24:49
Clicks1.5K
Libor Halik
3
3.8..2021 MUDr. Bhakdi Proč celý vakcinační narativ je u konce (český dabing) Dobrý večer všem. Je mi velkým potěšením, že vám mohu říct nejbáječnější věc, která se kdy mohla stát v posledním roce. …More
3.8..2021 MUDr. Bhakdi Proč celý vakcinační narativ je u konce (český dabing)

Dobrý večer všem. Je mi velkým potěšením, že vám mohu říct nejbáječnější věc, která se kdy mohla stát v posledním roce. Konkrétně, že (jejich) narativ je u konce a celý vakcinační narativ již neexistuje. Možná se mě zeptáte, jak to můžete říct? Proč máme 10 hodinové sympózium o něčem, co skončilo? Takže dovolte mi, abych vám něco řekl. Čemu jste měli věřit? To, že tento zabijácký virus SARS-CoV-2 je pro váš imunitní systém nový, a proto je to strašný virus zabiják. Že jakmile se dostane do vašeho těla, váš imunitní systém nebude mít dostatek času odpovědět a zachránit vaše životy tím, že vytvoří protilátky, že zmobilizuje zabijácké lymfocyty. Ano? To je důvod, proč celý svět má být naočkován včetně dětí, těhotných žen, lidí, u kterých není vůbec riziko úmrtí, musí být očkováni. Takový je narativ. A nyní… Pokud by tento narativ byl pravdivý, mohlo by to být otestováno? Otázka.
A odpověď je, že ano. Bylo to testováno? Odpověď: ne až do doby před třemi měsíci. Takže vám říkám, že test byl proveden a narativ padl v testu. Propadl v tomto testu. Proč to říkám. Podívejte se. Tohle je váš imunitní systém. Váš imunitní systém, pokud uvidí nový virus, tak to trvá nějakou dobu, než si vytvoří protilátky proti těmto virům. Takže tyto protilátky budou vytvořeny a budou detekovatelné ve vaší krvi. Pokud se jedná o první setkání, dojde k tomu, že imunitní systém potřebuje trošku času, aby vytvořil tyto protilátky. Tři až čtyři týdny. Takže dlouhou dobu od prvního setkání a tyto protilátky se jmenují imunoglobuliny a mají jméno M zvané IgM. Ano?
A tohle to je první ročník imunologie. První hodina imunologie pro všechny studenty medicíny. Takže všichni medici by tohle měli vědět. Pokud imunitní systém již takový virus jednou viděl, tak si ho pamatuje a pokud virus příjde znovu, imunitní systém znovu vytvoří protilátky, ale budou to paměťové protilátky a budou rychlé a ty se jmenují IgG a IgA. Takže tady je časová tabulka… 1, 2, 3, 4, 5 týdnů. Virus přijde, nový virus, trvá to 3-4 týdny a způsobí, že se IgM dostane do vaší krve. Virus se vrátí příští rok, jsou vytvořeny paměťové protilátky, velmi rychle, v průběhu jednoho týdne, máte IgG a IgA ve vaší krvi. Ano? Velmi jednoduché.
A to je mimochodem, protože koronavirus SARS-CoV-2 je údajně nový, po první dávce čekáte 3, 4 až 5 týdnů a pak dostanete druhou dávku, protože chcete dát čas imunitnímu systému, aby se naučil, jak má vytvořit ty správné protilátky. Ano? Jakmile byly tyto protilátky vytvořeny, mohou plnit různé funkce. Ale existují 2 základní funkce, které protilátky plní. 1, proti virům a 2, proti bakteriím. Tyto funkce jsou velmi odlišné. Ano? Protože protilátky fungující proti virům, mimochodem tohle je koronavirus, tohle jsou protilátky. Tyto ve tvaru Y. Protilátky se snad mohou navázat na spike proteiny, spike proteiny jsou zapotřebí, aby se virus navázal k buňce. Pokud protilátky uspějí v navázání na spike protilátky (asi myslí proteiny), pak virus nebude schopen vstoupit do buňky.
To je údajně ochranný mechanismus, který budete využívat, pokud se necháte očkovat a budete mít protilátky proti koronaviru. Jenomže člověk si musí uvědomit, že respirační virus je virus, který přichází vzdušnou cestou. Protilátky jsou ve skutečnosti v krvi, takže jsou především na špatné straně stěny, ačkoliv, řekněme, že tam jsou nějaké protilátky, které vystýlají povrch vašich plic. Mohou tam být… ale nebudou velmi efektivní, protože jich tam moc nebude. Většina z nich bude v krvi.
