Clicks420
Libor Halik
1

Německé církve sponzorují stěhování muslimských národů do EU

Informuje nezávislý europoslanec za SPD - bývalý ministr zdravotnictví za ČSSD MUDr. Ivan David.
Dále řecká policie nadále zaměřuje své vyšetřování na žhářství migrantů ohledně tábora Moria. Odhaduje se, že se na vypálení tábora před dvěma týdny podílelo nejméně 20 lidí. Šest Afghánců je ve vazbě, dva z nich jsou tzv. „nezletilí bez doprovodu“. Je zdokumentováno, že uprchlíci opouštěli tábor spořádaně ještě předtím nebo zároveň s tím, jak požár vznikl. Proto také – díkybohu – nedošlo k úmrtím a škodám na zdraví. I tady se dle očitých svědků mluví zatím neoficiálně o podílu NGOs na organizaci „likvidace tábora Moria“.
„Policie také sleduje pohyby nelegálních přistěhovalců, kteří pokračují v násilných akcích na ostrovech v Egejském moři“, končí článek na Greek City Times.
Většina těchto nevládních organizací je německá. Bohatě je sponzorují například německé církve. Proč, to ví jen Bůh. Je ale jasné, proč zejména Německo tlačí na přerozdělování migrantů – je to prostě byznys jako každý jiný a ti, kdo v něm mají peníze, si chtějí přijít na své.
Ivan David
Více na: vasevec.parlamentnilisty.cz/…go-zamerenych-na-pasovani-lidi
Libor Halik
Německá církev dle proroctví katolických světců schudne (proto) za 3. světové války a občanské války tak, že už nebude mít peníze na hřích.