Clicks2.1K
pl.news
5

Schneider: środki pandemiczne wskazują na rząd światowy – to nie teoria spiskowa

Reakcja na koronawirusa zdradza "oznaki światowego rządu", powiedział bp Athanasius Schneider w Gloria.tv (20 września, niemiecki film poniżej).

Przyznaje on, że nie ma na to jednoznacznych dowodów, ponieważ planiści takiej dyktatury są na tyle sprytni, by działać w ukryciu. Niemniej jednak, dla Schneidera istnieją "mocne wskazówki" światowego rządu, których nie można po prostu odrzucić jako "teorii spiskowej".

Odnosi się on do wpływowych osobistości, które już lata temu mówiły, że powołanie nowego światowego rządu będzie wymagało epidemii.

Co więcej, wszyscy ludzie na całym świecie są teraz traktowani jak dzieci, co obejmuje też zasady ubioru i reguły takie jak maski i dystans społeczny. Schneider podkreśla, "na naszych własnych oczach powstaje scenariusz, który zdradza wyraźne cechy światowego rządu".

#newsKmxtgpookh

40:22
V.R.S.
Czy można liczyć na wywiad z napisami w języku polskim lub chociaż angielskim?
Weronika....S
To nie teoria, ale autentyczny spisek przeciwko Bogu i ludziom. Jak każda negocjacja zagrażająca normalnej rzeczywistości zaczyna się od spisków, a kończy się na reżimie. Teraz wymyślili doskonały, bo dotyczący każdego bez wyjątku człowieka - epidemiologiczny. Biskupi biją temu brawa i do tych braw zmuszają wiernych.
TomUrb
...niestety również księża biją brawa. W naszym kościele przed wejściem postawili dozownik płynu dezynfekującego. Ludzie wchodzą i dezynfekują dłonie (na razie jeszcze nie wszyscy), tak jak kiedyś robili to wodą święconą. To jest jakiś zły sen.
V.R.S.
@TomUrb
"W naszym kościele przed wejściem postawili dozownik płynu dezynfekującego."
---
Zawsze można napisać do biskupa miejsca z prośbą o dyspensę z obowiązku dezynfekcji / noszenia maseczki, etc. Prośbę można uzasadnić względami zdrowotnymi (np alergia, problemy oddechowe - w wypadku maseczki) i duchowymi (zapaść duchowa, problemy w modlitwie, etc.). Ciekawe co odpowie.
TomUrb
Ja biskupa nie proszę, bo maseczki nie noszę.
A żeby jeszcze dodać smaczku, to dozownik stoi pod krzyżem, a za nim jest tabliczka napisem "Rok wiary".
Rok temu nikt by w to nie uwierzył.