CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,

Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal …More
Sprzeciw wobec nadciągającej tyranii

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do uczestników protestu w Turynie.
bibula.com/?p=128249
+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Drodzy Przyjaciele,
Drodzy Bracia i Siostry,

Pozwólcie mi dołączyć do was, aby wyrazić moją duchową bliskość z wami i moje wsparcie. Wasza obecność na tym placu, jak i na wielu placach w całych Włoszech, jest dowodem na to, że są nadal ludzie gotowi korzystać z własnego rozumu i nie mają zamiaru rezygnować ze swojej wolności.

Zebraliście się ponownie, aby wyrazić swoją determinację w przeciwstawianiu się oszustwom i narracji kłamstw propagowanych przez media głównego nurtu, cenzurze platform, mediów społecznościowych i telewizji oraz subtelnemu terroryzmowi, który chciałby, abyście otrzymali eksperymentalne serum genowe, które każdego dnia wywołuje nowe poważne skutki uboczne, niektóre nawet śmiertelne, a okazało się nieskuteczne w powstrzymywaniu pandemii.

Myślę, że wszyscy zrozumieliśmy, że ta pandemia jest wykorzystywana jako środek do przeprowadzenia „Wielkiego Resetu”, który był planowany w najdrobniejszych szczegółach przez wiele lat. Niepokojące jest to, że wszystkie siły polityczne, łącznie z tymi, po których można było się spodziewać, że sprzeciwią się ustanowieniu tej dyktatury, stały się wspólnikami elity przestępczych spiskowców.

Rządzący, sędziowie, policja, lekarze i naukowcy, urzędnicy państwowi i prywatni, dziennikarze, ale także biskupi i księża oraz sami przywódcy watykańscy: w każdej części świata wszyscy postępują według tego samego scenariusza, pod jednym przywództwem.

Widzimy, jak daleko sięga ich ideologiczne szaleństwo: dyskryminacja i kryminalizacja tych, którzy decydują się nie być częścią programu masowych eksperymentów, który jest napędzany przez ogromne interesy gospodarcze i przez antyludzki plan, który jest również antychrystyczny.

Skoro już wszyscy jesteście świadomi absurdu i absolutnej powagi tego, co działo się przez ostatnie półtora roku; jeśli wielu z was rozumie, że Covid przyczynił się do ograniczenia naturalnych wolności obywateli i ustanowienia orwellowskiego reżimu, w którym każdy z nas jest śledzony i kontrolowany we wszystkich swoich działaniach; konieczne jest również sięgnięcie głębiej, to znaczy uznanie, że to, co widzimy, odpowiada nieludzkiemu projektowi sił, które nienawidzą nie tylko zdrowia ciała, ale także i przede wszystkim zbawienia duszy.

Każdy z was, każdy z nas, ma nieśmiertelną duszę, stworzoną przez Boga i odkupioną przez Pana naszego Jezusa Chrystusa ofiarą Krzyża. Za każdego z nas Pan przelał swoją Krew, a naszym i waszym obowiązkiem jest strzec waszej nieśmiertelnej duszy w Łasce Bożej, postępując zgodnie z Jego Przykazaniami i odważnie świadcząc o Wierze, właśnie w czasach, gdy jest ona tak poważnie zagrożona, nawet przez tych, którzy obecnie rządzą Kościołem, a którzy stanęli po stronie wroga.

Musimy uznać, że jeśli doszliśmy do tego punktu, zawdzięczamy to w dużej mierze naszej własnej niewierności i przyzwoleniu, by inni decydowali za Boga, co jest słuszne, a co nie. Przyzwoleniu, w imię tolerancji, na mordowanie dzieci w łonie matki, zabijanie chorych i starszych, degenerację moralności chrześcijańskiej oraz deprawację dzieci i młodzieży.

To, co widzimy dzisiaj, to zatruty owoc dziesięcioleci rozwiązłości, buntu przeciwko prawu Pana, grzechów i wad, które w oczach Boga wołają o pomstę.

Opatrzność Boża pokazuje nam, czym może stać się świat, który porzuca panowanie Jezusa Chrystusa i oddaje się w niewolę szatana. Moje słowa nie są słowami apokaliptycznymi – jak mówią niektórzy – ale surowym ostrzeżeniem, ze strony pasterza Kościoła katolickiego, aby powrócić do Boga, aby uznać, że tam, gdzie nie króluje Chrystus Król i Maryja, tam panuje okrutna i bezwzględna tyrania szatana, który obiecuje ludziom powszechne braterstwo, ale pragnie jedynie naszego potępienia.

Chciałbym uczynić własnymi słowa, które Jan Paweł II wypowiedział na początku swojego pontyfikatu w 1978 roku:

Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi! Dla Jego zbawczej mocy.” Nie lękajcie się! Otwórzcie, zaiste, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!

