02:05:24
Rozdíl mezi papežstvím (munus) a biskupstvím Říma (ministerio). Benedikt XVI. na munus nerezignoval. 10.6.2020 dr. Mazza a dr. Marshall - Papežem se stal Petr až po zmrtvýchvstání Krista a v Římě to …More
Rozdíl mezi papežstvím (munus) a biskupstvím Říma (ministerio). Benedikt XVI. na munus nerezignoval. 10.6.2020 dr. Mazza a dr. Marshall - Papežem se stal Petr až po zmrtvýchvstání Krista a v Římě to nebylo.
Public domain
turan
Prečo tu dávate video bez titulkov? Každý nevie cudzí jazyk. Predstavte si, že by niekto v anglosaskom prostredí dával video v češtine, alebo slovenčine bez prekladu? Halík, keď ste taký lumen, tak to preložte a otitulkujte. Potom to dávajte na web pre slovenských a českých odberateľov.
dominikguzman
Ale sám Dr. Taylor Marshall je iného názoru. Čítal som jeho knihu Infiltration. Benedikt pri odstúpení raz mal spomínať munus a inokedy ministerio. Podľa neho odstúpil platne a Františka považuje za legitímneho pápeža.
U.S.C.A.E.
pre laika to až tak priamo rolu nehrá tomu stačí jeho nápady ignorovať ale určite to nie je úplne nepodstatná vec ináč on najnovšie tvrdí že toto je jeho predbežný základný postoj ale je otvorený aj iným tézam však ináč by ten rozhovor neurobil
Libor Halik
Ano, Marshall je otvorený aj tomu, že František Bergoglio nie je pápežom.