Кардинал Мюллер: Неможливо висвячувати жінок на священика

"Жінка не може бути висвячена на священика. Це сакраментально неможливо", - сказав кардинал Герхард Людвіг Мюллер в інтерв'ю Kath.ch (7 червня).

Він пояснив, що Христос покликав тільки чоловіків бути апостолами і що священик у своїй маскулінності представляє Христа, нареченого Церкви, яка є його нареченою.

Коли жінки стверджують, що мають "покликання", це "помилка", пояснив кардинал: "Жінки не покликані до священних чинів. Це чистий суб'єктивізм". Христос встановив це таїнство тільки для чоловіків і не суперечить собі.

Кардинал Мюллер також назвав містифікацію про зловживання "ідеологією", заснованою на антицерковних упередженнях: "За статистикою, 95% випадків насильства над дітьми [австрійські дані: 99,7%] відбувається у сфері сімейного та молодіжного виховання, що не має нічого спільного з ієрархічно-сакраментальною конституцією Церкви та целібатом священиків".

Кардинал застерігає від того, щоб ставити священиків під загальну підозру. "Для старих і нових марксистських ідеологій характерно, що не індивід винен у своїх діях, а колектив, до якого він належить". Кардинал Мюллер назвав це "апеляцією до емоцій".

Він також зазначив, що "ми не можемо залишатися нечутливими до тих, хто невинно звинувачується і потрапляє в колеса правосуддя".

Переклад зі штучним інтелектом