m.rekinek
143.5K

CDC oznacza „Kult Śmierci Dziecka” (Child Death Cult). Rytuał składania ofiar z dzieci przebrany za „szczepienie”

Dzięki dziwacznej decyzji CDC o dodaniu „szczepionek” przeciwko Covid-19 – które są tak naprawdę eksperymentalnymi lekami mRNA dla transhumanizmu – do harmonogramu szczepień dziecięcych, CDC umocniło swoją pozycję jako Kult Śmierci Dzieci (CDC), narzucając dzieciom te niesprawdzone, niebezpieczne i niepotrzebne zastrzyki,

CDC udowadnia, że działa jako tarcza dla Wielkiej Farmacji, jednocześnie poświęcając miliony dzieci na obrażenia i zgony poszczepienne w nadchodzących latach.

Ta decyzja CDC nie ma żadnego medycznego ani naukowego uzasadnienia i jest całkowicie jasne, że CDC wykonało ten ruch, aby przyznać ochronę przed odpowiedzialnością Wielkiej Farmacji (wszystkie szczepionki dodane do harmonogramu szczepień dziecięcych podlegają bezwzględnej odpowiedzialności prawnej w Stanach Zjednoczonych).

Nawet dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA, nie może uwierzyć w to, co tu widzimy. „Jestem zszokowany nadużyciem” – napisał. „Nie mam już zaufania do naszego zdrowia publicznego. To jest złamane."
Oto więcej od dr Malone, za pośrednictwem LifeSiteNews.com :

Oznacza to, że szkoły publiczne, które stosują ten harmonogram, będą mogły następnie nakazać „szczepionki”, aby dzieci uczęszczały do szkoły publicznej.
Wszystko to odbywa się w ostatniej chwili i zasadniczo za plecami opinii publicznej, ponieważ przed głosowaniem nie wzbudziło to praktycznie żadnej uwagi mediów.

Decyzja ACIP o dodaniu szczepionek COVID-19 opiera się na przechwytywaniu przepisów, kwestiach budżetowych, polityce i nie jest oparta na danych naukowych.

Wszyscy znamy profil zdarzeń niepożądanych po wstrzyknięciach. To przerażające. Mała liczebność próby w badaniach klinicznych była źle zaprojektowana i niewystarczająco zasilana.Wszyscy wiemy, że inne kraje całkowicie przestały szczepić dzieci tymi produktami.

Jeśli dodadzą te ciosy do harmonogramu dzieciństwa, całkowicie złamie to zaufanie amerykańskiej rodziny do CDC, tak jak powinno.

Okazuje się, że CDC jest niczym innym jak fabryką szczepionek mordującą dzieci .

CDC stands for "Child Death Cult" ... nationwide child sacrifice ritual disguised as "immunization"

============================================

ZASTRZYKI ŚMIERTELNE: 18% bydła ginie natychmiast po „szczepieniu” mRNA

Wiele rozmów dotyczących „szczepionek” mRNA (messenger RNA) koncentruje się wokół ich wpływu na ludzi, ale co z tymi wszystkimi zwierzętami, którym wstrzykuje się go?

Wierzcie lub nie, podobno bydło jest teraz kłute tym materiałem, co w niedawnej kampanii masowych „szczepień” stada australijskiego spowodowało natychmiastową śmierć 35 z 200 zwierząt .

Mówi się nam , że hodowcy bydła mlecznego i inni są teraz zmuszani do wstrzykiwania zwierzętom Fauci Flu, aby utrzymać się w biznesie, i że zwierzęta nie reagują na to dobrze.

Podobnie jak u ludzi, strzały powodują tak głębokie szkody, że wiele zwierząt ulega natychmiastowej śmierci , podczas gdy inne chorują i umierają przez dłuższy czas. (Powiązane: białka kolców mRNA utrzymują się w sercu i mózgu długo po wstrzyknięciu.)

