Clicks1.3K
Edward7
5

Wirus został wymyślony w celu narzucenia zabójczych szczepień

"Oficjalne dane pokazują, że 80% zgonów z Covid-19 w Anglii we wrześniu to osoby, które zostały zaszczepione..."
W październiku 2019r. Fauci i inni wspominali już o nowym chińskim wirusie, aby szybko uzyskać akceptacje szczepień mRNA
.... Fauci zaproponował ominięcie badań klinicznych szczepionek mRNA i wprowadzenie ich na rynek bez konieczności dziesięciu lat testowania, przy wykorzystaniu kryzysu..."

Szokujące oświadczenia Fauciego są już analizowane przez amerykańskie FBI za namową dziennikarzy. Zaszczepione osoby stały się ofiarami eksperymentów. Eksperymenty z ludźmi są więc już oficjalne, czasem wręcz obowiązkowe. Piekło na ziemi ? Nie, tylko pełna kontrola.

Już w 2019 roku na konferencji poświęconej szczepieniom Anthony Fauci zaproponował ominięcie badań klinicznych szczepionek mRNA i przy pomocy przesadnego kryzysu pandemicznego wprowadzenie ich na rynek bez konieczności dziesięciu lat testowania! Fauci opisał, że kiedy w społeczeństwie jest złe samopoczucie w związku z wirusem, nadzorcy eliminują biurokratyczne wymagania dziesięciu lat prób klinicznych i uwalniają szczepionki mRNA u ludzi całkowicie bez testów! Szokujące oświadczenia Fauciego są już analizowane przez amerykańskie FBI za namową dziennikarzy. Film nie może być oglądany przez zaszczepione osoby! Zaszczepione osoby stały się ofiarami wiwisekcji i eksperymentów na żywych obiektach. Kolega Fauci zaprojektował nawet plastry szczepionkowe.

"Amerykańska alternatywa" przeżywa obecnie największy skandal w historii wokół koronawirusa. Nagranie wideo z konferencji szczepień Milken Institute poświęconej rozwojowi nowych szczepionek przeciwko grypie mRNA zostało opublikowane, a gościem głównym jest Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Chorób Zakaźnych (NIAID). Konferencja odbyła się 29 października 2019 r., a Anthony Fauci wyjaśnił, że szczepionki nadal są wytwarzane z jaj, ale istnieje rewolucyjna nowa metoda mRNA. Jednak wprowadzenie nowych szczepionek mRNA podlega biurokratycznym regulacjom i licznym fazom badań klinicznych trwających co najmniej 10 lat.

I wtedy;.Anthony Fauci zaczął wyjaśniać, że gdyby zorganizował i przygotował zamieszanie w społeczeństwie z wirusem, specyficzną infekcją, która byłaby naprawdę wyjątkowa, władze USA utrzymałyby ogromną presję publiczną i przestaną wymagać od firm farmaceutycznych dokładnego przetestowania nowej szczepionki. na 10 lat. Ze względu na kryzys i presję amerykańska FDA wycofa się i zezwoli na wypuszczanie szczepionek mRNA na ogromny rynek bez żadnych dowodów. Absolutnie z niczego. Wideo - Rumble Link: Aby zobaczyć, kliknij tutaj

Ponadto jego zawodowy kolega zasugerował, że gdyby w Chinach pojawił się nowy wariant ptasiej grypy, wystarczyłoby zeskanować RNA, przesłać dane do laboratoriów na całym świecie i szczepionki można by wykonać natychmiast, nawet w domu na drukarce 3D … a ludzie mogliby samodzielnie wstrzykiwać szczepionkę za pomocą plastra szczepionkowego, czyli za pomocą igieł nanorobotycznych, które są "zakopywane" pod skórą. Technologia jest wciąż w fazie eksperymentalnej.

Anthony Fauci zasugerował na konferencji, jak ominąć procesy zatwierdzania FDA i europejskiej EMA, jak zmusić te organy regulacyjne do wycofania standardów bezpieczeństwa szczepionek pod przymusem i histerią . Film jest już w rękach amerykańskiego FBI, Alex Jones wyemitował cały program o tym skandalu. Stopniowo wychodzi na jaw i ujawnia całą rzadkość związaną ze szczepionkami i ich szybkim zatwierdzeniem, co zostało przeprowadzone dokładnie zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez Anthony'ego Fauci na konferencji.

W Vermont są najbardziej zaszczepieni i jednocześnie najbardziej hospitalizowani
Teraz spójrz, ile osób zostało zaszczepionych, nie jeden, ale dwa, a nawet trzy razy. Rozwiązania nie mają jednak badań klinicznych, nic, są to substancje, które Pfizer i inne firmy farmaceutyczne przetestują w eksperymentach na setkach milionów żywych osobników, unikając w ten sposób 10-letniej fazy klinicznej. A jeśli coś ci się stanie po szczepieniu, nie otrzymasz odszkodowania od państwa, nie masz do niego prawa. Nie przypomina to jednak tego, co dzieje się w amerykańskim stanie Vermont, który ma najwyższe szczepienia ludności. W stanie szczepi się prawie 100% osób starszych i 89% młodszej populacji, podczas gdy w chorych zaszczepionych mnoży się w szpitalach. Szczepionki po prostu nie działają (działają - zabijają dopow.).

Według CDC [ 1 ] ponad 69% produktywnej populacji Vermont zostało w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 do dnia 24 września, znacznie powyżej krajowego odsetka ponad 56%. Stan miał najwyższą liczbę hospitalizacji na 100 000 mieszkańców 30 września, bijąc rekord ustanowiony 31 stycznia ubiegłego roku. Osiem osób zmarło w Vermont 13 września, najwięcej od czasu "epidemii". Według listu podpisanego przez 90 pracowników Departamentu Zdrowia Vermont, w tym stanowego epidemiologa Patsę Kels, cztery na dziesięć przypadków COVID-19 w Vermont należały do osób zaszczepionych pod koniec sierpnia .

Szpitale przyjmują do 20 razy więcej pacjentów…u zdecydowanej większości zaszczepionych pacjentów
Gubernator Phil Scott zniósł stan wyjątkowy w Vermont w czerwcu, kiedy 80% populacji otrzymało przynajmniej jedną szczepionkę. Od tego czasu sygnalizował, że obawia się przywrócenia stanu wyjątkowego. „Nie możemy być w ciągłym stanie wyjątkowym” – powiedział w tym tygodniu Scott. Cztery stany obok Vermont, które mają najwyższy wskaźnik szczepień w kraju, również wykazują niepokojące objawy. Dyrektor UMass Memorial Health, największego systemu opieki zdrowotnej w centralnym Massachusetts, stwierdził niedawno, że szpitale regionalne przyjmują blisko 20 razy więcej pacjentów z COVID-19 niż w czerwcu i że na oddziale intensywnej terapii nie ma wolnych miejsc. Massachusetts ma piąty najwyższy wskaźnik szczepień w kraju.

W Connecticut, drugim najbardziej zaszczepionym stanie w USA, ustawodawcy rozszerzyli ostatnio uprawnienia gubernatora, aby łatwiej poradzić sobie z ostatnią "falą pandemii". W Maine, trzecim najbardziej zaszczepionym stanie w USA, 22 września przebywało na oddziałach intensywnej terapii prawie 90 osób, co odpowiada szczytowi pandemii w tym stanie. To nie wszystko. EcoHealth Alliance skandal [ 1 ] .

Skandal dotyczący finansowania badań nad wirusami w Wuhan to tylko wierzchołek góry lodowej

Dyrektor National Institutes of Health (NIH), dr Francis Collins, ogłosił we wtorek [ 2 ] , że pod koniec roku zrezygnuje. Collins, najdłużej urzędujący dyrektor NIH w historii USA, był prezydentem Obamy, Trumpa i Bidena. „Jestem dumny ze wszystkiego, co osiągnęliśmy. Jestem jednak zasadniczo przekonany, że nikt nie powinien pozostawać zbyt długo na stanowisku i że nadszedł czas, aby sprowadzić nowego naukowca, który będzie kierował NIH w przyszłości – powiedział Collins w oświadczeniu zapowiadającym jego emeryturę. „Jestem bardzo wdzięczny i dumny z personelu NIH i społeczności naukowej, której niezwykłe zaangażowanie w ważne badania każdego dnia przynosi nadzieję Amerykanom i światu”.

Dr Francis Collins w środku. Po lewej Bill Gates, po prawej Anthony Fauci

„Kiedy wraca do swojego laboratorium w National Human Genome Research Institute, czekamy na jego niezrównaną zdolność do odkrycia możliwości w naszym zasięgu, które definiują, kim jesteśmy najlepsi jako Amerykanie” – powiedział prezydent Biden w oświadczeniu we wtorek [ 3 ] w którą chwalił Collins. Podczas pandemii Collins opowiadał się za noszeniem masek na twarz w domu, wprowadził przepustki na szczepienia, a nawet wzmacniacze szczepionek, mimo że doradcy FDA głosowali przeciwko temu. Może wydawać się dziwne, że dyrektor NIH odchodzi w czasie globalnej pandemii, ponieważ ostatnie dokumenty pokazują, że ostatnie dokumenty pokazują, że złożył fałszywe oświadczenia na temat finansowania przez rząd federalny Instytutu Wirusologii Wuhan (WIV).

Politycy bez mrugnięcia okiem zamienili obywateli w obiekty eksperymentów na rzecz powszechnych szczepień

Jak zauważył Richard H. Ebright, profesor chemii, członek Rady Powierniczej Uniwersytetu Rutgers: „Dokumenty jasno wskazują, że oświadczenia dyrektora NIH Francisa Collinsa i dyrektora NIAID Anthony’ego Fauci na nabycie funkcji lub potencjalnej poprawy patogenów pandemicznych w NIH jest fałszywe ”. Zasadniczo 900 stron wcześniej niepublikowanych dokumentów NIH [ 4 ] uzyskanych przez Intercept we wrześniu pokazało, że NIH finansował w 2014 i 2019 r. Peter Daszak EcoHealth Alliance. Zostały one zlecone podwykonawcom Laboratorium Komunistycznego Wuhan, finansując badania mające na celu poprawę funkcji wirusów, zgodnie z definicją w polityce federalnej. Tymczasem oficjalne oświadczenie [ 5 ] NIH, opublikowane obecnie na stronie internetowej agencji przez samego Collinsa, mówi: „Ani NIH, ani NIAID nigdy nie zatwierdziły dotacji na wsparcie badań nad koronawirusem, by zwiększyć jego przenośność lub śmiertelność u ludzi." Po prostu klasyczna kontrola uszkodzeń.

Piotr Daszak, Dyrektor EcoHealth Alliance
Jednak film Anthony'ego Fauci, w którym wyjaśnia, jak ominąć FDA i wymusić uchylenie 10-letnich badań klinicznych nowej szczepionki mRNA za pomocą sztuczek i szoku, jest na zupełnie inną skalę. Wszyscy politycy zaakceptowali szczepionki, nawet wiedząc, że brakowało 10-letnich badań klinicznych. Zostały one po cichu wstrzyknięte obywatelom i nikt teraz nie wie, co te szczepionki zrobią za 5 lub 10 lat z nerkami, wątrobą, trzustką lub sercem . A ponieważ firmy farmaceutyczne otrzymały rekompensatę od Komisji Europejskiej, czyli brak możliwości przetwarzania, nie ponoszą za nic odpowiedzialności, podczas gdy ich szczepionki są powszechnie wstrzykiwane. Odpowiedzialność polityków przestała istnieć, nie obchodzi ich, co dzieje się z ludnością. Są po prostu konsekwencjami zmian w społeczeństwie. Politycy nie są już elitami ludu, ale kontrolerami ludu. Ale jeśli spojrzysz wstecz, okaże się, że każdy rząd jest trochę gorszy od poprzedniego. I jest to obiektywny proces wyczerpywania się zasobów, zarówno realnych, jak i społecznych i ludzkich. Eksperymenty z ludźmi są więc już oficjalne, czasem wręcz obowiązkowe. Piekło na ziemi ? Nie, tylko pełna kontrola.
Aeronet.cz przez ejercitoremanente.com/…as-al-mercado-sin-necesidad-de-diez-anos-de-tests/