Takže viry uniknou tomu, aby byly zachyceny protilátkami. To je neodvratitelné. Pronikne do buňky plicního epitelu, buňka začne vytvářet virus, a jak vám ukázal Michael Palmer, jakmile začne buňka vytvářet virový protein, kousky virového proteinu se objeví na povrchu buněk, ukážou se imunitnímu systému, a imunitní systém má připravené zabijácké lymfocyty, které čekají v lymfatických uzlinách, v orgánech lymfatických uzlin, které se zmobilizují, vyrazí, aby se setkaly s touto rozpoznanou infikovanou plicní buňkou a zabijí ji. Takže zabijácké lymfocyty jsou ve skutečnosti tady, aby zabily naše vlastní buňky, pokud se tyto buňky opováží vytvářet viry. Velmi prosté. A nyní… Pokud protilátky jsou namířeny proti bakterii, pak tyto protilátky se naváží na bakterii a teď se stane něco, o čem nikdo nemluvil. Protože pokud se protilátka naváže na bakterii, bakterii je to vlastně jedno, protože bakterie jsou o moc větší než viry a tyto protilátky jsou jen malinké, bakterii nemohou udělat nic. Takže co se stane?
Zavolají další rameno imunitního systému, který se jmenuje komplement. Komplement doplňuje funkci protilátek, to je proč se mu říká komplement. Co komplement dělá? Komplement je druhá kaskáda systému ve vaší krvi. První je systém srážení krve, dělá sraženiny, takže když je zapnutý, vytváří sraženiny. Pokud je zapnutý komplement, dělá to, že vytáhne kulomet a vystřílí díry do této bakterie a zničí ji. V podstatě toto je důvod… víte, pokud dostanete při transfúzi špatnou krev, jste skupina A a dostanete skupinu B, budete mít protilátky proti červeným krvinkám, které jsou skupiny B a komplement zničí tyto buňky. To je důvod, proč krevní transfúze se musí shodovat, jinak zemřete. Jinak systém komplementu zničí tyto cizí buňky svými střelami.
Takže, jak to zapadá do příběhu korony? No… vzpomeňte si. Pokud dáte imunitnímu systému výzvu. A tentokrát, řekněme, že to není virus, ale vakcína, protože vakcína se rovněž dostává do buňky, a vakcína způsobuje, že imunitní systém odpoví. Jediná věc, kterou někdo musí udělat, je dát vakcínu, dát injekci, a vyčkat, kolik dnů to potrvá a jaké protilátky se vytvoří. Kupodivu asi před osmi týdny se objevila řada (vědeckých) statí od různých skupin, nezávislých skupin vědců v Americe, a oni to provedli a přesně tohle udělali. Oni vzali očkované, kteří dostali vakcínu a pak těmto lidem odebírali krev. Každý den. Trochu krve.

Aby zjistili… Vidíme IgM? Ale již mezi 5 až 7 dny viděli, že většina těchto očkovaných měla nárůst protilátek, ale všechny byly IgG. Klasické paměťové protilátky. Takže? Tohle byl vědecký důkaz toho, že virus nebyl pro imunitní systém nový. Jak je to možné? Jak mohli všichni ti experti, vědci na celém světě říkat, že tohle je úplně nový virus, zatímco imunitní systém říká, lidi, nenechte tyhle chlápky, aby vám lhali. Oni lžou. Můj imunitní systém – váš imunitní systém vám říká, že tento virus známe. Jak je to možné? Podívejte… řekněme, že tohle je spike protein, který má uchopit kliku u dveří a otevřít je. Teď v tomto případě, tyto protilátky nebudou ypsilony.
Řekněme, že tohle je čelist krokodýla. Tohle je spike. Přichází, aby uzavřel kliku u dveří. Protilátky pak vstoupí do úst, do dveří krokodýla a zabrání, aby se čelisti secvakly. Samozřejmě to nepasuje přesně jako klíč od dveří, který se napasuje do klíčové dírky. Možná tam jsou malé změny u prstů, ale celkový tvar tohoto spiku je podobný od jednoho koronaviru ke druhému. Tak podobný, že imunitní systém může napasovat protilátky do čelisti. Tohle je prostý mechanismus křížové imunity. Ano?
A to způsobuje křížovou ochranu. Samozřejmě. Teď se mě můžete zeptat, proč tedy experti, WHO, CDC, říkají, že tohle je zcela nový virus, který způsobuje pandemii? Protože oni zakládali všechna tato prohlášení na tom, co bylo známo o chřipkovém viru. Influenza – chřipka. Virus chřipky je jiný než koronavirus. Chřipkové viry mohou změnit tvar celých rukou. Pokud máte štěstí, virus vstoupí do vašeho těla s tímto spikem a vystoupí s něčím, co vypadá takto. Takže tyto protilátky se tam nenapasují. To je ta velká změna u antigenu spiku, která se děje u chřipky a která způsobila pandemie, chřipkové pandemie v minulosti, ale to se nikdy nemůže stát u koronavirů. Protože koronaviry nemohou změnit celé ruce, ony mohou změnit pouze části prstů a to se děje neustále a na tom nezáleží.
Opravdu na tom nezáleží. To znamená, že ať přijde jakákoliv varianta, prostě se tím nezabývejte, imunitní systém rozpozná i příští variantu. Dobře, to je proč teď víme, že máme paměťové vzpomínky… paměťové protilátky, a ta dobrá zpráva je… dobře, ale opravdu tohle funguje v reálném životě? A tady vám musím říct, že tady byla krásná, výborná a nejdůležitější studie, článek, publikován dánskou skupinou… Položili si otázku: Pokud je někdo infikován skutečným koronavirem, vytvoří si paměťové protilátky? Takže oni měli 203 pacientů… 203 pacientů, kteří byli seskupeni do tří skupin. Jedna se spíše vážným průběhem nemoci, jedna s mírným nebo se středním průběhem nemoci, a jedna skupina se 60-70 lidmi, kteří nebyli ani pacenti a kteří nešli ani do nemocnice, oni zůstali doma, byli zdraví, neměli sotva žádné symptomy nebo žádné symptomy. Všechny tři skupiny… a zeptali se, jaké protilátky se budou vytvářet po infekci?
A kupodivu… 202 ze 203 těchto lidí vytvořilo protilátky IgG a IgA. Velmi rychle po infekci. Paměťový mechanismus funguje v reálném životě. To znamená hodně, protože další koronavirus vstoupí do vašeho nosu, krku a vždy tam zůstane celé dny, kdy se rozmnoží v epitelových buňkách ve vašem nose a krku. Neexistuje jiná cesta, jak by se dostaly do plic, musí se namnožit a když jsou vysoké počty v nose a krku, jednou za čas se mohou dostat do plic. A to je, kdy můžete opravdu velmi onemocnět. Ano? Ale to, co nám dánská studie ukázala, a to je tak krásné, že ve chvíli, kdy se virus dostane do nosu a krku, i když nemáte žádné symptomy, budete vytvářet protilátky, paměťové protilátky. A Dánové také skvěle ukázali, že tyto protilátky byly ochranné, dokázaly ochránit, v experimentech na buněčných kulturách, aby do buňky nevstoupil virus. Jsou to přesně ty protilátky, o kterých vám Pfizer a Moderna říká, že si musíte vyrobit, abyste byli chráněni před virem, když se dostane do plic.
Tohle je konec narativu. Každý bude vytvářet tyto protilátky a každý bude mít nejen protilátky, ale Dánové dále ukázali, že zabijácké lymfocyty byly také mobilizované z pokladnice imunitního systému. Protože víte, váš imunitní systém není tak hloupý. Pokud imunitní systém… pokud protilátky nejsou zapotřebí, pokud zabijácké lymfocyty nejsou zapotřebí, imunitní systém si je schová do pokladnice a vy je nevidíte. Ony jsou povolány do zbraně, pouze když se tam nepřítel skutečně vyskytuje. Nesnažte si tedy měřit protilátky. Většina s vás je mít nebude. Vy je budete mít pouze, když budete infikováni.
Ale když budete infikováni, budete je mít. Skvělá zpráva, že ano? To samé platí pro zabijácké lymfocyty. To se ne… To je jak peníze v bance. Banka je dá do trezoru, ano? Lidi… imunitní systém nechodí do banky plné zabijáckých lymfocytů a protilátek, které nepotřebuje. Takže, to je něco, co jsem vám opravdu chtěl dneska sdělit. Nevím, jestli máme čas, jít k té temné stránce této záležitosti. Miku, jak jsme na tom s časem? Jsme na tom dobře. Když jsme na tom dobře… poslouchejte. Tohle je céva. Tohle jsou buňky na stěně cévy. Ty byly bombardovány mRNA. Ony ji absorbovaly a co se stane pak, je že se vytvoří spike protein, který vystupuje do krve. Pokud zabijácké lymfocyty kolem hlídkují, zaútočí na ty buňky. To jsme říkali před šesti měsíci.
Protože jsme měli strašný strach, že to způsobí poškrábání krevní stěny a pravděpodobně to povede k formování krevních sraženin. Protože kdykoliv je stěna vaší cévy poškozená, tvoří se sraženiny. Kdy se formují a kolik se jich vytvoří, to je velmi individuální a liší se to od jednoho člověka k druhému. Pokud máte štěstí, tak to bude jen v malých cévách v kůži, ale pokud to bude pokračovat do hluboké žíly, nebo do žíly v noze, můžete mít plicní embolii, pokud se to stane v mozku, můžete mít tu hroznou mozkovou trombózu, s těmi všemi hroznými symptomy, které vidíme každý den u lidí, kteří se nechali naočkovat.
Teď, hrozná věc je tato. Pokud máte první dávku, spike proteiny vystoupí do krevního řečiště a setkají se tam se zabijáckými lymfocyty. Ale v prvních 5 – 7 dnech tam stále nebudou protilátky. Ačkoliv poté, ty protilátky se navážou na tyto spiky a bude aktivován komplement, který rozstřílí stěnu cévy se svými střelami. Mimochodem je známo, a to rovněž bylo publikováno, že pokud je očkování opakováno, to je ta druhá dávka, IgG okamžitě roste dále a myslím, že si pamatujete, že vám Michael ukázal, že mRNA cirkuluje po mnoho dnů.
Takže co se stane pak… pokusím se vám všem dát radu. Pokud jste měl první dávku a nic vám nebylo, děkujte Bohu, ale neberte si druhou dávku, protože pokud si dáte druhou dávku, řeknete si o velký problém. Proč? Protože nyní vystoupí spiky, teď ty protilátky tam jsou, jak víme, systém komplementu nemá jiný způsob, nemá jinou volbu, nemá žádný mozek, než prostřílet tu cévu dírami a ta céva začne propouštět. Teďka, tohle je únik a pokud mRNA stále cirkuluje v krvi, a ono cirkuluje, pak unikne ven. Tohle jsou možná játra, takže játra to pohltí, ano? Opravdu špatná myšlenka. Nebo slinivka, nebo srdce.
Mozek… tohle jsou hrozné, hrozné myšlenky. Protože když tyto buňky začnou dělat spiky, zabijácké lymfocyty, mimochodem to jsou jediné buňky, které pravidelně opouštějí krevní řečiště. Mají tady zvláštní dveře. Jdou ven a neustále hlídají vaše orgány. Pokud vaše jaterní buňka vytvoří spike protein, můžete vsadit život, že na ni bude zaútočeno a bude zabita. Pokud to udělá vaše buňka v mozku, můžete se vsadit, že to nebude hezká věc, která se vám přihodí. A pokud se to stane v placentě, ve vaječnících nebo kdekoliv… Ne, tohle je ta nejstrašnější vize, kterou by si pomyslel kdokoliv, kdo kdy četl, přemýšlel a bádal v imunologii.
To je noční můra. To je noční můra. Nesmí být dovoleno, aby se to stalo. Mimochodem slyším, že mnoho lidí… Mnoho lidí mi říká, že po druhé injekci… A třetí injekce by byla dokonce horší… Chci říct, pokud tohle sympozium vám pomůže, že dojdete k rozhodnutí… tak to stálo za to. Nemůžete to udělat svým dětem, nemůžete to udělat svým milovaným. Můžete je tak zabít, protože tohle je podstata autoimunitního onemocnění. Ano? Vytvoří se sraženiny. Céva žačne propouštět ve všech orgánech, můj Bože! A mimochodem, pokud jsou vaše lymfatické uzliny nateklé 3-6 týdnů po očkování, poslouchejte…
V lymfatických uzlinách budete mít zabijácké lymfocyty a jiné buňky X. Pokud ta buňka X vytvoří spike proteiny, tento lymfocyt zaútočí na svoje sourozence… tohle je sourozenecká válka. Pokud zabijácký lymfocyt vyrobí spike, jiný zabijácký lymfocyt na něj zaútočí. Pokud si dáte druhou injekci, pak tam rovněž budou protilátky, protože protilátky jsou taky v lymfatických uzlinách, ony jsou vytvořeny v lymfatických uzlinách. A lidé neví, že komplement není pouze v krvi, ale je taky v lymfatických uzlinách. Takže tam bude velká bitva. V těch ubohých lymfatických uzlinách… když na to všechno pomyslím, mám prostě zatracenou obavu.
Mám obavu, mám obavu, že… Moje poslední prosba všem. Pokud je zrnko pravdy v tom, co jsem říkal… a víte, doposud jsme neudělali žádné velké chyby v tom, co jsme říkali. Pak už je po dvanácté. Lidé se musí sejít, sednout si dohromady a popovídat si o těchto věcech. Ti pro vakcínu a ti proti vakcíně… sejděme se dohromady a pojďme si o tom popovídat jako rozumní lidé. Děkuji. Děkuji Sucharite. Moc děkuji, Sucharite.
Překlad: Josef T. otevrisvoumysl.cz/…ysvetleni-proc-cely-vakcinacni-narativ-je-u-konce/
MILOSLAV
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Už dávno ste malý vedieť,že tu je FB,VK,ulož.to a ďalšie podobné stránky úplne blokované takže nefungujú na gloria.tv.