Jezus Chrystus jest Królem i Panem historii, w Jego rękach są losy i przeznaczenie każdego z nas, wszystkich narodów i Kościoła świętego. On nie pozwoli, abyśmy ulegli napaści wroga ludzkości. Powróćcie! Powróćmy do Niego wszyscy z ufnością syna marnotrawnego, który pokornie prosi ojca o przebaczenie i przyjęcie go z powrotem do swego domu. Powróćmy do bycia chrześcijanami, dumnymi z naszej wiary i z cywilizacji, którą religia zbudowała w ciągu dwóch tysięcy lat historii, a której kolebką była nasza ukochana ojczyzna, Włochy. Powróćmy w życiu obywatelskim i politycznym do obrony tych niezbywalnych wartości, które dzisiaj są negowane i deptane. Ale przede wszystkim – błagam was, błagam was: powróćmy do życia w łasce Bożej, do przystępowania do sakramentów, do praktykowania cnót, do bycia dobrymi chrześcijanami, wiernymi obietnicom naszego chrztu i autentycznymi świadkami Chrystusa.

I aby ten dzień, w którym publicznie i odważnie manifestujecie swój sprzeciw wobec nadciągającej tyranii, nie pozostał jałowy i pozbawiony nadprzyrodzonego światła, zapraszam was wszystkich do odmówienia ze mną słów, których nauczył nas Pan. Uczyńmy to z zapałem, z impulsem miłości, wzywając opieki naszego Pana i Jego Najświętszej Matki nad nami wszystkimi, nad naszymi rodzinami, nad naszą ojczyzną i nad całym światem:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas ode złego. Amen.

+Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Tłum. Sławomir Soja

Źródło: Lifesitenews (Sep 28, 2021) – – [Org. tytuł: «Viganò to anti-vax passport protesters: ‘The pandemic is being used to bring about the Great Reset’»]
wacula25wp.pl
A nie każdy może przyjąć jaką -kolwiek szczepionkę są choroby dziedziczne i inne uczulenia człowieka .Niektóre tradycyjne szczepionki zawierają wirusa, który jest w stanie normalnie namnażać się w komórkach, ale został całkowicie pozbawiony zdolności do wywołania choroby, czyli został poddany neutralizacji chorobowej. Na tej zasadzie działają szczepionki chociażby przeciwko wirusom świnki, odry, …More
A nie każdy może przyjąć jaką -kolwiek szczepionkę są choroby dziedziczne i inne uczulenia człowieka .Niektóre tradycyjne szczepionki zawierają wirusa, który jest w stanie normalnie namnażać się w komórkach, ale został całkowicie pozbawiony zdolności do wywołania choroby, czyli został poddany neutralizacji chorobowej. Na tej zasadzie działają szczepionki chociażby przeciwko wirusom świnki, odry, różyczki czy ospy wietrznej itd..Natomiast w większości przypadków szczepienie doprowadza do gwałtownego spadku liczby zachorowań. I tu bardzo dobrym przykładem będzie świnka, odra albo różyczka. W samej Polsce odnotowywano dziesiątki, a niekiedy setki tysięcy przypadków rocznie, a po wprowadzeniu szczepień liczba zachorowań wyraźnie spadła. Niestety, w ciągu ostatniej dekady pojawiły się pseudo-antyszczepionkowe i z powrotem mamy problem. Na własne życzenie fundujemy sobie powrót chorób zakaźnych
Edward7
Pracownik medyczny ma amputowane obie nogi, kilka palców i jedną rękę po zastrzyku (film - bitchute.com) Obowiązkowy
pracownik medyczny

* Córka człowieka konieczności amputacji ramienia od skrzepów po szczepionka covid przemawia (wideo - bitchute.com)
Arm amputowano

* Makabryczny: Dziecko sparaliżowane przez covid szczepionki (wideo - bitchute.com)
Dziecko sparaliżowane

szczepionek * Covi…More
Pracownik medyczny ma amputowane obie nogi, kilka palców i jedną rękę po zastrzyku (film - bitchute.com) Obowiązkowy
pracownik medyczny

* Córka człowieka konieczności amputacji ramienia od skrzepów po szczepionka covid przemawia (wideo - bitchute.com)
Arm amputowano

* Makabryczny: Dziecko sparaliżowane przez covid szczepionki (wideo - bitchute.com)
Dziecko sparaliżowane

szczepionek * Covid wielu urazów - Ma tylko 16 lat, a jej życie jest całkowicie zniszczone (wideo - bitchute.com)
Życie całkowicie zniszczone

* Reakcje na ukłucie córki lekarza zignorowane (wideo - Hugo Talks na brandnewtube.com)
Reakcje na ukłucie

* Rządowa pielęgniarka HHS Jodi O'Malley o urazach i zgonach spowodowanych
szczepionką Covid-19 Obrażenia i zgony

* Matka w Kanadzie odeszła - umrła z powodu obrażeń poszczepiennych (wideo - bitchute.com)
Pozostawiona na śmierć

* Przerażające skutki uboczne zaszczepienia się w ciążę (film)
Przerażające skutki uboczne

* Młoda kobieta traci młodszą siostrę w wyniku szczepienia - zakazana w mediach społecznościowych (krótki film)
Zakazany w mediach społecznościowych

* Mój najlepszy przyjaciel zabity przez szczepienie - kolejna prawdziwa horror z śmiertelnym zastrzykiem (wideo)
Zabity przez

szczepienie * Błaganie emocjonalne „Mój syn otrzymał szczepionkę i zmarł kilka dni później (wideo) Apel
emocjonalny

* Agent FBI przyjął szczepionkę przeciw i zmarł w ciągu kilku godzin (wideo)
Zmarł w ciągu kilku godzin

* SARS-CoV-2 mRNA Zapalenie mięśnia sercowego związane ze szczepieniami u dzieci w wieku 12-17 lat: analiza stratyfikowanej krajowej bazy danych
Zapalenie mięśnia sercowego u dzieci

* Wirus polio w celu ukrycia działań niepożądanych po szczepieniu u dzieci
Wirus polio

* Kobieta umiera z powodu rzadkiej choroby mózgu w ciągu 3 miesięcy od drugiej Pfizer strzał, lekarz mówi, że szczepionka może być odpowiedzialna (artykuł - childrenshealthdefense.org
Rzadka choroba mózgu

* Nie wolno ukrywać morderstwa Roya Butlera zaszczepionego przez szczepionkę (wideo - bitchute.com)
Roy Butler

* Lekarz marynarki wojennej ujawnia, że więcej żołnierzy zginęło od szczepionki niż zmarł na krukowicę (wideo - bitchute.com)
Zmarł od szczepionki

* Rozwścieczona matka mówi, że szczepionka Pfizera zabiła jej córkę w ciągu 5 godzin (wideo – bitchute.com)
Córka zmarła w ciągu 5 godzin

* 1000 historii o szczepieniach covid– ludzie dzielący się niepożądanymi reakcjami po szczepionce (strona internetowa – 1000covidstories.com)
Osobiste historie

* Kobieta poddała się presji i dostała szczepionkę, teraz jej układ odpornościowy jest zniszczony
Układ odpornościowy jest zniszczony

* „Krótka choroba” (wideo - brandnewtube.com)
Hugo Talks

* Australijczycy mówią o zgonach i niepożądanych reakcjach wkrótce po otrzymaniu szczepionki
Australijczycy mówić

* piłkarz, 23, martwy od jab MSM to zatuszować (wideo) - brandnewtube.com
martwe od szczepionki

* Matka 17-latki, która straciła sprawność w kończynach po podaniu szczepionki Pfizer (film - bitchute.com)
17-latka straciła sprawność w kończynach

* „Nic oprócz problemów”: podwójnie zaszczepiony mężczyzna ostrzega unvaxxed - „Stań na swoim. To wszystko jest wielkim kłamstwem” (wideo - bitchute.com)
To wszystko jest wielkim kłamstwem

* Wywiad na wyłączność: mama, której 14-letni syn zachorował na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu Pfizera, nie ufa już CDC, urzędnicy zdrowia publicznego (artykuł - childrenshealthdefense.org)
14-letni rozwinięty mięśnia sercowego

* Covid zgonów szczepionka „. w ciągu 6 miesięcy Tysiące martwych Miliony rannych” (strona internetowa - covidvaccinedeaths.org
szczepionka zgonów

* Badanie CDC z udziałem dzieci w wieku od 12 do 17 lat, które otrzymały szczepionkę Pfizer: 397 zgłoszeń zapalenia serca, 14 zgonów (artykuł - childrenshealthdefense.org)
397 zgłoszeń zapalenia serca

* Reakcje na wirus Covid-19 (strona internetowa - c19vaxreactions.com)
Reakcje na

szczepionkę * Najnowsze dane CDC VAERS dla dzieci w wieku od 12 do 17 lat obejmują 7 zgonów, 271 poważnych zdarzeń niepożądanych po szczepionkach (artykuł - childrenshealthdefense.org)
Ostatnia data VAERS

* Kobieta z Minnesoty straciła obie nogi i obie ręce po drugim zapłodnieniu Pfizer- 19 strzałów (artykuł - vaccineimpact.com)
Utrata obu nóg i rąk

* Reakcje po szczepieniu Covid Reakcje na
szczepionkę

dalej - vernoncoleman.com/main.htm