Najnowsze dane opublikowane Public Health England (PHE) z cotygodniowego raportu „Nadzór szczepień” i ze nowej brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA)
Najnowszy raport opublikowany przez UKHSA, Który mozna zobaczyc tutaj Projekt , obejmuje ód 36 do 39 tygodnia 2021 Roku i pokazuje, Ze większość hospitalizacji z powodu z Covid-19 oraz zgonów w drugiej połowie września należała do populacji w pełni zaszczepionych. Tabela 3 raportu obejmuje liczbę Osób zgłaszających SIĘ na pogotowie ratunkowe, Które zostały przyjęte Do szpitala na noc po "pozytywnym wyniku testu na Covid-19" Między 36. 39. tygodniem 2021 r., A Tabela pokazuje, Ze 2411 Osób spośród populacji niezaszczepionej zostało przyjętych z (rzekomym dopow.) Covid-19 między 6 września a 3 października...

W sumie było 3910 osób zaszczepionych z "dodatnim wynikiem" zbadanym przez UKHSA.

Oznacza to, że nieszczepieni odpowiada za 36% hospitalizacji z powodu Covid-19 w okresie od 6 września do 3 października 2021 r., podczas gdy zaszczepieni częściowo odpowiadają za 4,5% hospitalizacji z powodu z Covid-19, zaszczepieni w pełni odpowiadali za 59,5% hospitalizacji z powodu Covid-19, czyli 64% hospitalizacji z Covid-19 wśród zaszczepionych. Ale według brytyjskiej agencji bezpieczeństwa zdrowia o ile chodzi o gorsza dla w pełni zaszczepionych, jeśli chodzi o zgony z (rzekomym dopow) Covid-19. Tabela 4 raport stanowi zgonów w ciągu 28 dni od strony testu na Covid-19 między 6 września a 3 października 2021 r. pokazuje, że w opcji nie szczepionej było 611 zgonów, bez opcji w pełni zaszczepionej 101 zgonów i przerażające 2281 zgonów wśród opcji zaszczepionej .

Liczba zgonów według stanu szczepień między 6 września a 3 października 2021 r. pokazuje, że ogromne 80% zgonów z Covid-19 dotyczyło w pełni zaszczepionej, ale wydaje się niepokojące jest to, że liczba zgonów, wzrasta... więcej ; theexpose.uk/…nt-covid-deaths-september-england-were-vaccinated/

Ratuj się kto moze

Po kilkunastu miesiącach trwania pandemicznej ściemy i masowych szczepień, już wiemy czemu to ma wszystko służyć!

W każdym dniem ujawniają się kolejne makabryczne powikłania poszczepienne oraz ogromna ilość zgonów po zaszprycowaniu, co władze każdego państwa usiłują ukryć. Poniżej kilka zdjęć pokazujących jakie są skutki działania tak zwanych szczepionek i wyjaśniających dlaczego korzyści ze szczepionek są wyższe ...nie wiadomo od czego!

Poniżej zdjęcie z sekcji zwłok. Mózg człowieka wręcz "zalany" zakrzepami.

Zakrzepy krwi "wyciągnięte" z płuc

Zakrzepła krew "uzyskana" z umycia rurek do transfuzji krwi, po pobraniu krwi od osoby zaszczepionej

Krew pobrana od osoby zdrowej (po lewej) i krew pobrana od osoby zaszprycowanej

Trąd poszczepienny

Pasożyt odkryty przez dr Madej w szczepionkach

Zdjęcia pochodzą ze strony blogera bacy ( wordpress.com/2021/10/06/szczepionkowe-ludobojstwo-dowody-cz-v/ )

Już tylko te zdjęcia mogą wywołać przerażenie! Brak jakiejkolwiek reakcji rządów państw na dziejący się wokół horror zdrowotny dowodzi, że właśnie takiego efektu organizatorzy ludobójstwa oczekiwali! Apeluję po raz kolejny do garstki uczciwych niezależnych lekarzy i naukowców polskich: podejmijcie natychmiastowe działania aby wypracować metody leczenia powikłań poszczepiennych, w tym najczęstsze- zakrzepice. Być może jedynym ratunkiem dla osób zaszczepionych będą cykliczne kuracje pijawkami, albo dożywotnie zażywanie leków przeciw zakrzepowych?

Przypomnę, że rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln opakowań leków na zakrzepicę o wartości kilku miliardów funtów, z terminem dostawy na 1 listopada tego roku. Zapewne lekarze i naukowcy angielscy przebadali tempo rozwoju zakrzepic poszczepiennych i wyszło im, że szczyt zachorowań rozpocznie się w listopadzie. W "ciemno" by takiego zakupu nie realizowali!Czy horror musi się ziścić? Nikt nie pośpieszy nam z pomocą?

Anthony Ivanowitz 08.10.2021r. www.pospoliteruszenie.org
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,

Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal …More
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,

Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal ludzie gotowi korzystać z własnego rozumu i nie mają zamiaru rezygnować ze swojej wolności.

Zebraliście się ponownie, aby wyrazić swoją determinację w przeciwstawianiu się oszustwom i narracji kłamstw propagowanych przez media głównego nurtu, cenzurze platform, mediów społecznościowych i telewizji oraz subtelnemu terroryzmowi, który chciałby, abyście otrzymali eksperymentalne serum genowe, które każdego dnia wywołuje nowe poważne skutki uboczne, niektóre nawet śmiertelne, a okazało się nieskuteczne w powstrzymywaniu pandemii.

Myślę, że wszyscy zrozumieliśmy, że ta pandemia jest wykorzystywana jako środek do przeprowadzenia „Wielkiego Resetu”, który był planowany w najdrobniejszych szczegółach przez wiele lat. Niepokojące jest to, że wszystkie siły polityczne, łącznie z tymi, po których można było się spodziewać, że sprzeciwią się ustanowieniu tej dyktatury, stały się wspólnikami elity przestępczych spiskowców.

Rządzący, sędziowie, policja, lekarze i naukowcy, urzędnicy państwowi i prywatni, dziennikarze, ale także biskupi i księża oraz sami przywódcy watykańscy: w każdej części świata wszyscy postępują według tego samego scenariusza, pod jednym przywództwem.

Widzimy, jak daleko sięga ich ideologiczne szaleństwo: dyskryminacja i kryminalizacja tych, którzy decydują się nie być częścią programu masowych eksperymentów, który jest napędzany przez ogromne interesy gospodarcze i przez antyludzki plan, który jest również antychrystyczny.

Skoro już wszyscy jesteście świadomi absurdu i absolutnej powagi tego, co działo się przez ostatnie półtora roku; jeśli wielu z was rozumie, że Covid przyczynił się do ograniczenia naturalnych wolności obywateli i ustanowienia orwellowskiego reżimu, w którym każdy z nas jest śledzony i kontrolowany we wszystkich swoich działaniach; konieczne jest również sięgnięcie głębiej, to znaczy uznanie, że to, co widzimy, odpowiada nieludzkiemu projektowi sił, które nienawidzą nie tylko zdrowia ciała, ale także i przede wszystkim zbawienia duszy.

Każdy z was, każdy z nas, ma nieśmiertelną duszę, stworzoną przez Boga i odkupioną przez Pana naszego Jezusa Chrystusa ofiarą Krzyża. Za każdego z nas Pan przelał swoją Krew, a naszym i waszym obowiązkiem jest strzec waszej nieśmiertelnej duszy w Łasce Bożej, postępując zgodnie z Jego Przykazaniami i odważnie świadcząc o Wierze, właśnie w czasach, gdy jest ona tak poważnie zagrożona, nawet przez tych, którzy obecnie rządzą Kościołem, a którzy stanęli po stronie wroga.

Musimy uznać, że jeśli doszliśmy do tego punktu, zawdzięczamy to w dużej mierze naszej własnej niewierności i przyzwoleniu, by inni decydowali za Boga, co jest słuszne, a co nie. Przyzwoleniu, w imię tolerancji, na mordowanie dzieci w łonie matki, zabijanie chorych i starszych, degenerację moralności chrześcijańskiej oraz deprawację dzieci i młodzieży.

To, co widzimy dzisiaj, to zatruty owoc dziesięcioleci rozwiązłości, buntu przeciwko prawu Pana, grzechów i wad, które w oczach Boga wołają o pomstę.

Opatrzność Boża pokazuje nam, czym może stać się świat, który porzuca panowanie Jezusa Chrystusa i oddaje się w niewolę szatana. Moje słowa nie są słowami apokaliptycznymi – jak mówią niektórzy – ale surowym ostrzeżeniem, ze strony pasterza Kościoła katolickiego, aby powrócić do Boga, aby uznać, że tam, gdzie nie króluje Chrystus Król i Maryja, tam panuje okrutna i bezwzględna tyrania szatana, który obiecuje ludziom powszechne braterstwo, ale pragnie jedynie naszego potępienia.

Chciałbym uczynić własnymi słowa, które Jan Paweł II wypowiedział na początku swojego pontyfikatu w 1978 roku:

Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi! Dla Jego zbawczej mocy.” Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!

Jezus Chrystus jest Królem i Panem historii, w Jego rękach są losy i przeznaczenie każdego z nas, wszystkich narodów i Kościoła świętego. On nie pozwoli, abyśmy ulegli napaści wroga ludzkości. Powróćcie! Powróćmy do Niego wszyscy z ufnością syna marnotrawnego, który pokornie prosi ojca o przebaczenie i przyjęcie go z powrotem do swego domu. Powróćmy do bycia chrześcijanami, dumnymi z naszej wiary i z cywilizacji, którą religia zbudowała w ciągu dwóch tysięcy lat historii, a której kolebką była nasza ukochana ojczyzna, Włochy. Powróćmy w życiu obywatelskim i politycznym do obrony tych niezbywalnych wartości, które dzisiaj są negowane i deptane. Ale przede wszystkim – błagam was, błagam was: powróćmy do życia w łasce Bożej, do przystępowania do sakramentów, do praktykowania cnót, do bycia dobrymi chrześcijanami, wiernymi obietnicom naszego chrztu i autentycznymi świadkami Chrystusa.

I aby ten dzień, w którym publicznie i odważnie manifestujecie swój sprzeciw wobec nadciągającej tyranii, nie pozostał jałowy i pozbawiony nadprzyrodzonego światła, zapraszam was wszystkich do odmówienia ze mną słów, których nauczył nas Pan. Uczyńmy to z zapałem, z impulsem miłości, wzywając opieki naszego Pana i Jego Najświętszej Matki nad nami wszystkimi, nad naszymi rodzinami, nad naszą ojczyzną i nad całym światem:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas ode złego. Amen.

+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Tłum. Sławomir Soja

Źródło: Lifesitenews (Sep 28, 2021) – – [Org. tytuł: «Viganò to anti-vax passport protesters: ‘The pandemic is being used to bring about the Great Reset’»]
wacula25wp.pl
A nie każdy może przyjąć jaką -kolwiek szczepionkę są choroby dziedziczne i inne uczulenia człowieka .Niektóre tradycyjne szczepionki zawierają wirusa, który jest w stanie normalnie namnażać się w komórkach, ale został całkowicie pozbawiony zdolności do wywołania choroby, czyli został poddany neutralizacji chorobowej. Na tej zasadzie działają szczepionki chociażby przeciwko wirusom świnki, odry, …More
A nie każdy może przyjąć jaką -kolwiek szczepionkę są choroby dziedziczne i inne uczulenia człowieka .Niektóre tradycyjne szczepionki zawierają wirusa, który jest w stanie normalnie namnażać się w komórkach, ale został całkowicie pozbawiony zdolności do wywołania choroby, czyli został poddany neutralizacji chorobowej. Na tej zasadzie działają szczepionki chociażby przeciwko wirusom świnki, odry, różyczki czy ospy wietrznej itd..Natomiast w większości przypadków szczepienie doprowadza do gwałtownego spadku liczby zachorowań. I tu bardzo dobrym przykładem będzie świnka, odra albo różyczka. W samej Polsce odnotowywano dziesiątki, a niekiedy setki tysięcy przypadków rocznie, a po wprowadzeniu szczepień liczba zachorowań wyraźnie spadła. Niestety, w ciągu ostatniej dekady pojawiły się pseudo-antyszczepionkowe i z powrotem mamy problem. Na własne życzenie fundujemy sobie powrót chorób zakaźnych
Edward7
Pracownik medyczny ma amputowane obie nogi, kilka palców i jedną rękę po zastrzyku (film - bitchute.com) Obowiązkowy
pracownik medyczny

* Córka człowieka konieczności amputacji ramienia od skrzepów po szczepionka covid przemawia (wideo - bitchute.com)
Arm amputowano

* Makabryczny: Dziecko sparaliżowane przez covid szczepionki (wideo - bitchute.com)
Dziecko sparaliżowane

szczepionek * Covi…More
Pracownik medyczny ma amputowane obie nogi, kilka palców i jedną rękę po zastrzyku (film - bitchute.com) Obowiązkowy
pracownik medyczny

* Córka człowieka konieczności amputacji ramienia od skrzepów po szczepionka covid przemawia (wideo - bitchute.com)
Arm amputowano

* Makabryczny: Dziecko sparaliżowane przez covid szczepionki (wideo - bitchute.com)
Dziecko sparaliżowane

szczepionek * Covid wielu urazów - Ma tylko 16 lat, a jej życie jest całkowicie zniszczone (wideo - bitchute.com)
Życie całkowicie zniszczone

* Reakcje na ukłucie córki lekarza zignorowane (wideo - Hugo Talks na brandnewtube.com)
Reakcje na ukłucie

* Rządowa pielęgniarka HHS Jodi O'Malley o urazach i zgonach spowodowanych
szczepionką Covid-19 Obrażenia i zgony

* Matka w Kanadzie odeszła - umrła z powodu obrażeń poszczepiennych (wideo - bitchute.com)
Pozostawiona na śmierć

* Przerażające skutki uboczne zaszczepienia się w ciążę (film)
Przerażające skutki uboczne

* Młoda kobieta traci młodszą siostrę w wyniku szczepienia - zakazana w mediach społecznościowych (krótki film)
Zakazany w mediach społecznościowych

* Mój najlepszy przyjaciel zabity przez szczepienie - kolejna prawdziwa horror z śmiertelnym zastrzykiem (wideo)
Zabity przez

szczepienie * Błaganie emocjonalne „Mój syn otrzymał szczepionkę i zmarł kilka dni później (wideo) Apel
emocjonalny

