Clicks9.2K
CÓRKA MARYI

Rosjanom udało się wyjąć nanochipy ze szczepionki Pfizer i opublikowali schemat funkcji!

Układ składa się tylko z 4 procesorów i 4 tranzystorów. Sygnał przez sieć 5 G wchodzi w lewo na INPUT. W ten sposób kontrolują cię. Moc jest wytwarzana przez ciepło ciała i wszystkie części są podłączone do tego napięcia. Sygnał jest przetwarzany w pierwszym procesorze z filtrem częstotliwości i wzmacniającymi go tranzystorami.

Wzmocniony sygnał nadal przechodzi do innego procesora, który kontroluje MT-2 GAIN lub jaki wpływ będzie miał na Twoją psychikę. Ta kontrola jest zmienna i może albo ją wzmocnić, albo zmniejszyć do pożądanego. W oryginalnym nagraniu jest napisane, że część ma, cytuję, "nieświętą ilość zysku", co jest bardzo złe.

Diody krzemowe kontrolują energię elektryczną, która pozwala na aktywację wirusa w szczepionkach, następnie wszystko przechodzi kolejny etap wzmacniania sygnału i filtrowania wpływów zewnętrznych - uniemożliwiają lekarzom wykrycie skanera mikroprocesorowego, dosłownie go ukrywają TL0 72 jest bardzo drogim procesorem i jest używany głównie do celów wojskowych, można go dostać tylko z hipoteki lub tak.

Elementy sterujące BASS i TREBLE dostosowują instrukcje, które możesz usłyszeć w swojej głowie, każdy mężczyzna jest inny i w zależności od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, może poprosić Cię o dostosowanie częstotliwości. Jest to również kontrolka FreQ 5 G, która przesuwa centralną kontrolę w celu zwiększenia siły uderzenia, jeśli twój układ odpornościowy jest bardzo silny.

W zależności od tego, czy jesteś na etapie szczęścia, hojności czy smutku, sterowanie VOLUME jest wykorzystywane do ogólnej mocy chipa, który jest czasami wrażliwy na Twoją częstotliwość od osobistych wibracji, w zależności od tego, czy jesteś na etapie szczęścia, hojności czy smutku.

OUT wprowadza do organizmu toksyny detoksykacyjne jako produkty uboczne działania chipów.

Zauważysz, że na wykresie znajduje się również kontrolka FOOTSWITCH, służąca do ukrywania się w różnych częściach ciała podczas codziennych ruchów, rozpoznająca punkty nacisku na nogę.

Myśleli o wszystkim, ale nie liczyli na dobrych ludzi na świecie.

____________________

za: wykop.pl/…jac-nanochipy-ze-szczepionki-/

_____________________________________________________________

PROSZĘ, POSŁUCHAJ:

W szczepionce będzie umieszczony TOTALNIE KONTROLUJĄCY CIĘ CZIP 5G!

I PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Te złe siły będą dręczyć swoich braci i siostry przez morderstwa, wojny i system kontroli

JEZUS: Znamię bestii - 666 będzie wbudowany, jako ukryty numer, w chipie, do którego przyjęcia będzi…

JEZUS: Szatan śmieje się, kiedy technologia jest wykorzystywana do szpiegowania lub zabijania

_____________________________________________________________