Edward7
122.2K

SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE ZIMOWEJ ZOSTAŁA ZAPROJEKTOWANA W CELU WYWOŁANIA EPIDEMII?

„5G” trochę odwraca uwagę od prawdziwej przyczyny , większej śmiertelności ogólnej (statystyki covid19 są fałszowane) w niektórych krajach www.euromomo.eu, akcja szczepień na grypę "zimową" pod koniec zeszłego roku wydaje się być najbardziej powiązana z tą "epidemią" . Producentem szczepionki jest firma "Sanfi Pasteaur", która otrzymała wsparcie i współpracuje z Fundacją Billa i Meliny Gates. Najwięcej zgonów jest w obszarach w których była akcja szczepień na grypę ; w grudniu w Chinach Wuchan , i we Włoszech - przeważnie osoby starsze, i w innych krajach ....

Autor - br. Alexis Bugnolo
- fromrome.info
Włosi wciąż próbują zrozumieć, dlaczego Bergamo, ze wszystkich miast Włoch, jest epicentrum epidemii Coronavirus, podczas gdy inne miasta mają znacznie niższe wskaźniki infekcji i śmiertelności.
Jednym z czynników może być to, że miasto zostało zaszczepione i zmasowane nie raz, ale dwukrotnie, w ciągu 2 miesięcy poprzedzających wybuch koronawirusa w mieście.

Jesienią, zgodnie z zapisami, lokalna komisja zdrowia podała 141 000 dawek szczepionki przeciwko grypie zimowej. Spośród nich 129 000 stanowili Włosi w wieku powyżej 65 lat. Spośród nich 129 000, 70% miało poważne problemy z sercem.
Następnie, w grudniu, od 24 do stycznia, odbył się program masowych szczepień przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C z udziałem 21 331 mieszkańców Bergamo. W otaczającej prowincji jest jeszcze 12 000 obywateli.

Niebezpieczeństwo szczepionki Winter Flue
W badaniu napisanym przez Grega Wolfa z amerykańskich sił zbrojnych Surveillance, Airforce Branch i opublikowanym w Journal, Vaccine, 10 stycznia 2020 r., Zatytułowanym, Szczepienie przeciw grypie i ingerencja wirusa oddechowego wśród pracowników Departamentu Obrony w 2017 r. W sezonie grypy 2018 stwierdzono, że personel wojskowy USA, który dostał szczepionkę na grypę zimową, miał o 36% większe ryzyko zarażenia się koronawirusem.
W podsumowaniu Greg Wolf napisał:
..." Interferencja wirusa pochodzącego ze szczepionki była istotnie związana z koronawirusem i ludzkim metapneumowirusem; (tabela na stronie oryginalnej)
Co pokazuje trzecia kolumna, wzrost odchylenia standardowego dla infekcji wirusowej przez ten gatunek wirusa po szczepieniu grypą zimową. Korona jest notowana jako 1,36, co oznacza wzrost o 36%.

Konflikt interesów Sanofi Pasteura
Doniesiono, że szczepionką przeciw grypie podaną w Bergamo był Vaxigrip Tetra , produkt Sanofi Pasteur , tej samej firmy farmaceutycznej, która pracuje nad szczepionką przeciwko koronawirusowi ! Vaxigrip Tetra jest określany w ogłoszeniu Ministerstwa Zdrowia dla szczepionki przeciw grypie zimowej jako cztero-silna szczepionka zawierająca 4 szczepy wirusów grypy H1N1 i H3N2, chociaż nie jest tam wymieniona z nazwy, można ją wywnioskować z opisu szczepionki Vaxigrip Tetra , który otrzymał homologację w 2016 r. Do użytku w Europie. Należy jednak zauważyć, że ani H1N1, ani H3N2 nie są klasyfikowane jako koronawirusy, nawet jeśli ich zdjęcia mikroskopowe wyglądają prawie identycznie jak koronawirus.
Jest zatem naukowo możliwe, że Bergamo, epicentrum epidemii koronawirusa we Włoszech, a obecnie na całym świecie, zostało przygotowane na podatność, świadomie lub nieświadomie. Jak donosił wcześniej David Kaftal , dla FromRome.Info Fundacja Bill i Melinda Gates ma "odciski palców" na temat każdego aspektu epidemii Corona. I tak, ich Fundacja 29 października 2013 r. Ogłosiła współpracę z Sanofi Pasteur w celu opracowania szybszych metod badań i rozwoju szczepionek.

CZY BILL GATES POPROSIŁ GIUSEPPE CONTE, ABY WŁOCHY STAŁY SIĘ PUNKTEM ZEROWYM DLA COVID-19?
fromrome.info/…/did-bill-gates-…
Niedawna seria wystąpień opublikowanych przez dziennikarzy i ekspertów na całym świecie szczegółowo opisała decydującą, przewodnią i kontrolującą rolę Bil Gatesa w tak zwanej pandemii COVID-19.

1.Centrum i wydarzenie, które je zaplanowało: fromrome.info/…/anita-cicero-we…
ANITA CICERO: „STWORZYLIŚMY PANDEMIĘ”
Anita Cicero jest zastępcą dyrektora John Hopkins Center for Health Security. Ten film jest pierwszym odcinkiem z wydarzenia 201, w którym epidemia koronawirusa była badana z punktu widzenia psychologii człowieka, aby zobaczyć, jak skuteczny jest psychop, twierdząc, że grypa zimowa, taka jak grypa, była epidemią, staje się pandemią, i zobacz, jak inaczej zareagowałyby racjonalne osoby, nie weryfikując zgłoszonych roszczeń.

2.Instytut, który jako pierwszy opublikował ostrzeżenie:
Czy spotkanie Bilderberg w 2019 r. Zaplanowało Corona Hype?
... grupa Bilderberg planuje z wyprzedzeniem wydarzenia światowe i realizuje je za pośrednictwem niezliczonej liczby organizacji, z których każda jest kontrolowana przez agenta Bilderberg w tej organizacji, zarówno prywatnej, krajowej, jak i kościelny.
Jeśli więc chcesz zrozumieć ostateczną przyczynę paniki Corona, warto spojrzeć na zeszłoroczny program spotkania Bilderberg w 2019 r. Pozwól, że zacytuję ich oficjalny komunikat prasowy, w porządku obrad na ich spotkanie w 2019 r. Ich słowa, nie moje:
MONTREUX, 28 MAJA 2019 - 67. spotkanie Bilderberg odbędzie się w dniach 30 maja - 2 czerwca 2019 r. W Montreux w Szwajcarii. Udział wzięło około 130 uczestników z 23 krajów. Jak zawsze zaproszono zróżnicowaną grupę przywódców politycznych i ekspertów z przemysłu, finansów, środowisk akademickich, pracy i mediów. Lista uczestników jest dostępna na bilderbergmeetings.org.
Kluczowymi tematami do dyskusji w tym roku są:
1. Stabilny porządek strategiczny
2. Co dalej dla Europy?
3. Zmiany klimatu i zrównoważony rozwój
4. Chiny
5. Rosja
6. Przyszłość kapitalizmu
Brexit
8. Etyka sztucznej inteligencji
9. Broń mediów społecznościowych
10. Znaczenie przestrzeni
11. Zagrożenia cybernetyczn
e
Jeśli chodzi o Corona Hype, w porządku obrad znajduje się kilka tematów, które wyraźnie mówią o kluczowych elementach tego szumu: Chiny, Broń mediów społecznościowych, Przyszłość kapitalizmu, Zmiana klimatu i zrównoważony rozwój, Co dalej dla Europy? Ale jeśli pomyślisz o wszystkich tych rozmowach, możesz zobaczyć, że wszystkie można ująć w jedno zdanie:
Aby osiągnąć nasze cele dominacji nad światem, polegające na kontrolowaniu przez nas stabilnego ładu strategicznego , musimy sprawić, by stało się to, co dalej dla Europy? , wykorzystując jako podstawową ideologiczną podstawę zmiany klimatu i zrównoważony rozwój , zlecając Chinom uwolnienie swojego bioinżynieryjnego wirusa SARS w celu stworzenia, poprzez Weaponization Social Media, ogólnoświatowej paniki, ale szczególnie w Europie i na Zachodzie, która wywoła podstawowa gra końcowa dla przyszłości kapitalizmu poprzez niszczenie gospodarek narodowych i uzależnienie Europy w szczególności, od Chin, w imię ochrony planety i zdrowia publicznego: a to podporządkuje Chiny naszym celom, nadając im centralną rolę w gospodarka światowa w zamian za lojalność wobec siebie.

Widząc, że Agenda dla Grupy Bilderberg 2019 wymienia kluczowe czynniki, które okazują się być częścią "Corona Panic" i widząc, że nie jest trudno skonstruować ogólną agendę jako coś zgodnego z tym, co się faktycznie wydarzyło, wracam do tego, co Alex Jones powiedział w swoim filmie Endgame, że ci, którzy stają się publicznymi twarzami lub władcami narodów, najpierw biorą udział w spotkaniu grupy Bilderberg, a następnie są wprowadzani na scenę publiczną.
Ciekawe jest dla mnie to, że Bill Gates wziął udział w spotkaniu grupy Bilderberg w 2010 r. , Po prostu dlatego, że podczas imprezy Corona Hype w 2020 r. Jego wpływ można znaleść na wszystkich najważniejszych aktorach, jak pokazuje David Kaftal w dzisiejszym raporcie zatytułowanym Bill Gates:...Ojciec na całym świecie "Coronavirus Panic" . ...

Pierwszy raport, w którym wspomniałem o koronawirusie, pochodzi z grudnia. 31, 2019, który był zanim wirus został zidentyfikowany lub nazwany. Został on opublikowany w Centrum badań chorób zakaźnych i polityki University of Minnesota , artykuł ;stronie www.cidrap.umn.edu/…/news-scan-dec-3… .
Jako źródło podał tę historię jako Centrum Ochrony Zdrowia (CHP) Departamentu Zdrowia w Hongkongu ( www.info.gov.hk/…/P2019123100667.… ).
Większość doniesień medialnych mówi, że w grudniu 31 stycznia 2019 r. Chińscy urzędnicy państwowi skontaktowali się z WHO i zgłosili grupę przypadków zapalenia płuc w Wuhan.
Z wyjątkiem dwóch linków powyżej, każde inne odniesienie do zdarzenia, które mogłem znaleźć, zostało zamieszczone po fakcie w retrospektywnej osi czasu. Późniejsze publikacje informacji, takie jak miały miejsce, gdy wirus został wyizolowany i nazwany, i kiedy nastąpiła pierwsza ofiara śmiertelna, wydawały się być wydane przez ChiComs lub WHO, zebrane przez AP i rozprowadzone w całym MSM.
Bill Gates wydaje się być centralną postacią w tym wszystkim. Ufundował Instytut Pirbrighta, który posiada patent na wcześniejszą iterację żywego koronawirusa i pracuje nad opracowaniem szczepionki na obecną, która jest prawie identyczna ( coercioncode.com/…/unbelievable-ga… -gates-Foundation-przewiduje-65-milionów-zgonów-przez-koronawirusa-3-miesiące-temu / ) i przekazał 20 milionów dolarów dla Johns Hopkins ( www.gatesfoundation.org/Media-Center/Press- Releases / 1999/05 / Johns-Hopkins-University-School-of-Public-Health ).
Przekazał także WHO wiele milionów dolarów. Jeszcze 5 lutego, w odpowiedzi na prośbę WHO o globalne darowizny w wysokości 675 milionów dolarów na walkę z wirusem, ogłosił, że przekazuje 100 milionów dolarów na badania nad szczepionkami ( www.forbes.com/sites/lisettevoytko/2020 / 02/05 / bill-and-melinda-gates-donate-100-milion-to-coronavirus, badanie szczepionki / # 2109657c6e9e )...

Jak widać z tych notatek, pierwszą organizacją, która wydała alarm o wirusie Wuhan, była w USA: Centrum Badań i Polityki Chorób Zakaźnych na University of Minnesota.
Dlaczego Minnesota? Można by pomyśleć, że pierwszym, który uruchomi alarm, będzie organizacja w Chinach lub ktoś ze Światowej Organizacji Zdrowia. Ale jeśli wymyślasz narrację, musisz ją uruchomić od miejsca, w którym byłby to prawdziwy kryzys, a nie bezpośrednio od głównego gracza, który w następnych tygodniach przejmie kontrolę nad kryzysem i uzbrojeniem go.
Miałem więc przeczucie, że to Centrum Uniwersytetu w Minnesocie było w jakiś sposób kontrolowane przez Gatesa i na żądanie mój śledczy stwierdził, że:
www.cidrap.umn.edu/universal-influ… : Centrum Chorób Zakaźnych i Polityki Uniwersytetu Minnesoty opracowuje „ Krajobraz technologii szczepionek przeciw grypie” przy wsparciu Globalnego Konsorcjum Fundatorów na rzecz rozwoju uniwersalnej szczepionki przeciw grypie , która została założona w 2017 r. dzięki finansowaniu z Fundacji Billa i Melindy Gatesów.
Bingo Teraz mamy wyraźne oznaki, że Bill Gates stoi za inżynierią „szumu”.

3. Dyrektor NIAID, który to przepowiedział: Anthony Fauci Anthony Fauci
fromrome.info/…/dr-anthony-fauc…
DR. ANTHONY FAUCI, 2017: PODCZAS PREZYDENCJI TRUMPA WYBUCHNIE NIESPODZIANKA
Komentarze dr Fauci, widziany na powyższym filmie, wykonany podczas jego przemówienia „Przygotowania na pandemię w następnej administracji” w Centrum Medycznym Uniwersytetu Georgetown, przesłanego w lutym. 14, 2017, około 3 tygodnie po rozpoczęciu prezydentury Donalda Trumpa, ale biorąc pod uwagę kilka dni przed inauguracją w styczniu 20 tego roku.

4. Dyrektor generalny WHO, który to ogłosił: Tedros Adhanom
fromrome.info/…/did-bill-gates-…
Bill Gates publicznie pochwalił Giuseppe Conte, Prezydencie Rady Ministrów, dla Włoch, za wsparcie, gdy tylko utworzył swój lewicowy rząd po wyparciu Matteo Salviniego w sierpniu ubiegłego roku.

Co zwróciło uwagę włoskiego serwisu informacyjnego, to że Włochy NIE przekazały darowizny na rzecz Globalnego Funduszu od 2011 roku. Dlaczego więc Bill Gates chwali Conte za jego wsparcie?
Spekulacje te były o wiele za duże dla Gatesa i jego zwolenników, dlatego zażądali zmiany tytułu artykułu przez Open. Online, jak widać z adresu URL, który wciąż nosi oryginalny tytuł:
www.open.online/…/anche-bill-gate…
W języku angielskim ten oryginalny tytuł brzmiałby: Nawet Bill Gates dziękuje Conte na Twitterze, ale nie jest do końca jasne, po co.
Być może teraz, kiedy Włochy przyznały, że wypełnia swoją śmierć koronawirusem o 800% , włączając w to tych, którzy zmarli z koronawirusem, nie tylko tych, którzy zmarli z powodu koronawirusa, może teraz możesz zgadnąć, dlaczego Gates dziękował Conte przed tym faktem.
Giuseppe Conte, jak widać, jest odważnym kłamcą na twarzy. W wywiadzie dla Chucka Todda, w niedzielę 5 kwietnia 2020 r., W programie Meet the Press Conte miał chęć powiedzieć:
Mogę powiedzieć, po pierwsze, od samego początku włoskiej pandemii Włochy stawiły zdrowie publiczne na pierwszym miejscu i dlatego przyjęliśmy bardzo surowe środki, o których wspomniałeś, i dostosowaliśmy je do rozwoju infekcji. Po drugie, decyzje polityczne muszą opierać się na dowodach naukowych. Po trzecie, po trzecie, kluczowe znaczenie ma wdrażanie decyzji z zachowaniem pełnej przejrzystości. Nasza liberalna demokracja opiera się na umowie, którą mamy z naszym narodem. I zawdzięczamy im prawdę i przejrzystość w taki sam sposób, w jaki mamy zapewnić im bezpieczeństwo. To model włoski…
Kończy wywiad z Chuckiem Toddem, powtarzając scenariusz napisany przez Rockefellera i Gatesa:
Potrzebujemy również trwałego ożywienia gospodarczego na poziomie globalnym, ponieważ COVID-19 jest globalnym wrogiem i pokonamy go jedynie poprzez skoordynowaną odważną, zjednoczoną polityczną globalną reakcję wszystkich krajów świata...

Och, tak, i Bergamo, epicentrum wirusa Wuhan we Włoszech: jesienią zorganizowano masowy program szczepień po objęciu władzy przez Conte, która dała szczepionkę przeciw grypie zimowej 120 000 seniorów w prowincji: szczepionka znana ze wzrostu prawdopodobieństwo zakażenia wirusem Coronaviridae o 33%. Zbieg okoliczności?
Producentem szczepionki jest Sanfi Pasteaur, który otrzymał inwestycje i współpracuje z Fundacją Billa i Meliny Gates. Kolejny zbieg okoliczności?

więcej - fromrome.info/…/did-bill-gates-…
autor - Alexis Bugnolo

...
Prof Majewska Szczepienia na grypę mogą zwiększać ryzyko zachorowania na covid-19

W USA jest podobnie jak we Włoszech. Wydaje się, że liczby zgonów covidowych są sztucznie zawyżane, gdyż lekarze raportują, że podczas obecnej epidemii znacznie zmniejszyły się liczby zmarłych z powodu zawałów i udarów. Realnie te liczby nie uległy redukcji, raczej wzrosły, tyle, że zawałowców i udarowców przestano skutecznie ratować i hurtem zalicza się do covidowców. W niektórych stanach pojawiły się nawet odgórne zalecenia, by opóźniać reanimację pacjentów po zawałach i udarach o 8-10 min. A te minuty często decydują o przeżyciu. W wielu szpitalach odmawia się też chorym leczenia skutecznym i tanim lekiem – hydrochlorochiną, wskutek czego oni niepotrzebnie umierają. Dlatego m.in. procent wyleczonych do aktywnych przypadków covida w USA jest niski (5,9%)...

Według doniesień z Włoch, tysiącom starszych osób przed obecną pandemią zaaplikowano szczepienia na grypę i wiele z nich zmarło oficjalnie z powodu covid. W krajach zachodnich znacznie więcej osób szczepi się na grypę, niż w Europie wschodniej i to może być główną przyczyną większej zachorowalności i umieralności na covid na Zachodzie.

Trzeba też zdawać sobie sprawę, że obecna pandemia ma głęboki podtekst polityczno-ekonomiczny, którego zakresu i istoty dobrze nie rozumiemy. Pewnym wpływowym ludziom, organizacjom i koncernom bardzo zależy na wprowadzeniu masowych przymusowych szczepień dla zysków oraz w celach depopulacji. (Bill Gates głosi konieczność depopulacji od wielu lat). Wygenerowana pandemia strachu połączona z niezbyt groźną dla ok. 90% ludzi infekcją dróg oddechowych, stanowi doskonałe podłoże do wprowadzenia przymusowych i prawdopodobnie bardzo szkodliwych szczepień. Dotychczasowe doświadczenia uczą nas, że nie ma szczepionek bezpiecznych, więc nie należy oczekiwać, że nowe, niesprawdzone szczepionki na covid będą bezpieczne i skuteczne.

Poniżej załączam własną – moim zdaniem bardziej prawdopodobną - korelację liczb zgonów covidowych z procentami stosowanych szczepień na grypę w różnych krajach. Sugeruje ona, że im większy odsetek zaszczepionych, tym większa umieralność na covid. (źródło - Chomikuj .pl OlaGordon)

Do większej śmiertelności przyczynia się ; leczenie szpitalne, większość zaraża się w szpitalach, a także stosowane leki są śmiertelne ; www.salon24.pl/…/1036445,nowe-i-…
Według najnowszych badań przeprowadzanych przez naukowców z uniwersyteckiej kliniki w Bonn przez team prof. Streeck
wynika, że wirus korona nie jest żadnym poważnym zagrożeniem dla społeczeństwa, ponieważ tylko 0,37 % zainfekowanych ludzi straciło życie. Oznacza to, że dla większości społeczeństwa ponad 99 % wirus ten nie zagraża. Pomimo tego rząd Merkel uważa, że to jest dostateczny powód do ograniczania praw obywatelskich i nie uznaje przeprowadzonych badań.


Jak się również okazało, wielu pacjentów leczonych farmakologicznie zmarło z tego powodu, ponieważ otrzymali quasi zalecane zbyt mocne dawki medykamentów, które zablokowały system odpornościowy i doprowadziły do zgonu.
W medycznym czasopiśmie „The Lancet“ jest kazuistyka pięćdziesięcioletniego pacjenta z objawami korona wirusa, który po otrzymaniu koktajlu medykamentów zmarł. Był leczony kortyzonem 600mg, Maxifloxacin a więc bardzo mocny antybiotyk, Lopinavir plus to co przy terapii HIV używają, Interferon alpha i Metropenem. A więc bardzo mocne trucizny. Dlatego wielu medyków jest zdania, że to właśnie te medykamenty zabiły pacjenta, a nie korona wirus. www.youtube.com/watch

www.polishclub.org/…/jak-niszczyc-sr…
Jak niszczyć średnią klasę, leczenie gorsze od choroby! Coronawirus! Koronawirusy są znane od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku.
Patent na tego wirusa istnieje pod numerem US 7,220,852,BI z dnia 22 maja 2007 roku. Coronawirus Isolation from Humans, CDC.
Powodują corocznie, w zależności od pory roku od 10 do 20% zachorowań, polegających na zapaleniach górnych dróg oddechowych, czyli katarek, kaszelek itd. Czasami z powodu bezmyślnego leczenia antybiotykami jak twierdzą, podawanymi profilaktycznie, choroba ciągnie się przez kilka tygodni.

www.infowars.com/bombshell-plea-…
Lekarz- RESPIRATORY - mogą powodować uszkodzenie płuc, a nie wirus ..."stosowanie respiratorów może wyrządzać więcej szkody niż pożytku niektórym pacjentom. Same respiratory, ze względu na stosowane przez nich metody wysokociśnieniowe, mogą uszkadzać płuca i prowadzić do powszechnej szkody u pacjentów".

www.strategic-culture.org/…/coronavirus-dev…
We wrześniu 2019 r. Włochy wprowadziły legalną eutanazję dla osób z terminalnymi chorobami, które chcą położyć kres cierpieniom, ruchowi temu zdecydowanie przeciwstawił się Kościół rzymskokatolicki. Część zgonów, czy, znaczny odsetek zabitych to w rzeczywistości przypadki eutanazji, co oznacza, że Włochy celowo zabijają swoich starszych.
...
W Iranie czy we Francji '5G" nie była jeszcze dostatecznie wdrożona, a wynika że jest tam duża liczba chorych i zgonów. „5G” jest najbardziej niebezpieczne dla posiadaczy smart-fonów z tym systemem i blisko nadajników, ponieważ promieniowanie maleje do „kwadratu” od odległości do źródła promieniowania. Promieniowanie mikrofalowe niejonizujące powoduje uszkodzenie DNA i krwawienie narządów wewnętrznych; W Chinach w Wuchan jest 10000 nadajników "5G" i były nawet w polowych szpitalach, jednak pod koniec zeszłego roku było tam przeprowadzone szczepienia .Promieniowanie "5G" "Geoinżynieria" osłabienie odporności

Dr Jensen szpitale automatycznie otrzymują więcej pieniędzy w ramach rządowych programów pomocy, jeśli potwierdzą, że pacjenci zmarli na koronawirusa .
Dr. Scott Jensen lekarz ogólny i senator w amerykańskim stanie Minnesota, pokazał 7-stronicowy dokument podczas wywiadu z Fox News, zawierający instrukcje AMA (American Medical Association), które prawie każdą śmierć przypisuje się koronawirusowi, nawet bez badań laboratoryjnych. Lekarz ogólny / senator potwierdził w ten sposób prawdopodobieństwo „teorii spisku”, że pandemia koronacji zostanie wyjątkowo zawyżona, aby osiągnąć określone cele polityczne.
Według dr Jensen (przypuszczalnie niezwiązanego z Robertem) szpitale automatycznie otrzymują więcej pieniędzy w ramach rządowych programów pomocy, jeśli potwierdzą, że pacjenci zmarli na koronawirusa i / lub zmarli. Ponadto szpitale otrzymują 3 razy więcej pieniędzy niż umieszczają pacjenta Covid-19 w respiratorze (39 000 USD) niż w przypadku zwykłej hospitalizacji Covid-19 (13 000 USD).
W rezultacie prawie nikt obecnie nie umiera na zwykłą sezonową grypę , ale prawie tylko na "koronę".
Więcej "koron" = więcej pieniędzy = jeszcze więcej "koron" = jeszcze więcej pieniędzy
Z tego powodu w dużej mierze spowodowana jest bardzo wysoka liczba chorych na korony chorych i zmarłych w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ szpitale będą nadal zapewniać duży przepływ pieniędzy rządowych przez sztucznie pobite dane
Być może nawet gorzej, to samobójcze oszustwo jest nadużywane w celu przedłużania blokad, przyspieszając celowe niszczenie miejsc pracy, źródeł utrzymania, gospodarki i emerytur....Nawet jeśli spojrzymy na obiektywne statystyki europejskie, widzimy, że tak naprawdę nie dzieje się nic specjalnego. Szczyt liczby zgonów jest porównywalny z tym w 2017 r., A nawet niższy niż w 2016 r. Jednak w tym czasie media nie zwracały szczególnej uwagi, nie mówiąc już o dystansie społecznym i blokadach.
Kraje, które wykazują nieco wyższy szczyt niż średnia od 2015 r .: Belgia, Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania i Wielka Brytania. Kraje, w których wskaźnik umieralności jest prawie równy lub niższy od średniej: Austria, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Luksemburg, Malta, Norwegia, Portugalia i Szwecja.Statystyki COVID-19 to manipulacja i oszustwo !
Libor Halik
Najważniejsze: br. Alexis Bugnolo - fromrome.info
Włosi wciąż próbują zrozumieć, dlaczego Bergamo, ze wszystkich miast Włoch, jest epicentrum epidemii Coronavirus, podczas gdy inne miasta mają znacznie niższe wskaźniki infekcji i śmiertelności.
Jednym z czynników może być to, że miasto zostało zaszczepione i zmasowane nie raz, ale dwukrotnie, w ciągu 2 miesięcy poprzedzających wybuch koronawirusa …More
Najważniejsze: br. Alexis Bugnolo - fromrome.info
Włosi wciąż próbują zrozumieć, dlaczego Bergamo, ze wszystkich miast Włoch, jest epicentrum epidemii Coronavirus, podczas gdy inne miasta mają znacznie niższe wskaźniki infekcji i śmiertelności.
Jednym z czynników może być to, że miasto zostało zaszczepione i zmasowane nie raz, ale dwukrotnie, w ciągu 2 miesięcy poprzedzających wybuch koronawirusa w mieście.

Jesienią, zgodnie z zapisami, lokalna komisja zdrowia podała 141 000 dawek szczepionki przeciwko grypie zimowej. Spośród nich 129 000 stanowili Włosi w wieku powyżej 65 lat. Spośród nich 129 000, 70% miało poważne problemy z sercem.
Następnie, w grudniu, od 24 do stycznia, odbył się program masowych szczepień przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C z udziałem 21 331 mieszkańców Bergamo. W otaczającej prowincji jest jeszcze 12 000 obywateli.

Niebezpieczeństwo szczepionki Winter Flue
W badaniu napisanym przez Grega Wolfa z amerykańskich sił zbrojnych Surveillance, Airforce Branch i opublikowanym w Journal, Vaccine, 10 stycznia 2020 r., Zatytułowanym, Szczepienie przeciw grypie i ingerencja wirusa oddechowego wśród pracowników Departamentu Obrony w 2017 r. W sezonie grypy 2018 stwierdzono, że personel wojskowy USA, który dostał szczepionkę na grypę zimową, miał o 36% większe ryzyko zarażenia się koronawirusem.
,,,,,
epicentrum wirusa Wuhan we Włoszech: jesienią zorganizowano masowy program szczepień po objęciu władzy przez Conte, która dała szczepionkę przeciw grypie zimowej 120 000 seniorów w prowincji: szczepionka znana ze wzrostu prawdopodobieństwo zakażenia wirusem Coronaviridae o 33%. Zbieg okoliczności?
Producentem szczepionki jest Sanfi Pasteaur, który otrzymał inwestycje i współpracuje z Fundacją Billa i Meliny Gates. Kolejny zbieg okoliczności?
więcej - fromrome.info/…/did-bill-gates-…
autor - Alexis Bugnolo

