Clicks1.5K

DIABLOV PODVOD. NEVERTE VAŠÍM OČIAM. V blízkosti Dinkelsbuhl, Nemecko, v noci z 2. júla 2021. (VIDEO)

PS : Preklad z ruštiny

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Reverend Gabriel Urgebadze nás varoval, že „... v poslednej dobe sa nepozerajte na nebo, pretože sa stanú také zázraky, že človeka možno oklamať a zahynúť ...“ predstavivosť je démonická zápletka a v žiadnom prípade jej nemožno dôverovať.


A nezáleží na tom, čo je zobrazené na tomto videu: projekcia UFO pomocou satelitného projektu Bluebeam, počítačová grafika vo videu samotnom alebo skutočné démonické „zázraky“ na oblohe. Antikrist a jeho služobníci v každom prípade používajú túto prefíkanosť, aby presvedčili ľudí o realite mimozemšťanov, ktorí, ako varoval starší Gabriel, sú démoni:

"Diabol má 666 pascí. Počas Antikrista budú ľudia čakať na záchranu z vesmíru. Toto bude najväčší diablov trik. Ľudstvo požiada o pomoc mimozemšťanov, nevediac, že sú to démoni ."

V našich publikáciách (pozri podrobnosti) sme tiež opakovane poukazovali na vyhlásenia Masona najvyššieho stupňa zasvätenia a „otca“ amerického vesmírneho programu, ktorý zomrel v roku 1977 - Wernhera von Brauna. Tvrdil, že po mýtickej hrozbe tzv. svetový terorizmus - poslednou podívanou pre ľudstvo bude práve mimozemská invázia.

Svojmu spoločníkovi a asistentovi povedal :
"Pamätaj, dievča, pamätaj: posledná mapa Ameriky sú mimozemšťania. Budúce generácie sa budú učiť, že my, pozemšťania, by sme mali budovať vojenské medziplanetárne základne na ochranu Zeme pred mimozemšťanmi. A tiež si pamätať, že to všetko je - False “.

Video
3rm.info/…v-germanii-v-noch-na-2-ijulja-2021-goda-video.html

ANOMÁLNE KRONIKY ... Závery z armády a hodnotenie dôkazov o UFO. (VIDE…
Public domain
dyk
Neverím na mimozemšťanov, ale verím, že tí, ktorí na nich veria, sú mimo.
Roberto 55
Pan Jezis nas prave vyzyva aby sme pozerali hore na nebo a urcite sa nam nic nemoze stat. Pocas 3-och dni temna sa zase neodporuca vobec kukat von...
Ludia-dobri katolici uz davno vedia, ze ziadni ET neexistuju a je to vlastne prejav demonov-satana. Neveriaci magori vidia v tom záchranu pred covidom, smrtou alebo cim?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To máme pozerať celý život,ale mimo divadelného predstavenia,ktoré jedného dňa príde tá celosvetová show v tom momente sa nemá pozerať hore.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Asi takto by to chceli urobiť. Môžem povedať,že to je ďalšia vec čo sa mi mnohokrát snívala,že všade na nebi veľké "ufo" rôzneho typu aj obrovské aj malé. Pri tom vtedy ani som sa vôbec nezaujímal o žiadne také hlúposti. Neviem čo to znamená a kvôli čomu sa mi počas života rôzne sny také snívali.
Jedine viem,že to je satanského pôvodu a podvodu
youtube.com/watch?v=hD4GtqKXgiE
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš