ľubica
BKP: Bergogliova návšteva vráža Slovákom nôž do chrbta
Bergoglio je nositeľom ducha, ale antikristovského. Po jeho návštevách nastáva v myslení ľudí, ale aj v konkrétnych krajinách, duchovný, morálny a politický chaos. V Rio de Janeiro vyzval mládež: „Bežte na ulice a robte chaos!“

Bergoglio sa zaštiťuje Božou autoritou, ale spojenie s Bohom svojou apostáziou a legalizáciou hriechu presekol. …More
BKP: Bergogliova návšteva vráža Slovákom nôž do chrbta
Bergoglio je nositeľom ducha, ale antikristovského. Po jeho návštevách nastáva v myslení ľudí, ale aj v konkrétnych krajinách, duchovný, morálny a politický chaos. V Rio de Janeiro vyzval mládež: „Bežte na ulice a robte chaos!“

Bergoglio sa zaštiťuje Božou autoritou, ale spojenie s Bohom svojou apostáziou a legalizáciou hriechu presekol. Verejne sa dopustil modlárstva s démonom Pachamamou, čo je provokačné gesto odpadu od Boha, a tým de facto zrušil prvé a najväčšie Božie prikázanie. Sám seba, ale aj tých, ktorí ho uznávajú za platného pápeža, vedome napojil na sily temnoty. Je preto zodpovedný za to, že svet sa dnes rúti do katastrofy.

Tento cirkevný podvodník a Judáš v jednej osobe prichádza na Slovensko a vyžaduje si najvyššiu úctu ako zástupca Ježiša Krista na zemi. Toto je tragický podvod, ktorý má strašné dôsledky.

Povinnosťou pravoverného Svätého Otca je aktuálne bojovať proti herézam a nemorálnosti. Ako pastier má chrániť stádo pred aktuálnym nebezpečenstvom. Bergoglio naopak prichádza v kritickej chvíli, nie aby povedal varovné slovo a podal záchrannú ruku, ale aby vrazil nôž do chrbta. To sa týka konkrétne problematiky vakcinácie Slovenska. Bergoglio prichádza, aby tým, ktorí majú vládu, už úplne ubil svedomie. Motto jeho pseudo-evanjelia je: „Vakcína pre všetkých!“, a vôbec nehľadí na to, že odborníci pred ňou naliehavo varujú.

Tragédiou tiež je, že pápežskú autoritu, ktorú teraz zneužíva, má v pláne úplne zlikvidovať tzv. synodálnym procesom. Ten začne už v októbri a skončí o dva roky. Teda už o dva roky Bergoglio umieračikom odzvoní pápežskej inštitúcii. Počítate s tým, katolíci a katolíčky?

Kto Bergogliovi vzdáva úctu a prijíma ho ako riadneho pápeža, napriek tomu, že ním nie je, zvoláva na seba prekliatie.

Keď bol v Sebastii (v 4.storočí) dosadený heretický biskup – arián, nikto, ani bohatí, ani chudobní, ho nepovažovali za platného biskupa, teda za hlavu miestnej cirkvi. Všetci ním pohŕdali a dávali mu verejne najavo, že nie je biskupom, ale podvodníkom. O verejnom modlárovi, propagátorovi sodomie a čipizačnej vakcíny – Bergogliovi – to platí ešte v omnoho väčšej miere!

Buď katolík uznáva Bergoglia, alebo Ježiša Krista. Ak uznáva Bergoglia za platného pápeža, zriekol sa tým Krista a cesty spásy a ide cestou do večnej záhuby. Bergogliovým prelomovým heslom na tejto ceste do pekla je: „Vakcína pre všetkých!“
.........................................
suhlas!neda sa písať pod BKP---
Marieta Ria
Beda pastierovi, ktorého vlci chvália... tieto slová z kázne jedného kňaza teda platia - keď propotratová Cigániková, plagiátor a przniteľ školstva... vychvaľujú vzor hodný nasledovania!!!