lt.news
40

Kardinolas Dolanas: „Kunigai PRIVALO skiepytis“

Tariamai nėra „jokio pagrindo“, kad kunigamss būtų išleista religinė vakcinos išimtis, liepos 30 d. memorandume rašo Niujorko arkivyskupijos kancleris John Cahill kunigams. Niujorko arkivyskupijai …More
Tariamai nėra „jokio pagrindo“, kad kunigamss būtų išleista religinė vakcinos išimtis, liepos 30 d. memorandume rašo Niujorko arkivyskupijos kancleris John Cahill kunigams.
Niujorko arkivyskupijai vadovauja kardinolas Dolanas. Cahill yra pirmasis kancleris. Memorandume minimi moraliniai prieštaravimai skiepijimui nuo „Covid“, nes jie yra susiję su abortais, kurie, jis pastebi, „ypač aštrūs“ tarp pagyvenusių žmonių ir katalikų, „labai ištikimų“ (sic!) Tikėjimo mokymui.
Tačiau jis atmeta visus racionalius argumentus, reikalaudamas abejotino Pranciškaus autoriteto, kuris teigė, kad bet kurios vakcinos vartojimas yra „moraliai priimtinas“ ir kad kardinolas Dolanas mano tą patį.
Tikėtina, kad pastebėjęs prastą jo argumento kokybę, jis jį palaiko grasindamas, kad viruso plitimas „gali užtraukti asmeninę atsakomybę kunigui“ - nors mums sakoma, kad skiepyti žmonės gali perduoti koronavirusą.
Paveiksliukas: Timothy Dolan, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsKobzjvchcv