johanika
Neustále rozmýšľam nad týmto stanoviskom.
Dnes ráno v správach o 7:00 hod. na Slovenskom rozhlase uviedli, že " Britská Národná zdravotná služba varuje alergikov pred podaním vakcíny proti koronavírusu" (dohľadala som to aj na trend.sk/spravy/). Ďalšia správa: Švajčiarske úrady pozastavujú povolenie pre vakcíny spoločností Pfizer/BioNTech, AstraZeneca a Moderna. (hlavnydennik.sk/2020/12/06/More
Neustále rozmýšľam nad týmto stanoviskom.
Dnes ráno v správach o 7:00 hod. na Slovenskom rozhlase uviedli, že " Britská Národná zdravotná služba varuje alergikov pred podaním vakcíny proti koronavírusu" (dohľadala som to aj na trend.sk/spravy/). Ďalšia správa: Švajčiarske úrady pozastavujú povolenie pre vakcíny spoločností Pfizer/BioNTech, AstraZeneca a Moderna. (hlavnydennik.sk/2020/12/06/Petra Demková)

Nechápem, ako KBS mohla takto prehnane zareagovať v čase, keď nie sú ešte známe všetky negatíva vakcíny. Veď KBS týmto stanoviskom hazarduje so životmi ľudí, ktorí bezpodmienečne veria ich slovám. My sa denne modlíme "Odprosujeme tvojho Syna za odmietanie Božieho plánu pseudokultúrou smrti"... Nerozumiem.
Peter(skala)
.... lebo KBS su už naočkovaní inými injekciami, proti iným virusom a tak už nevidia problem vo vakcinach, ale že im nevadia vakciny z potratených detí?

... tak bud maju už v sebe nanorobotov, cez ktorých ich ovladaju nepriatelia Cirkvi alebo to robia pod nejakou vyhražkou (niečo na nich maju), lebo aj to stanovisko je takým očividným podvodom, že nie je možné, aby zdravý-normálne veriaci …More
.... lebo KBS su už naočkovaní inými injekciami, proti iným virusom a tak už nevidia problem vo vakcinach, ale že im nevadia vakciny z potratených detí?

... tak bud maju už v sebe nanorobotov, cez ktorých ich ovladaju nepriatelia Cirkvi alebo to robia pod nejakou vyhražkou (niečo na nich maju), lebo aj to stanovisko je takým očividným podvodom, že nie je možné, aby zdravý-normálne veriaci človek to nevidel.

Ved KBS sa odvolava na dokument, ktorý práveže odsudzuje vakciny z potratených detí. Ako sa potom biskupi môžu odvolávať na ten dokument? Toto predsa neurobí človek ktorý je zdravo zmyšajuci a verný Bohu. To musí urobiť len človek, ktorý si bud je vedomý že klame, ale napriek tomu to robí, lebo sa mu vyhražaju alebo je pod vplyvom nanorobotov a tí ho ovladaju, aby klamali.

... čiže bud vedome - pod hrozbou alebo nevedome, pod vplyvom nanotechnologie.
Samozrejme vplyv pod omamnymi latkami vylučujem, lebo to by museli otraviť celu miestnosť biskupov a ešte ich doteraz držať pod týmto vplyvom:)

V tejto poslednej časti žartujem, ale tie 2 možnosti vyšie uvedene mi pripadaju ako hlavným dôvodom, prečo KBS tak zavádza veriacich od omylu
Peter(skala)
tiež treba povedať, že aj ked sa KBS odvolávaju na pp.Františka ako rovanko očakáva vakcíny na COVID 19, predsa pápež nikde nehovorí, že to môžu byť vakcíny z potratených detí, ale KBS to nevadí?!

Toto by si mal poriadne uvedomiť každý katolik, že KBS prekračuje hranicu vlastnej komptencie.

... a veriaci nemôžu v tomto pripade posluchať KBS, pretože ide o podporovanie vraždy nenarodených …More
tiež treba povedať, že aj ked sa KBS odvolávaju na pp.Františka ako rovanko očakáva vakcíny na COVID 19, predsa pápež nikde nehovorí, že to môžu byť vakcíny z potratených detí, ale KBS to nevadí?!

Toto by si mal poriadne uvedomiť každý katolik, že KBS prekračuje hranicu vlastnej komptencie.

