Clicks727
krumpeľ
1

10 vecí, ktoré sme sa naučili počas COVIDOVÉHO prevratu

10 vecí, ktoré sme sa naučili počas COVIDOVÉHO prevratu

autor z, Winter Oak 'a Off-Guardian.org

Jedno z potenciálnych pozitív celého debaklu Covid-19 je, že sme sa dozvedeli neuveriteľné množstvo informácií o spoločnosti, v ktorej žijeme. Pôjde o zásadnú vec, ak sa nám podarí odvrátiť zostup do nočnej mory budúceho techno-fašistického otroctva.

Získame nové porozumenie tomu, čím sa stal náš svet a akým si ho v nasledujúcich desaťročiach a storočiach prajeme mať. A "my" znamená my. Zatiaľ čo sa väčšina ľudí z prebehnutých udalostí zatiaľ očividne nič nenaučila, určite to nakoniec dobehne.

Nie je možné, aby vedomosti získané plne bdelými 15 - 20% populácie neboli nakoniec zdieľanej takmer všetkými. Akonáhle je pravda vonku, má tendenciu vonku zostať. Ako to H.R. Haldeman múdro vyjadril: "zubnú pastu naspäť do tuby nevrátiš."

Tu je Desať vecí, ktoré sme sa naučili počas Covidového prevratu.

1. Náš politický systém je beznádejne skorumpovaný.
Prakticky všetci politici sú beznádejne skorumpovaní. Nemožno veriť žiadnej politickej strane. Všetci môžu byť a boli kúpení.

2. Demokracia je podvod.
Je to podvod už veľmi dlho. Skutočná demokracia nikdy nebude existovať, kým sú peniaze a moc znamenajú v podstate to isté.

3. Systém sa nezastaví pred ničím, aby si udržal svoju moc a ak je to možné, bude úroveň kontroly a vykorisťovania zvyšovať.
Je úplne bez zábran. Žiadna lož nie je príliš poburujúca, žiadne pokrytectvo príliš nechutné, žiadna ľudská obeť príliš veľká.

4. Takzvaná radikálne hnutie obvykle nie sú nič radikálneho.
Nech tvrdí, že útočí na systém z ľubovoľného uhla, len to predstierajú, namiesto toho slúži na odvádzanie nespokojnosti do smerov, ktoré sú pre mocenskú kľučku neškodné a pre jej ciele dokonca užitočné.

5. Akýkoľvek "disidentský" hlas, ktorý ste kedy počuli z korporátnych médií, je s najväčšou pravdepodobnosťou falošný.
Systém neposkytuje svojim skutočným nepriateľom bezplatnú reklamu.

6. Väčšina ľudí v našej spoločnosti sú zbabelci.
Odhodí všetky svoje hodnoty a princípy, ktorými sa celý život hlasno chváli, len aby sa vyhli seba menšej možnosti verejnej kritiky, nepohodlia alebo dokonca drobné finančnej strate.

7. Mainstreamové médiá nie sú nič iné ako propagandistická mašinéria pracujúci pre systém ...
... a pre nich pracujúcý novinári predali svoje úbohé duše a svoje (často minimálné) zručnosti písať dali úplne do služieb Moci.

8. Polícia neslúži verejnosti ...
... ale posluhuje mocné, extrémne bohaté menšine, ktorá sa usiluje o ovládanie a využívanie verejnosti pre svoje vlastné chamtivé záujmy.

9. Vedcom nedá veriť.
Využijú hypnoticku silu svojich bielych plášťov a pozíciu autority v prospech toho, kto financuje ich prácu a životný štýl. Hrajú pieseň toho, kto ich platí.

10. Pokrok je zavádzajúcou ilúziou.
"Pokrok" rastúce automatizácie a industrializácie nejde ruka v ruke s pokrokom v kvalite ľudského života, ale v skutočnosti ho "sústavne" znižuje až k úplnému vyhladeniu.

* * *

Pôvodne publikované ako súčasti 65.vydání bulletine Winter Oak 's Acorn. Prečítajte si celý buletin tu, alebo sledujte Winter oak na twitteri TU.

Zdroj:
10 věcí, které jsme se naučili během COVIDOVÉHO převratu (infovojna.sk)

10 věcí, které jsme se naučili během COVIDOVÉHO převratu | Otevři svou mysl (otevrisvoumysl.cz)
Marieta Ria
Výstižné – mainstreamové médiá pracujú len pre systém, presne, oni vytvárajú tú atmosféru neustáleho strachu, izolácie všetkých – brat nepozná brata, udavačstvo, nenávisť a jediná spása – „vakcinácia“ – lebo nové božstvo Covid! Vedci – hlavne tí, ktorí dostávajú priestor – spievajú pieseň toho, kto ich platí – viď prof. Krčméry, ktorý takto pred vyše rokom tvrdil, že žiadne očkovanie nie je …More
Výstižné – mainstreamové médiá pracujú len pre systém, presne, oni vytvárajú tú atmosféru neustáleho strachu, izolácie všetkých – brat nepozná brata, udavačstvo, nenávisť a jediná spása – „vakcinácia“ – lebo nové božstvo Covid! Vedci – hlavne tí, ktorí dostávajú priestor – spievajú pieseň toho, kto ich platí – viď prof. Krčméry, ktorý takto pred vyše rokom tvrdil, že žiadne očkovanie nie je potrebné, pandémia vyvrcholí v máji (2020) a situácia sa ustáli! O 3 mesiace obrat o 180 stupňov a očkovanie je jediná spása – no stačí si vyhľadať farmafirmy, na ktoré je nacucnutý a koho záujmy obhajuje jeho syn... Tu sú odborníkmi len tí, ktorých schváli hlavná mašinéria tohto cirkusu. Odborníci a skutoční nezapredaní vedci a morálne autority – ako Dr. Balák, Dr. Lakota, Prof. Hrehová sa do hlavných médií nedostanú a sú mazané ich videá na YT... Všetko smeruje len k jednému – totálnej kontrole!