Dla zwierząt, które przeżyją, można się zastanawiać, co się dzieje z ich mlekiem, które jest przekazywane jako pokarm dla innych zwierząt, a także ludzi. Czy spożywanie mleka i sera zanieczyszczonego mRNA od „w pełni zaszczepionej” krowy mlecznej jest bezpieczne? Odpowiedź prawdopodobnie nie jest .

„DNA stada mlecznego jest zmienione”, wyjaśnia jeden z raportów. „Mleko się zmienia, a ty je spożywasz! Zmienia się masło, jogurt i ser, zmienia się mięso – czy kurczak i inne mięsa będą następne?

To, czego tajemniczo nie ma w „nauce” stojącej za wymuszonymi wstrzyknięciami mRNA dla zwierząt, to jakikolwiek rzeczywisty dowód na to, że zwierzęta chorują na krukowicę.

Jasne, wszystkie ssaki mają płuca. I oczywiście te płuca mogą zostać zarażone chorobami układu oddechowego. Ale czy to uzasadnia podawanie eksperymentalnych zastrzyków zwierzętom, które zabijają je tak samo, jak zabijają ludzi?

Rząd Nowej Południowej Walii (NSW), Australia, gdzie pierwsze znane nam stada bydła są wstrzykiwane mRNA, że oficjalną wymówką dla nowego wypychania mRNA jest to, że stada zwierząt potrzebują ochrony nie tylko przed krukowicami, ale także przed pryszczycą Choroba (FMD) i Choroba Guzowatej Skóry. Zawarto umowę z amerykańską firmą biotechnologiczną o nazwie Tiba BioTech, która podobnie jak Pfizer, BioNTech i Moderna, teraz grabie w cieście.

„Obywatele NSW w rządzie bardzo poważnie traktują zagrożenie FMD i chorobą guzowatej skóry, a ten kamień milowy jest kolejnym krokiem naprzód w przygotowaniach do potencjalnej epidemii” – ogłosił wicepremier i minister regionalnego regionu NSW Paul Toole.

„Napisałem teraz do producentów szczepionek, aby podjąć wyzwanie opracowania obu szczepionek gotowych do użycia i produkcji w NSW do 1 sierpnia przyszłego roku. COVID-19 zademonstrował nam, że wszystkie możliwe drogi w opracowywaniu szczepionek muszą zostać zbadane i nie pozostawimy żadnego kamienia na kamieniu”.

Innymi słowy, krukowica i ludzka sztuczna obawa przed nim jest ponownie wykorzystywana do przyspieszania z prędkością warp wszelkiego rodzaju nowych wstrzyknięć mRNA do stosowania zarówno u zwierząt, jak iu ludzi.

Niezwykle ważne jest, abyśmy jak najszybciej opracowali szczepionki mRNA na FMD i guzowatą skórę, aby chronić sektor hodowlany naszego stanu” – dodał minister rolnictwa Dugald Saunders, który przyznał, że Tiba Biotech dostała wolną rękę, by produkować jak najwięcej zastrzyków mRNA. jak to możliwe, aby rzekomo chronić australijski przemysł hodowlany o wartości 28,7 miliarda dolarów.

„Zagrożenie FMD wciąż trwa i istnieją obawy, że choroba guzowatej skóry może wkroczyć do północnej Australii w nadchodzącym sezonie deszczowym, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy kontynuowali robienie tego, co w naszej mocy, tak szybko, jak to możliwe” – dodał.

„Obecne szczepionki przeciwko FMD wykorzystują sam wirus, a w Australii nie ma jeszcze zatwierdzonej szczepionki do stosowania w chorobie guzowatej skóry, więc stworzenie szczepionek mRNA w celu zwalczania obu chorób zmieniłoby grę w branży. Szczepionki mRNA są tańsze i szybsze w produkcji, wysoce skuteczne i bardzo bezpieczne.”

Czy australijskie mięso jest nadal bezpieczne do jedzenia?