... a veriaci nemôžu v tomto pripade posluchať KBS, pretože ide o podporovanie vraždy nenarodených detí, navyše tuto nevinnu obeť prijmaju do seba, tak ako môžu očakávať uzdravenie?

... ako hovorí sv.Pavol: kto nerozlišuje, tak si je a pije odsudenie, preto je medzi vami vela chorých a umieraju.

To hovoril o prijmaní Eucharistie, ak ju prijmaju bez rozlišovania svojho stavu (bez dobrej spovede). Lenže aj my, ak by sme sa nespovedali z toho, že sme prijali vakcinu z potratených deti a potom prijmali Eucharistiu, tak by sme sa nemali čudovať, že ochorieme alebo zomrieme.

To je zakon a proroci - akcia-reakcia... nasledok uvedomelého rozhodnutia
johanika
a podľa dvoch anafylaktických šokov alergikov, aj narodených...
Strážce
Infiltrát Kastrátos v akci. 😬
PetraB
A VŠIMNĚTE SI TOHO DATA,KDY SVÉ STANOVISTO BISKUPOVÉ SATANA, JEJICH PÁNA, VYDALI: NA SLAVNOST NEPOSKVRNĚNÉHO POČETÍ PANNY MARIE! ABY HÁJILI DE FACTO POTRATY A Z ČLOVĚKA UDĚLAI DE FACTO LIDOŽROUTA!!!!
String Strong
Ale píše sa aj ... Morálka síce nabáda k rešpektovaniu telesného zdravia, ale nerobí z neho absolútnu hodnotu.Stavia sa proti novopohanskej mentalite, ktorá sa snaží rozvíjať kult tela, všetko mu obetovať, zbožňovať telesnú dokonalosť a športový úspech. Takáto mentalita môže výberovou voľbou medzi silnými a slabými viesť k zvrátenosti ľudských vzťahov.(2289)
dyk
"Objasňujú, že na strane očkujúcich lekárov a prijímateľov vakcín je morálne prípustné očkovať i dať sa zaočkovať aj takouto vakcínou, ak nie sú k dispozícii iné, eticky úplne bezproblémové vakcíny,"
...
A prečo sa nespomína vakcína vyvijaná na Slovensku, alebo ruská vakcína?! Na trhu su aj eticky vhodné, len to treba Matovičovi otrepávať o hlavu denne aspoň stokrát. Prečo sa o tom nehovorí? …More
"Objasňujú, že na strane očkujúcich lekárov a prijímateľov vakcín je morálne prípustné očkovať i dať sa zaočkovať aj takouto vakcínou, ak nie sú k dispozícii iné, eticky úplne bezproblémové vakcíny,"
...
A prečo sa nespomína vakcína vyvijaná na Slovensku, alebo ruská vakcína?! Na trhu su aj eticky vhodné, len to treba Matovičovi otrepávať o hlavu denne aspoň stokrát. Prečo sa o tom nehovorí? Žeby biskupi o tom nevedeli?
Je ľudský život až tak vzácny, aby sa šlo do takého diabolského postavenia sa proti Bohu? Nie je lepšie, keď ľudstvo vyhynie, ako také niečo spraviť? A dôvera v Božiu Prozreteľnosť sa náhodou nenájde u biskupov?
Keď si raz dáte do tela niečo pichnúť, už to z tela nikdy nedostanete a to vam bude robiť šarapatu po celý zvyšok života.
pokorny
Je super, že aj na Slovensku máme šikovných vedcov a že prikladajú ruku k spoločnému dielu pre dobro nás všetkých. Len obávam sa, že naša vakcina ešte nie je v štádiu, aby mohla byť podávaná.. Dyk, ak Ťa poteší, mnoho našich vedcov je v zahraničí, alebo participuje na zahraničných projektoch. Máme naozaj veľmi šikovných a obetavých vedcov. Môžeme byť právom na nich hrdí. Sú to dobrí a skromní …More
Je super, že aj na Slovensku máme šikovných vedcov a že prikladajú ruku k spoločnému dielu pre dobro nás všetkých. Len obávam sa, že naša vakcina ešte nie je v štádiu, aby mohla byť podávaná.. Dyk, ak Ťa poteší, mnoho našich vedcov je v zahraničí, alebo participuje na zahraničných projektoch. Máme naozaj veľmi šikovných a obetavých vedcov. Môžeme byť právom na nich hrdí. Sú to dobrí a skromní ľudia.
dyk
Naša vakcina uz bola pred časom kratko pred testovanim na ľuďoch a pocita ss, ze do marca-aprila by mohla byť v obehu. Ostatné vakcíny sa tiež tak dlho testovali a naša vakcina je založená na uplne inom principe ako ostatné. Ako je však teraz na tom neviem, lebo do medii to nedajú, lebo potrebujú do nás natlačiť tie zo zapadu. Prečo? Neviem :)
Peter(skala)
Prečo?
lebo potrebuju sa predbiehať v ziskuchtivosti.
Myslí si azda niekto, že im ide o zdravie?
Rusi sami povedali, že ich vakcina neučinkuje na starých a chorých ludí. takže očkovať budu zdravých (akože preventivne)
🤭
čary-mary-fuck a ľudia si myslia, že budu odolní... asi tak ako v pripade akupunktury, kedy z jedneho choreho miesta sa choroba dostane na druhe miesto a človek si myslí, že je …More
Prečo?
lebo potrebuju sa predbiehať v ziskuchtivosti.
Myslí si azda niekto, že im ide o zdravie?
Rusi sami povedali, že ich vakcina neučinkuje na starých a chorých ludí. takže očkovať budu zdravých (akože preventivne)
🤭
čary-mary-fuck a ľudia si myslia, že budu odolní... asi tak ako v pripade akupunktury, kedy z jedneho choreho miesta sa choroba dostane na druhe miesto a človek si myslí, že je uzdravený.

Namiesto toho, aby sa ludia žili zdravo, tak pchaju do seba tabletky, injekcie... a pritom nadalej žurkuju, prejedavaju sa... ako dnes týpek, v kratkom tričku behal o sto šetsť.

Už zajtra dostane zapal pluc a môže ísť bručať do postele
Ludia odmietaju zakladne hygienicke a zdravotnicke prostriedky, tak ako môžu očakávať, že prekonaju virusy?

Nič noveho pod slnkom
ľubica
Peter(skala)
Chudák Sečka, jeho stanovisko mu nepomohlo, ako ani Tondrovi ku homeopatii, ale môžeme im pomôcť modlitbami. Oni sa nám odvdačia svojimi príhovormi, až budu v Nebi
Roberto 55
To Pokorny: Je to naozaj super, ze mame na Slovensku sikovnych a mudrych vedcov. Mudrost a sikovnost vsak nestaci, treba k tomu aj spravna moralku a vieru v Boha. Pokial clovek nesplna tieto poziadavky, tak aj ked je dobry vedec, tak podla mojich vedomosti iba hrabe pre seba kde sa da a na osude ci zivotoch inich ludi mu az tak velmi nezalezi, inac povedane kasle na nich. To, ze Slovaci pracuju …More
To Pokorny: Je to naozaj super, ze mame na Slovensku sikovnych a mudrych vedcov. Mudrost a sikovnost vsak nestaci, treba k tomu aj spravna moralku a vieru v Boha. Pokial clovek nesplna tieto poziadavky, tak aj ked je dobry vedec, tak podla mojich vedomosti iba hrabe pre seba kde sa da a na osude ci zivotoch inich ludi mu az tak velmi nezalezi, inac povedane kasle na nich. To, ze Slovaci pracuju aj v zahranici nie je nic nove a dobre sa tam uplatnia.
Netreba preto zovseobecnovat akoby boli vsetci dobry a skromny ludia, to je demagogia.
Samozrejme tie vakciny, co su v ponuke proti neexistujucej pandemii=scamdemii a ktorymi chcu ockovat aj Slovakov su absolutne neoverene kokteily a nas lud pouziju iba ako pokusne mysi.
Uz davno hovorim, ze oni=tzv. elity=NWO chcu zredukovat ludstvo na nejaku pol miliardu ludi a vakciny su na to pre nich velmi vhodne....
dyk
"asi tak ako v pripade akupunktury," - - - - Ja som bol na akupunkture 2x po desať sedení. Pomohlo. Nič sa nepresunulo. Mal som vyčnievajúci stavec, hrb, toto mi napravil za dva sedenia (normálne mi to kleslo. Toto mi vlastne spravil ako bónus, lebo povedal:" Vidim, že veľmi tomu neveríte a tak toto urobíme ako prvé. Vyrovnalo sa to za dva dni.) , potom alergiu na chlad a cigaretový dym (tuto …More
"asi tak ako v pripade akupunktury," - - - - Ja som bol na akupunkture 2x po desať sedení. Pomohlo. Nič sa nepresunulo. Mal som vyčnievajúci stavec, hrb, toto mi napravil za dva sedenia (normálne mi to kleslo. Toto mi vlastne spravil ako bónus, lebo povedal:" Vidim, že veľmi tomu neveríte a tak toto urobíme ako prvé. Vyrovnalo sa to za dva dni.) , potom alergiu na chlad a cigaretový dym (tuto diagnózu mi stanovil do desiatich sekúnd, keď ma prvýkrát videl, keď som prišiel za nim a zazvonil som mu na dvere a on mi otvoril. Bol tuhý fajčiar a za celé dve hodiny vyfajčil asi desať cigariet. Hneď pri prvom napichaní som bol z alergii uzdravený) Nepomohol mi na žalúdočné vredy, lebo vtedy sa ešte nevedelo, že to spôsobuje helikobacter pilory a ja som ho mal premnožený. To sa zistilo asi za dva roky po akupunktúre. On uz vtedy nežil, lebo mal silnú cukrovku. Bol to a
