Coburg
11901

Rusko oslavuje Deň rodiny, lásky a vernosti

8. júla 2023 o 5:01 8. júla Rusko oslavuje Deň rodiny, lásky a vernosti. Sviatok je zasvätený dňu svätých Petra a Fevronia, ktorí sú v pravoslávnej tradícii považovaní za patrónov rodiny a manželstva.More
8. júla 2023 o 5:01
8. júla Rusko oslavuje Deň rodiny, lásky a vernosti. Sviatok je zasvätený dňu svätých Petra a Fevronia, ktorí sú v pravoslávnej tradícii považovaní za patrónov rodiny a manželstva. Linda Dadakaeva hovorila o silných rodinách.
Každý pozná tento milostný príbeh v rodine Fedorovcov. Sú manželmi už 63 rokov - Nina Grigoryevna a Nikolaj Vladimirovič sa stretli v továrni, kde spolu pracovali.
"Išli sme z druhej zmeny. Toto bolo o 11:00, o 12:00. No, autobus odišiel pred nami. A ja som tam slúžil, bol som vyučený - 3,5 roka služby. No oni dve dievčatá odišli a my dvaja sme sa začali dobiehať. Beriem ju za ruku a priateľ - ten druhý. Tak sme sa stretli, "povedal Nikolaj Fedorov.
Ešte sa im podarilo dostať do autobusu. Začali sa stretávať, priateľstvo prerástlo do lásky .
"Niekto by mal byť silnejší, niekto slabší. Takto sa budete rozprávať s ľuďmi nášho veku. O mnohých ženách, mužoch možno povedať menej. A každý sa sťažuje na osamelosť." - povedali Nina a Nikolaj Fedorov. …More
Petrus.klasikus shares this
336
Janko333
🇷🇺 Putin za rodinu a kresťanské hodnoty! Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov a LGBT. Najnovší návrh bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Rusko zachováva tradičné hodnoty a kresťanstvo. Poroď deset dětí, dostaneš milion. Putin vzkřísil titul Matka hrdinka. 🌷Řád Matka hrdinka bude zařazen mezi nejvyšší vyznamenání. Jeho nositelkám …More
🇷🇺 Putin za rodinu a kresťanské hodnoty! Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov a LGBT. Najnovší návrh bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Rusko zachováva tradičné hodnoty a kresťanstvo. Poroď deset dětí, dostaneš milion. Putin vzkřísil titul Matka hrdinka. 🌷Řád Matka hrdinka bude zařazen mezi nejvyšší vyznamenání. Jeho nositelkám se tak dostane podobné pocty jako držitelům řádu Hrdina Ruské federace a Hrdina práce. S udělením je spojena odměna milion rublů. Na titul dosáhne každá občanka Ruské federace, která přivede na svět deset dětí, a to v momentě, kdy její nejmladší potomek dosáhne prvního roku života a všech ostatních devět dětí bude stále naživu.

🌼Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality.
Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie. Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).
Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov a bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Čudujete prečo tá nenávisť západu voči Rusku?

😈Ukrajinska vláda sa oficialne zasvätila diablovi. Vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch.
Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti).
😈Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla. Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“.
😈Jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené služby: diagnostikuje problémy a vplyv temných síl- a Ukrajine nedávno „bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s viac ako 2 000 nasledovníkmi“ rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html

Utajovaná pravda. Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území.

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom.
Koho sa bojí Amerika? 2 časť. Satan poštval svet p…
Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. …
Fašizmus na Ukrajine - není všechno v pořádku, Kol…

🇷🇺 Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
🇷🇺 Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Pora…
🇷🇺 Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Pora…
🇷🇺 Druhá fáza Dostojevského proroctva
🇷🇺 Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky