Miola
Święty Augustyn pocieszał prostych ludzi wiary tymi słowami:
"Jacy byśmy my, biskupi nie byli, bezpieczni jesteście wy, którzy Boga macie za swego Ojca a Jego Kościół za swą Matkę."
Read more: www.pch24.pl/na-przekor-fary…
alica32
W wywiadzie dla Polonia Christiana biskup diecezji astańskiej w Kazachstanie JE Athanasius Schneider skrytykował "dzisiejszych kościelnych faryzeuszów, którzy piastując urzędy biskupie i kardynalskie, w episkopalnych szatach palą kadzidło przed neopogańskimi bożkami ideologii gender oraz konkubinatu". Taka postawa nikogo nie przekonaje do gorliwej wiary w Chrystusa oraz gotowości oddania za …More
W wywiadzie dla Polonia Christiana biskup diecezji astańskiej w Kazachstanie JE Athanasius Schneider skrytykował "dzisiejszych kościelnych faryzeuszów, którzy piastując urzędy biskupie i kardynalskie, w episkopalnych szatach palą kadzidło przed neopogańskimi bożkami ideologii gender oraz konkubinatu". Taka postawa nikogo nie przekonaje do gorliwej wiary w Chrystusa oraz gotowości oddania za Niego życia, podsumował.
modernistae prohibere
Jaki przewodniczący obrad, takie i obrady. 🧐
weteran
Skoro depozyt katolickiej wiary przestał być chroniony a zaczął być zwalczany przez osoby podające się za papieży, to nie mogą lub nie mogły one być prawdziwymi namiestnikami Chrystusowymi.