Saunders kontynuował w oświadczeniu, twierdząc, że zastrzyki mRNA są w rzeczywistości bezpieczniejsze niż tradycyjne zastrzyki, ponieważ są „w pełni syntetyczne i nie wymagają żadnych produktów zwierzęcych ani mikrobiologicznych”.

„Nie niosą ze sobą takiego samego ryzyka, jak tradycyjne szczepionki” – podkreśla.

To niefortunna wiadomość dla ludzi, którzy kupują australijskie mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego z Down Under, wierząc, że są czyste i nieskazitelne. Jeśli zastrzyki mRNA dla zwierząt staną się tam standardem, wielu zastanowi się dwa razy przed zakupem kolejnych produktów zwierzęcych z Australii.

„To dobrze Poza Kopułą Gromu – Mad Max i jego wrogowie byli zdrowymi, którzy przeżyli holokaust”, pisze Peter Halligan o problemie na swojej stronie Substack.

„W australijskim świecie Vaxx-Nazi wygląda na to, że ruch ludzi i ich zdolność poruszania się odejdą do przeszłości”.

Możesz dowiedzieć się więcej o śmiercionośnych wstrzyknięciach mRNA i białkach kolców covid na Chemical Violence Com | Chemical Violence – Chemical Violence Coverage .

Źródła tego artykułu obejmują:
PeterHalligan.substack.com
Principia-Scientific.com
NaturalNews.com
NexusNewsfeed.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Mordercy w białych kitlach...
Jadwiga Bob shares this
909
Neo Kowalski
Dobry artykuł. Już jakiś czas temu wspominałem, że Synagoga Szatana poprzez swoich ludzi nie tylko zmienia ludzi w hybrydy-ludzkie ale to samo robi ze zwierzętami i roślinami! ! ! Człowiek w niedalekiej przyszłości nie będzie w stanie spożywać niczego co będzie oficjalnie w sprzedaży, bo jego organizm nie będzie mógł strawić tego sztucznego świństwa nazywanego żywnością. 😤
Jadwiga Bob
co robic w takiej sytuacji ?
Neo Kowalski
@Jadwiga Bob
Jedynym rodzajem zabezpieczenia jest swój własny ogródek lub kawałek pola i hodowla własnej żywności lub zapasy w puszkach lub słoikach. Jak ktoś ma własną studnię to warto aby obok tej studni umieścił Krzyż Święty, aby woda pozostawała czysta i nieskażona.
Wrogowie Boga oczywiście już maja przygotowane AKTY (bez)PRAWNE do zakazu hodowania przez ludzi własnych roślin i zwierząt …More
@Jadwiga Bob
Jedynym rodzajem zabezpieczenia jest swój własny ogródek lub kawałek pola i hodowla własnej żywności lub zapasy w puszkach lub słoikach. Jak ktoś ma własną studnię to warto aby obok tej studni umieścił Krzyż Święty, aby woda pozostawała czysta i nieskażona.
Wrogowie Boga oczywiście już maja przygotowane AKTY (bez)PRAWNE do zakazu hodowania przez ludzi własnych roślin i zwierząt pod pretekstem rozprzestrzeniania się różnych wymyślonych chorób.
Nie trzeba tych zapasów mieć bardzo dużo, tylko tyle na ile nas stać, i na ile mamy miejsca, na tyle ile zdołamy ich zgromadzić, a resztę powierzamy Bogu, niech nam rozmnoży w trudnych czasach pożywienie, o to będziemy prosili w naszych modlitwach.😇🙏 ('rozmnożenie' jest cudem, który wymaga dużo mniej modlitwy niż cud pojawienia się jedzenia-pokarmu, nawet sam cud 'rozmnożenia' Bóg może zrealizować na wiele sposobów)

Warto już teraz na ile tylko możemy oddawać wszystkie nasze modlitwy do Bożego Skarbca albo jeszcze lepiej wykonać akt poświęcenia się Maryi według św. Ludwika Marii Grignon de Monfort. Nie warto czekać do samego końca aż nastaną trudne czasy, korzystnie już dzisiaj uciekać się do Opatrzności Bożej.