Clicks364
CÓRKA MARYI
1

JEZUS: Nienawiść niszczy życie i wytwarza straszliwe podziały. Zatruwa duszę ...

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 27 listopada 2014 roku, godz. 19.50

Moja szczerze umiłowana córko, wiele cierpień, których ludzie doświadczą w najbliższych latach, będzie miało charakter duchowy.

Duchowe cierpienia odczują nie tylko Moi wyznawcy, którzy pozostają wierni Słowu Bożemu, ale wszyscy ludzie bez względu na to, w co wierzą. Szatan i jego demony, od najwyższego rangą do najniższego, wędrują po całym świecie, szerząc nienawiść wśród dzieci Bożych. Nienawiść ogarnęła rodzaj ludzki i można ją ujrzeć w wielu jej przejawach. Gdy szatan kusi duszę, by wciągnąć ją w kokon nienawiści, czyni to poprzez wywołanie uczucia zazdrości w tej podatnej osobie, a wkrótce obraca się ono w nienawiść. Nienawiść się rozszerza i ma wpływ na ludzi w każdym wieku.

Osłabł duch miłości i dobroczynności obecny niegdyś w sercach ludzi, a to oznacza, że wygasła miłość, która łączyła społeczności, narody i kraje. Ludzie utracili miłość w swoim życiu, bo już nie oddają Mi czci. Ja, Jezus Chrystus, zostałem zapomniany. Są oni tak zajęci sprawami doczesnymi, że stworzyli sobie bardzo samotną egzystencję. Gdy brakuje miłości w waszym życiu, ogromna część waszej istoty jest pozostawiona do uschnięcia i więdnie jak roślina pozbawiona wody.

Bóg jest Miłością, a gdy Miłość jest obecna w świecie, panuje większa harmonia i pokój. Przeciwieństwem miłości jest nienawiść, która pochodzi od diabła. Jeśli pozwolicie, aby nienawiść wypełniła wasze serca, będzie się ona w was jątrzyć i rozwijać jak rak, aż was pochłonie. Nienawiść niszczy życie i wytwarza straszliwe podziały. Zatruwa duszę. Wywołuje głębokie niezadowolenie w duszach tych, którzy pozwolili, by decydowała o każdym podejmowanym przez nich czynie. Nienawiść bardzo szybko przenosi się z jednej duszy na drugą, bo gdy zadajecie się z osobą, która jest przepełniona nienawiścią, zyskuje ona nad wami władzę, kusząc was, byście dali posłuch każdemu argumentowi przedstawionemu dla jej usprawiedliwienia.

Chrześcijanie, którzy pozwalają, by zawładnęła nimi nienawiść, nigdy nie mogą ulec pokusie wykorzystywania Mojego Świętego Imienia, by podżegać do jakiegokolwiek rodzaju nienawiści wobec innej istoty ludzkiej. Musicie Mnie prosić, abym uwolnił wasze dusze od nienawiści, bo jeśli pozwolicie jej przejąć swoją duszę, nigdy nie ujrzycie Mojego Oblicza.

Wykorzystajcie dany wam czas, aby bardziej Mnie kochać, kiedy bowiem naprawdę Mnie kochacie, ta miłość zostanie odwzajemniona. Wtedy nie będziecie w stanie brać udziału w jakimkolwiek rodzaju dialogu, w którym obecna jest nienawiść.

Kochajcie Mnie, a będzie wam łatwiej kochać innych. Jeśli nienawidzicie innej osoby, nie znacie Mnie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…yciu-bo-juz-nie-oddaja-mi-czci
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…se-they-no-longer-revere-me-2/
CÓRKA MARYI
"Kochajcie Mnie, a będzie wam łatwiej kochać innych. Jeśli nienawidzicie innej osoby, nie znacie Mnie.

Wasz Jezus'