CÓRKA MARYI
886

JEZUS: Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii

JESUS: The Catholic Church is now about to enter the worst persecution in its history

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

sobota, 13 kwietnia 2013 roku, godz. 23.50

Moja szczerze umiłowana córko, pragnę wesprzeć was wszystkich, którzy wierzycie we Mnie i Moje Orędzia zawarte w tej Księdze – Księdze Prawdy.

Kiedy człowiek idzie za Mną i Mnie się ofiaruje, musi naśladować wszystkie Moje cechy. Oznacza to, że musi kochać wszystkich w Moje Imię i tak traktować każdego człowieka, jak sam chciałby być traktowany. Jednak kiedy naprawdę oddacie się pod Moją opiekę, będziecie z tego powodu cierpieć. Będziecie traktowani z okrucieństwem i zrobią wszystko, aby wylać na was pogardę. Mówię to w szczególności do wszystkich dzieci Bożych i do chrześcijan, bo wasz ciężar jest największy. Wołam do tych wszystkich na świecie, którzy wierzą we Mnie, niezależnie od tego, czy wierzą w to, że mówię do nich przez te Orędzia, czy też nie.

Chrześcijanie zawsze będą celem tych, którzy chcą zmienić Prawa Boże, aby pasowały do ich grzesznego dążenia do przyjemności i zaspokajania egoistycznych pragnień. Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze prześladowanie w historii i zostanie postawiony na głowie i odwrócony na lewą stronę. Ten atak jest planowany od dziesięcioleci i starannie przygotowywany. Święci w Niebie płaczą z powodu katastroficznych wydarzeń, mających się teraz realizować z szybkością, która zaskoczy nawet tych, co nie wierzą w te Orędzia.

Zamieszanie spowoduje, że tak wielu wyświęconych sług będzie bezsilnych, gdy wszystko, co cenili, będzie kwestionowane, a następnie obalone. Ci, którzy są w ich szeregach, będą im rzucać wyzwania i zastraszać w Moje Imię.

Tych z was, którzy są wierni Mojemu Kościołowi na ziemi, przynaglam do czujności i stania na straży Mojego Nauczania, jeśli chcecie pozostać Mi wierni. Nigdy nie wolno wam przyjąć czegokolwiek innego niż prawda, której zostaliście nauczeni. Wkrótce poczujecie się bardzo samotni, a Moi biedni wyświęceni słudzy popadną w rozpacz, bo ich wierność Mnie i Kościołowi ustanowionemu przez Piotra, będzie im zabrana i stracą grunt pod nogami.

Wy wszyscy, którzy jesteście tradycyjnymi, wiernymi chrześcijanami, musicie pozostać silni i nie wolno wam akceptować jakichkolwiek prób zachęcania was do porzucenia swojej wiary. Zostaniecie zepchnięci na bok i zmuszeni do zgody na kształcenie swoich dzieci w fałszywej doktrynie, niepochodzącej od Boga.

Te wydarzenia rozpoczną się teraz i ostrzegam was przed nimi, aby was prowadzić. Każdy, kto Mnie oskarża, że poprzez tę Misję zachęcam dusze do opuszczenia Mojego Kościoła na ziemi, nie rozumie Moich poleceń. Po prostu proszę was o pozostanie wiernymi Mojemu Nauczaniu, gdy przekonacie się, że jesteście zmuszani do przyjęcia nowej wersji Kościoła. Ta nowa wersja nigdy nie zostanie zaakceptowana w Oczach Boga.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl