uk.news
34

Великодушна Церква заборонила католикам проводити молитву у соборі

OurWarPath.com організовує захід 29-30 вересня в готелі в Пеорії, штат Іллінойс, з розарієм і віртуальними промовами архієпископа Вігано та о. Джеймса Альтмана.

Президент OurWarPath.com Джо Ріджі хотів провести частину розарію у місцевому кафедральному соборі. 52-річний єпископ Луї Тілко відмовився спілкуватися з ним особисто та заборонив проведення молитви через адвоката.

Спочатку єпархія вибачалася і брехала, заявляючи про брак співробітників служби безпеки для проведення десятихвилинної молитви, але Ріджі запропонував сплатити за їхні послуги.

Після цього їм заявили про "ремонт" та закриття собору. Єпархія вирішила не відповідати на прохання про молитву в іншому соборі.

Зрештою, єпархія визнала, що відмовила у молитві через запрошених гостей, які візьмуть участь у віртуальному форматі. Ріджі попросив відмовити йому у письмовій формі, але так і не отримав відповіді.

Представники OurWarPath.com повідомляють, що собор відкритий для всіх, крім католиків, які мають іншу, на відміну від місцевого єпископа, думку про гомосексуалізм та протестантізм.

#newsSpypztseim