...
Prof Majewska Szczepienia na grypę mogą zwiększać ryzyko zachorowania na covid-19

W USA jest podobnie jak we Włoszech. Wydaje się, że liczby zgonów covidowych są sztucznie zawyżane, gdyż lekarze raportują, że podczas obecnej epidemii znacznie zmniejszyły się liczby zmarłych z powodu zawałów i udarów. Realnie te liczby nie uległy redukcji, raczej wzrosły, tyle, że zawałowców i udarowców przestano skutecznie ratować i hurtem zalicza się do covidowców. W niektórych stanach pojawiły się nawet odgórne zalecenia, by opóźniać reanimację pacjentów po zawałach i udarach o 8-10 min. A te minuty często decydują o przeżyciu. W wielu szpitalach odmawia się też chorym leczenia skutecznym i tanim lekiem – hydrochlorochiną, wskutek czego oni niepotrzebnie umierają. Dlatego m.in. procent wyleczonych do aktywnych przypadków covida w USA jest niski (5,9%)...

Według doniesień z Włoch, tysiącom starszych osób przed obecną pandemią zaaplikowano szczepienia na grypę i wiele z nich zmarło oficjalnie z powodu covid. W krajach zachodnich znacznie więcej osób szczepi się na grypę, niż w Europie wschodniej i to może być główną przyczyną większej zachorowalności i umieralności na covid na Zachodzie.

Trzeba też zdawać sobie sprawę, że obecna pandemia ma głęboki podtekst polityczno-ekonomiczny, którego zakresu i istoty dobrze nie rozumiemy. Pewnym wpływowym ludziom, organizacjom i koncernom bardzo zależy na wprowadzeniu masowych przymusowych szczepień dla zysków oraz w celach depopulacji. (Bill Gates głosi konieczność depopulacji od wielu lat). Wygenerowana pandemia strachu połączona z niezbyt groźną dla ok. 90% ludzi infekcją dróg oddechowych, stanowi doskonałe podłoże do wprowadzenia przymusowych i prawdopodobnie bardzo szkodliwych szczepień. Dotychczasowe doświadczenia uczą nas, że nie ma szczepionek bezpiecznych, więc nie należy oczekiwać, że nowe, niesprawdzone szczepionki na covid będą bezpieczne i skuteczne.

Poniżej załączam własną – moim zdaniem bardziej prawdopodobną - korelację liczb zgonów covidowych z procentami stosowanych szczepień na grypę w różnych krajach. Sugeruje ona, że im większy odsetek zaszczepionych, tym większa umieralność na covid. (źródło - Chomikuj .pl OlaGordon)
Edward7
www.salon24.pl/…/1036863,globaln…
W roku 2010 Gates dał WHO 10 miliardów dolarów i powiedział, że tą dekadę musimy zrobić szczepionkową dekadą. Jeszcze w tym samym roku oświadczył, że nowe szczepienia muszą światową populację ludności zredukować.
W roku 2014 Gates spotkał się z zarzutami w Kenii, że tysiące kobiet szczepionkami na Tężec zostały wysterylizowane. Wyniki badań szczepionek Gatesa …More
www.salon24.pl/…/1036863,globaln…

W roku 2010 Gates dał WHO 10 miliardów dolarów i powiedział, że tą dekadę musimy zrobić szczepionkową dekadą. Jeszcze w tym samym roku oświadczył, że nowe szczepienia muszą światową populację ludności zredukować.

W roku 2014 Gates spotkał się z zarzutami w Kenii, że tysiące kobiet szczepionkami na Tężec zostały wysterylizowane. Wyniki badań szczepionek Gatesa pokazały, że w jego szczepionkach znajdują się chemiczne dodatki zadedykowane sterylizacji.

Zarzuty te były odpierane aż w końcu WHO przyznało, że od 10 lat pracowało nad taką szczepionką. Podobne zarzuty były z Tanzanii, Nikaragua i Meksyku.

Przeprowadzona studia w 2017 roku wykazały, że szczepionki Gatesa więcej dzieci zabiły jak miały chronić przed chorobami. Szczepione dziewczynki miały dziesięć razy większą umieralność jak nieszczepione.