Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks5.2K
pl.news
124

Płyn do dezynfekcji zamiast wody święconej

Zdjęcie płynu do dezynfekcji w pustej kropielnicy ręcznego zostało wykonane przez autora StLouisCatholic.WordPress.com (25 lutego) w kaplicy w archidiecezji Saint Louis, USA.

Wierni używali go bez wahania.

Sama msza święta była pełna nadużyć, wśród których znalazło się polecenie, aby pozostać na miejscu do Komunii Świętej, a z nią kapłan wyszedł do zgromadzonych.

Na czele archidiecezji stoi arcybiskup Robert Carlson (75), który w 2008 roku zastąpił arcybiskupa Raymonda Burkego.

#newsTljomoescm

Oczywiście, że woda święcona zabija wszelkie zarazki - łącznie z masońskimi, statanistycznymi itd. I doskonale o tym wiedzą, dlatego wyhodowano mit o koronawirusie, by móc pozbyć się wody święconej, która kłuła ich masońską zarazę. Tak samo masoneria zdaje sobie sprawę z wielkiej mocy godnie przyjmowanej Komunii św. Dlatego robią wszystko, by doszło do powszechnej profanacji przez komunię na …More
Oczywiście, że woda święcona zabija wszelkie zarazki - łącznie z masońskimi, statanistycznymi itd. I doskonale o tym wiedzą, dlatego wyhodowano mit o koronawirusie, by móc pozbyć się wody święconej, która kłuła ich masońską zarazę. Tak samo masoneria zdaje sobie sprawę z wielkiej mocy godnie przyjmowanej Komunii św. Dlatego robią wszystko, by doszło do powszechnej profanacji przez komunię na rękę. Przypuszczam, że już wcześniej przygotowywano dla tej profanacji grunt. Np. bloga glorię pilnuje zajadle walcząc o komunię na rękę ksiądz Wacula.... Nie sądzę, że znalazł się tu ot tak sobie z własnej prywatnej inicjatywy - mało prawdopodobne...
Przecież Woda Święcona zabija wszelkie zarazki czy o tym nie wiedza ?
Marcin.D
"Naukowcy z Austrii przebadali tzw. świętą wodę z kościołów i innych miejsc religijnych. Tylko czternaście procent próbek nie było skażonych biologicznie." --> Naukowcy zbadali wodę święconą. Przerażające wyniki
Piotr2000
Komu najbardziej zalezy na wojnie z Chinami lub panstwem - partnerem Chin /Iranem/ ?
Odpowiedz moze prowadzic do rzeczywistego sprawcy-zrodla wirusa.
Quas PrimasPiszesz -[Jak zwykle DURNOWATE i kłamliwe słowa itd]-- HEJ TY wsiowy mędrku przemądrzała .! Sprawdź Ewangelia św Mateusza kościoła katolickiego a później cosik napisz .NO chyba że masz swoje piśmidło
Nie tylko w tym poście ( w komentarzach), ale w ogóle na glorii tv widać ludzi broniących prawdy i katolickiej doktryny, oraz tych, co CELOWO sieją zamęt. No, chyba, że ci drudzy, przynajmniej część z nich ma niedotleniony umysł...
Tak więc mądrego strzeżonego Pan Bóg strzeże i ostrzega .Pan Bóg strzeże właśnie dlatego warto pamiętać o mądrej radzie gdyby komunia święta była przyjmowana według tradycji apostolskiej na dłoń jak słowa ewan.--chleb A tak uczynił J.CH i to jest PRAWDA W Ewangelii Łukasza opisana jest w rozdziale 22 wersety 14-20:

A gdy nadeszła godzina, zasiadł do stołu i dwunastu apostołów z Nim. Wtedy …More
Tak więc mądrego strzeżonego Pan Bóg strzeże i ostrzega .Pan Bóg strzeże właśnie dlatego warto pamiętać o mądrej radzie gdyby komunia święta była przyjmowana według tradycji apostolskiej na dłoń jak słowa ewan.--chleb A tak uczynił J.CH i to jest PRAWDA W Ewangelii Łukasza opisana jest w rozdziale 22 wersety 14-20:

A gdy nadeszła godzina, zasiadł do stołu i dwunastu apostołów z Nim. Wtedy powiedział do nich: Tak bardzo pragnąłem spożywać z wami tę Paschę, zanim zacznę cierpieć. Bo mówię
Nigdy dość przypominania, że ten opłatek to Jezus nasz Pan. Karmimy się nim. I czcimy. Czy robimy to na klęcząco, stojąco, do ręki czy do ust? Czy Jezus zwróci uwagę na formę? Z pewnoscią zwróci uwagę na nasze serce i dusze nasze .Mówię wam, że już nie będę jej pożywał, aż się dopełni w królestwie Bożym. A potem wziął kielich, odmówił modlitwę dziękczynną i powiedział - Weźcie go i podzielcie między siebie. Bo mówię wam, że odtąd już nie będę pił z owocu winnego szczepu, dopóki nie przyjdzie królestwo Boże. A potem wziąwszy chleb, odmówił dziękczynienie, połamał i rozdał go im mówiąc: To jest ciało moje wydane za was. Czyńcie to samo na moją pamiątkę. Podobnie po wieczerzy wziął kielich i powiedział -- Ten kielich jest Nowym Przymierzem we krwi mojej, która będzie za was wylana...[2].
A wy robicie coś tak jak żydzi chcą być lepsi od świętego apostoła św. Łukasza, zwrócił się Jezus do uczniów. Potem wziął kielich wina, odmówił modlitwę i polecił: „Weźcie go i podzielcie między siebie;albowiem powiadam wam: odtąd nie będę już pił z owocu winnego krzewu, aż przyjdzie Królestwo Boże”. I tak apostoł Piotr rybak o twardych spracowanych ciężkich dłoniach jak jego braci w wierze rozdzielali między siebie BOŻY DAR i WINO , tak jak kapłani i szafarze słudzy pańscy.
.
Jak zwykle DURNOWATE i kłamliwe słowa glorjańskiego durnia.
Twoje motto życiowe to: Za wszelką cenę siać zamęt...
pmichal
Marcin.D
Pusty modernistyczny rechot, świadczący o tym jak sprotestantyzowanym naturalistą jesteś.
Oczywiście, że prawdziwi katolicy wierzyli i wierzą nadal w moc sakramentaliów.
Marcin.D
@pmichal Dzwony dzwoniły,kropielnice były wypełnione święconą wodą,a zarazy szalały po świecie zbierając obfite żniwo.Także tego. :)
pmichal
Nie wiesz, jak wyglądałaby sytuacja gdyby nie dzwoniły i nie było prawowiernych wiernych. Polska, w czasie średniowiecznej zarazy wyszła obronną ręką. Także tego..
justuss
Marcin.D
@justuss Naukowcy potwierdzają: szperanie w internetach w poszukiwaniu cudów wianków ma negatywny wpływ na psychikę.Co widać na twoim przykładzie.
Marcin.D
justuss

17 minuty temu

prawdziwi katolicy zawsze wiedzieli, że woda święcona ma Bożą moc, a bicie dzwonów odgania wszelkie zarazy

--------------------------------------------------------------
justuss
prawdziwi katolicy zawsze wiedzieli, że woda święcona ma Bożą moc, a bicie dzwonów odgania wszelkie zarazy, no ale teraz mamy modernizm, i jak przystało na nowoczesność wprowadza sie wszędzie świeckie nowinki, biedni,
niewierzący ludzie...
Coś mi się zdaje, że ten koronawirus to jedna wielka ściema, by móc profanować Najświętszy Sakrament!
Elkam
@wacula25wp.pl - nie kłam !

KOMUNIA DO RĘKI - NIE JEST TRADYCJĄ APOSTOLSKĄ !!!

Począwszy od III w. powtarzam - OD III WIEKU napotykamy na świadectwa z różnych prowincji Kościoła, pozwalające na wnioskowanie o udzielaniu eucharystycznego Ciała Pańskiego osobom świeckim na rękę.

- z fragmentu J 13, 26 wynika, że Pan położył zamoczony kawałek na wargach Judasza

13 26 Jezus odparł: «To …More
@wacula25wp.pl - nie kłam !

KOMUNIA DO RĘKI - NIE JEST TRADYCJĄ APOSTOLSKĄ !!!

Począwszy od III w. powtarzam - OD III WIEKU napotykamy na świadectwa z różnych prowincji Kościoła, pozwalające na wnioskowanie o udzielaniu eucharystycznego Ciała Pańskiego osobom świeckim na rękę.

- z fragmentu J 13, 26 wynika, że Pan położył zamoczony kawałek na wargach Judasza

13 26 Jezus odparł: «To ten, dla którego umaczam kawałek [chleba], i podam mu». Umoczywszy więc kawałek [chleba], wziął i podał Judaszowi, synowi ...

"...Nie było nigdy obrzędu Komunii na rękę w tej postaci, jak jest ona praktykowana dzisiaj. W sensie ścisłym w komentowanych wyżej tekstach Ojców nie chodzi o Komunię na rękę, ale raczej o Komunię do ust, gdzie prawa ręka służy za patenę. To stwierdzenie znajduje dodatkowe poparcie w obrzędzie Komunii diakona w liturgii bizantyńskiej: głęboko pochylony, przyjmuje on Ciało Pańskie ustami z prawej ręki. Pełne szacunku przyjmowanie Ciała Pańskiego do ust, w pozycji pochylonej, ukazuje jasno, że człowiek jest tutaj tym, który otrzymuje, a nie tym, który sam się obsługuje i robi sobie sam podarunek. To samo było przestrzegane nawet w przypadku Komunii na rękę - tam, gdzie była ona przez jakiś czas dozwolona . Kardynał Ratzinger przedstawił kiedyś fundamentalne uwagi na temat natury sakramentalnego spotkania stworzenia z nieskończonym Bogiem, który właśnie się objawia:

"To właśnie dlatego do istotnej formy sakramentu należy i to, że jest on przyjmowany, a nikt nie może go dać sam sobie.

Nikt nie może sam siebie ochrzcić, udzielić sobie święceń kapłańskich, siebie samego rozgrzeszyć. Z tej struktury spotkania wynika to, że doskonała skrucha ze swej natury nie może pozostać wewnętrzna, lecz wymaga tej formy spotkania, którą jest sakrament. Dlatego dopuszczanie do tego, by Eucharystia krążyła między ludźmi, lub żeby ją brać samemu, nie jest tylko przekroczeniem przepisów kościelnych, ale również zamachem na najgłębszą strukturę sakramentu. .." .

ps.

- Tertulian (160-220) pisał w swym dziele O koronie żołnierzy: "Przyjmujemy również [...] sakrament Eucharystii na zgromadzeniach, wcześnie rano, i z niczyjej innej ręki jak tylko z ręki przewodniczących [tzn. kapłanów i biskupów]. [..

www.p-w-n.de/Historia obrzed…
Pinochet
Nie przesadzacie trochę? Jakie to nadużycie, że kapłan wychodzi z komunią do wiernych?
woj_tek--A gdyby komunia święta była przyjmowana według tradycji apostolskiej na dłoń jak ja cały czas piszę byłoby wszystko w porządku a tak ponad to człowiek chory ma też zarazki w buzi.Nie bądź lepszy woj_tek od tradycji św .apostolskiej aktualnej również i dziś .A zastanów się? byłoby mądrzej dla Ciebie ...
woj_tek shares this.
predex
Najlepszy płyn do dezynfekcji to spirytus sanctus
woj_tek
😀
jeden wirus i proszę a ile takich sztuczek w zanadrzu ma kudłaty?
Mark0S
Tu wychodzi wiara (jej brak)
NIE MASZ racji przyjacielu 😀