bývalý primár v kúpeľoch.
...
"Ludia odmietajú zakladne hygienicke a zdravotnicke prostriedky, - - - - - - - - - Ľudia si hlavne..... neumývajú ruky po použití záchodov!!! A toto vidíš vo všetkých vekových a vzdelanostných úrovniach!!! Dokonca aj katolíci!!! Toto sa nedá prehliadnúť. To je fakt. Dokonca sa ani nepozrie smerom k umývadlu!!! A potom choď k švédskemu stolu a jedz s ním.
Peter(skala)
Dyku...dobre som porozumel tvojmu komentaru, že Ty si bol na akupunkture a že ti pomohlo z tých spomínaných chorob?
dyk
Áno. Nerobil mi to nikto z čiňanov. Bol to slovák a mal strieborné ihly. Veľmi múdri človek. Päť rokov študoval akupunktúru v Číne a liečil celu komunistickú politickú špičku aj s ich rodinami. Špeciálne za nim chodili vrtulníkmi z Bratislavy alebo z Košíc, aby uňho absolvovali procedúry. Teraz to robí jeho syn, ale o ňom neviem nič.
Vieš. Tu je dôležité, ako mi to vysvetlil jeden slovenský, býva…More
Áno. Nerobil mi to nikto z čiňanov. Bol to slovák a mal strieborné ihly. Veľmi múdri človek. Päť rokov študoval akupunktúru v Číne a liečil celu komunistickú politickú špičku aj s ich rodinami. Špeciálne za nim chodili vrtulníkmi z Bratislavy alebo z Košíc, aby uňho absolvovali procedúry. Teraz to robí jeho syn, ale o ňom neviem nič.
Vieš. Tu je dôležité, ako mi to vysvetlil jeden slovenský, bývalý exorcista, či sa nad drôtami, z ktorých sa vyrábajú ihly na akupunktúru, či sa nad nimi modlili tí činsky šamani, či vzývali zlých duchov, aby prebrali nad tými drôtami svoj patronát, alebo nie. Ak nie, tak to nie je problém. Ja som nebol u šamana. On neprebral s akupunktúrou aj čínske náboženstvo, ale bol to katolík. Jeho sestra bola v reholi. Vtedy ale sa o tom tolko nevedelo, ako to pôsobí a az dlho po revolúcii sa exorcisti na to pozreli a prišli na to, ako to je.
Dokázal mi, že akupunktúrne body pôsobia a ja som to na sebe overil. Vtedy som však nad tým toľko nemudroval. Chcel som sa aj ja to naučiť, ale moj život nabral iný spád a tak som všetky knihy odložil.
Môj kamarát bol so sennou nádchou a tiež už má po probléme.
Peter(skala)
Dakujem ... len potom tu je vážny problem.
Mohol by som vela písať odkazov, kde varuju pred Akupunkturou kresťania z rôznych cirkví, ale hlavne by nás malo zaujímať z katol.dokumentov.

Najprv však spomeniem jedno velmi vystižne svedectvo muža, ktorý s tým mal osobnu skusenosť:

ten muž mal bolesti v žaludku a po akupunkture prestali. Zveril sa s tým istemu knazovi, ktorý ked sa to dozvedel, tak …More
Dakujem ... len potom tu je vážny problem.
Mohol by som vela písať odkazov, kde varuju pred Akupunkturou kresťania z rôznych cirkví, ale hlavne by nás malo zaujímať z katol.dokumentov.

Najprv však spomeniem jedno velmi vystižne svedectvo muža, ktorý s tým mal osobnu skusenosť:

ten muž mal bolesti v žaludku a po akupunkture prestali. Zveril sa s tým istemu knazovi, ktorý ked sa to dozvedel, tak mu odvetil, že urobil velku chybu. Vysvetlil mu prečo, ale ten muž nechcel prijať argumenty.

Potom však, ked knaz odišiel, v uprimnosti tento muž si klakol pred kríž a prosil Ježiša, aby mu dal svetlo poznania, či má pravdu ten knaz alebo sa mýli.
Na to sa mu zrazu vratili bolesti, ktoré mal pred akupunkturou.
Nebudem tu rozoberať ako presne sa dostal neskôr z tých bolestí, lebo to nie je podstatné. Dôležité je teraz to, že ten muž po akupunkture nebol skutočne uzdravený, len nemal bolesti.

Niečo, také ako ked odumrie zub resp. zub aj ked je stale v ustach deravý, predsa po čase prestane bolieť, lebo mu odumru tkanivá, ktoré signalizuju bolesť.

Ten zub je už zlý, dokonca spôsobuje opuchy tvare, alebo boelsti hlavy a srdca, ale človek nevie, že to má kvôli zubu, lebo si to nespája so zubom, kedže ho nebolí zub ale hlava alebo srdce.

Podobne je to aj s akupunkturou, človek prestane mať boelsti tam, kde mu pichali ihlami, ale začne mať iné problemy, na iných miestach, ktoré si nespája s predošlým ochorením. Predsa však su to následky toho prdošleho ochorenia.

To je diabolský trik - dibaol totižto nedokaže uzdraviť človeka, len ho oklame trikom, aby si namýšľal že je zdravý. Tak ako ani zazraky diabol nedokaže urobiť, lebo su to len triky, rovnako nedokaže uzdraviť človeka tak ako Boh. Boh uzdraví človeka uplne resp. choru časť tela, ale diabol zmení len vonkajší prejav - bolesť ustupi, farba tela, ...
BernadettaJaMalinka
Dyk, a že si diablovi dušu predal za pár biednych rokov na zemi bez bolesti a bez hrbu, to si si nevšimol 😭
Peter(skala)
Kali, Kali... človek, ktorý aj na smrtelnej posteli sa brani kritike za svoje hriechy je pochabý a márnivý človek. Jeho naivita končí pred bránou Neba a Pekla, lebo do Neba sa nedostane a pri brane Pekla sa konečne spamätá zo svojej samolubosti
pokorny
Vďaka Johanika za dobrý príspevok a vysvetlenie. Boh Ťa žehnaj.
johanika
Vďaka.
Roberto 55
Mozem absolutne zodpovedne prehlasit, ze americka konferencia biskupov nestoji za nic a jej vyhlasenia nemaju ziadnu moralnu vahu a nie su v sulade s ucenim katolickej cirkvi, kedze biskupi sa maju v prvom rade starat o spravny vyklad viery a moralky v sulade s ucenim Pana Jezisa-co nerobia a v obdobi tejto falosnej scamdemie sa postavili na stranu zleho=NWO, globalistov, satanistov a inych -…More
Mozem absolutne zodpovedne prehlasit, ze americka konferencia biskupov nestoji za nic a jej vyhlasenia nemaju ziadnu moralnu vahu a nie su v sulade s ucenim katolickej cirkvi, kedze biskupi sa maju v prvom rade starat o spravny vyklad viery a moralky v sulade s ucenim Pana Jezisa-co nerobia a v obdobi tejto falosnej scamdemie sa postavili na stranu zleho=NWO, globalistov, satanistov a inych -istov... Je ich vyse 400 a iba 2-3 sa neboja otvorit usta proti svetu a pravde. Anglani su podobni a toto si KBS berie ako svoj vzor? a zaroven sa na nich odvolava? Je to hanba, ze aj KBS sa prihlasila k zodpovednosti za genocidu naroda, ktora moze postupne nastat. Je to fuj.
Peter(skala)
... ktorá postupne nastane
ekans
méně piš, více zkoumej
ľubica