, satanové loze rozhodli:
Lóže svobodných zednářů ve svém prohlášení oficiálně podpořily masovou imigraci do Evropy
Autor: odjinud | Publikováno: 31.5.2017 | Rubrika: Politika

(Brusel) K imigrácii už každý medzičasom povedal to svoje. Rozdiel je však v tom, že niektorí to môžu robiť to vo veľkom štýle v masmédiách, iní v obmedzenom dosahu formálne neobmedzeného internetu.

Teraz sa hlásia o slovo aj slobodomurári. 28 lóží podpísalo oficiálne vyhlásenie a dávajú tým svojou vzácnou otvorenosťou svetlo na tému, ktorá práve ochromuje Európu. Fenomén nekontrolovaného prisťahovalectva. Jav, ktorý vytvoril zjavnú priepasť medzi elitami a ľudom, viditeľnou.

Jednota lóží od Turecka po Portugalsko, z Talianska po Írsko a Poľsko

Medzi signatármi sú lóže Grand Orient Francúzska, Veľká lóža z Rakúska, Grand Orient Švajčiarska, Veľká lóža Francúzska, Grand Orient Belgicko, Veľká lóža v Belgicku, Grand Orient Chorvátska, Grand Orient Írska, Veľká lóža Talianska, Grand Orient Luxemburska, Grand Orient Poľska, Grand Orient Portugalska, Grand Orient Grécka, Ženská veľká lóža Turecka a mnohí iní.

Nenútia len európske vlády imigrantov prijať, ale v budúcnosti ich vziať ešte viac. Slobodomurári tým dokazujú medzi sebou impozantnú mieru zhody v pohľadoch na vec od Turecka po Portugalsko, z Talianska po Írsko a Poľsko. Tým preukazujú faktické zbližovanie s oficiálnymi stratégiami Európskej únie a väčšinou členských štátov EÚ. Je tu prvý krát vyjadrená zhoda zámerov, akú možno iba zriedka vidieť takto verejne medzi Slobodomurárstvom a politickými činiteľmi.

Cieľ: "podkopanie prvkov ako vlasť, identita a národ"

Iba náhoda? O tom možno pochybovať. Táto dohoda má cieľ: "pochovanie prvkov ktoré sú spoločné ako vlasť, identita a národ", toľko píše Corrispondenza Romana.

Vysvetlenie lóží bolo komunikované verejne cez Médias-Presse vo Francúzsku. Oficiálny dokument lóží otvorené volá po nespútanej imigrácii a prekonaní "národného egoizmu" nie bližšie definovanými "všeobecnými zámermi" ktoré by vyžadovali "inovatívnu vítaciu politiku". Lóže nehovoria iba o vznešených cieľoch, ale vyslovujú aj varovanie. Ak vlády neudržia svoje hranice otvorené a nebudú nasledovať slobodomurárske požiadavky, povedie to k "rozdeleniam a konfliktom" a "oživeniu nacionalizmu" v Európe.

Tvrdenie lóží: "Imigrácia nadovšetko"

Bratia (a sestry) lóží sa nespoliehajú pri svojich požiadavkách na židovsko-kresťanské hodnoty Európy, ale na "dodržiavanie ľudských práv", na ktorých spočíva základ "hodnôt solidarity a bratstva" slobodomurárov a Európskej Únie. Základy (súčasnej formy - pozn. prekl.) Európy siahajú k lóžam z doby Francúzskej revolúcie a k jej Deklarácii práv človeka a občana z 1789, ktoré vyvrcholilo do Všeobecnej deklarácii ľudských práv OSN v 1948.

Európske Slobodmurárske obecenstvo nehovorí ako sa má dosiahnuť štvorcový kruh, kedže záujmy migrantov a ich stále väčšie prílevy by mali byť v súlade so záujmami Európskych národov. Slobomurári sa uspokojujú s definovaním všeobecného bodu programu, tzv. conditio sine qua non (nevyhnutná podmienka bez ktorej nie je možná udalosť): "Imigrácia nadovšetko", píše Corrispondenza Romana.
alino
Takto to má byť, povedal Franta. Rím to tak chce! 👌