* Agent FBI przyjął szczepionkę przeciw i zmarł w ciągu kilku godzin (wideo)
Zmarł w ciągu kilku godzin

* SARS-CoV-2 mRNA Zapalenie mięśnia sercowego związane ze szczepieniami u dzieci w wieku 12-17 lat: analiza stratyfikowanej krajowej bazy danych
Zapalenie mięśnia sercowego u dzieci

* Wirus polio w celu ukrycia działań niepożądanych po szczepieniu u dzieci
Wirus polio

* Kobieta umiera z powodu rzadkiej choroby mózgu w ciągu 3 miesięcy od drugiej Pfizer strzał, lekarz mówi, że szczepionka może być odpowiedzialna (artykuł - childrenshealthdefense.org
Rzadka choroba mózgu

* Nie wolno ukrywać morderstwa Roya Butlera zaszczepionego przez szczepionkę (wideo - bitchute.com)
Roy Butler

* Lekarz marynarki wojennej ujawnia, że więcej żołnierzy zginęło od szczepionki niż zmarł na krukowicę (wideo - bitchute.com)
Zmarł od szczepionki

* Rozwścieczona matka mówi, że szczepionka Pfizera zabiła jej córkę w ciągu 5 godzin (wideo – bitchute.com)
Córka zmarła w ciągu 5 godzin

* 1000 historii o szczepieniach covid– ludzie dzielący się niepożądanymi reakcjami po szczepionce (strona internetowa – 1000covidstories.com)
Osobiste historie

* Kobieta poddała się presji i dostała szczepionkę, teraz jej układ odpornościowy jest zniszczony
Układ odpornościowy jest zniszczony

* „Krótka choroba” (wideo - brandnewtube.com)
Hugo Talks

* Australijczycy mówią o zgonach i niepożądanych reakcjach wkrótce po otrzymaniu szczepionki
Australijczycy mówić

* piłkarz, 23, martwy od jab MSM to zatuszować (wideo) - brandnewtube.com
martwe od szczepionki

* Matka 17-latki, która straciła sprawność w kończynach po podaniu szczepionki Pfizer (film - bitchute.com)
17-latka straciła sprawność w kończynach

* „Nic oprócz problemów”: podwójnie zaszczepiony mężczyzna ostrzega unvaxxed - „Stań na swoim. To wszystko jest wielkim kłamstwem” (wideo - bitchute.com)
To wszystko jest wielkim kłamstwem

* Wywiad na wyłączność: mama, której 14-letni syn zachorował na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu Pfizera, nie ufa już CDC, urzędnicy zdrowia publicznego (artykuł - childrenshealthdefense.org)
14-letni rozwinięty mięśnia sercowego

* Covid zgonów szczepionka „. w ciągu 6 miesięcy Tysiące martwych Miliony rannych” (strona internetowa - covidvaccinedeaths.org
szczepionka zgonów

* Badanie CDC z udziałem dzieci w wieku od 12 do 17 lat, które otrzymały szczepionkę Pfizer: 397 zgłoszeń zapalenia serca, 14 zgonów (artykuł - childrenshealthdefense.org)
397 zgłoszeń zapalenia serca

* Reakcje na wirus Covid-19 (strona internetowa - c19vaxreactions.com)
Reakcje na

szczepionkę * Najnowsze dane CDC VAERS dla dzieci w wieku od 12 do 17 lat obejmują 7 zgonów, 271 poważnych zdarzeń niepożądanych po szczepionkach (artykuł - childrenshealthdefense.org)
Ostatnia data VAERS

* Kobieta z Minnesoty straciła obie nogi i obie ręce po drugim zapłodnieniu Pfizer- 19 strzałów (artykuł - vaccineimpact.com)
Utrata obu nóg i rąk

* Reakcje po szczepieniu Covid Reakcje na
szczepionkę

dalej - vernoncoleman.com/main.htm