Clicks1.8K

SMRŤ Z VAKCÍN ! BUDE NOVÝ ÚTOK OD ANTIKRISTA.

PS: Preklad z ruštiny.

BUDE NOVÝ ÚTOK OD ANTIKRISTA ... WHO uviedla, že okno príležitostí sa zatvára a ľudstvu zostávajú 3 mesiace. (VIDEO)

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Často pripomíname, že za tie roky sme sa vo svojich predpovediach a vyhláseniach nemýlili. A nerobíme to preto, aby ste nás chválili alebo aby sme na vás boli hrdí. Nie hovoríme to len preto, aby ste pozorne počúvali, čo sa hovorí a pred čím varujeme.

V tomto impulzívnom klamlivom prúde informácií šírených vo svete ( cez médiá ) a ruských protikristovských masmédiách nemáte príležitosť včas sledovať a analyzovať všetko. My, s požehnaním starších ( pravoslávny kňazi atď. ), sa tomu predovšetkým venujeme. Toto je naša poslušnosť a neutíchajúca práca viac ako 12 rokov.

V prvom rade vás láskavo žiadame nepozerajte televíznu zombie. Je hlavnou zbraňou Antikrista a jeho sluhov. Ľudia, ktorí to nepozorovane sledujú, sú naprogramovaní tak, aby vykonávali všetky programy satanistov, ktoré prostredníctvom neho vysielajú. Aj keď sa vám zdá, že neprijímate to, čo prostredníctvom neho vysiela kremelská synagóga, ( aj celý svet ) potom jednoznačne prijímate ich programy zo záložiek na podvedomej úrovni.
(na túto tému si môžete prečítať článok Alexeyho Dobychina z roku 2004. )

Takže to je všetko. Ako sme varovali: niekoľko mesiacov po aktívnej fáze smrtiaceho očkovania začnú ľudia zomierať na tieto očkovania, a nie na ďalšiu vlnu covidu. Preto podľa týchto dátumov antikristovi služobníci teraz poskytujú prognózy o novej nadchádzajúcej vlne chorôb, ktorá by sa podľa nich mala začať do 3 mesiacov.

A prvá vec, do ktorej teraz začnú nútiť ľudí, je tretia etapa očkovania a POVINNÉ smrteľné očkovanie našich detí, ktoré už boli vyhlásené za hlavnú hrozbu šírenia covidu. Putin a jeho prisluhovači už „jemne“ lezú na tému nadchádzajúceho očkovania detí, ale potom začnú násilne nútiť a dokonca bez varovania rodičov deti pichať.


Vážení rodičia! Nikdy nenechajte svoje deti dostať tieto smrtiace očkovania! V prípade potreby vyzdvihnite svoje deti z materských škôlok a deti zo škôl. Ak je to potrebné, buďte čo najtvrdší, bez ohľadu na čokoľvek. Hlavnou vecou je chrániť vaše dieťa pred očkovacími fašistami žijúcimi v našich vchodoch a domoch.

Putin a jeho kremeľskí satanisti už zapli mechanizmus
finančných stimulov pre lekárov za zabíjanie našich ľudí a detí očkovaním. Lekári sú dnes hlavnou bezprostrednou hrozbou pre náš život a zdravie! V záujme peňazí sa tí, ktorí stratili svedomie, pokúsia napichnúť nás a naše deti akýmikoľvek trikmi. Je jasné, že nie všetci sú taký, ale ty ostatní sú prvým stupňom ohrozenia, s ktorým by sa malo počítať a kontrolovať ho.

Drahí bratia a sestry! Blížime sa k ďalšej doby genocídy nášho ľudu, a preto vás s modlitbou prosíme o zintenzívnenie vášho duchovného boja, pretože za všetkými týmito očkovacími fašistami stojí samotný diabol a satan. Kajajme sa a modlime sa k Pánovi aby požiadal o cárov dar pre Rusko. Koniec koncov, sám Pán nás k tomu volá prostredníctvom svojho posla - svätej byzantskej kráľovnej Iriny,
ktorá nám o tom jasne povedala .

Svätá Tsaritsa Irina: "Existuje iba jedna hodnosť, poproste Pána, aby poslal pravoslávneho cára , a ten už dá veci do poriadku v Dome Najsvätejšej Bohorodičky. To je všetko! Nie je o čom sa hádať."

Drahí bratia a sestry! Často
si prečítajte materiál, ktorý hovorí o vzhľade kráľovnej Irene v minulom roku a o jej stavbách a napomenutiach, ktoré sú Božím slovom pre nás všetkých. Pomôž nám, Pane! Odpusť nám, Pane! Zachráň nás, Pane! Udeľ nám kráľa! Kráľ prichádza! Amen.

SATANISTi Varujú - WHO UVIEDLA, ŽE OKNO PRÍLEŽITOSTÍ SA ZATVÁRA A ĽUDSTVU ZOSTÁVAJÚ 3 MESIACE !

Generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie Tedros Adanom Ghebreyesus pozoruje stabilizáciu na vysokej úrovni chorobnosti a úmrtnosti na COVID-19. Varoval tiež pred prístupom novej vlny pandémie . Šéf WHO to povedal na brífingu 25. augusta.

Podľa Gebreyesusa sa situácia na planéte stabilizovala na veľmi vysokej úrovni infekcií a úmrtnosti. Od 16. do 22. augusta bolo na planéte zistených viac ako 4,5 milióna prípadov infekcie a na jej následky zomrelo viac ako 68 tisíc pacientov. Generálny riaditeľ WHO zároveň oznámil nerovnomerné šírenie koronavírusu v rôznych regiónoch a krajinách. Niektorí naďalej čelia dramatickému nárastu infekcií a úmrtí, zatiaľ čo iní zaznamenávajú pokles štatistík.

Ghebreyesus predpovedal, že nasledujúce tri mesiace budú kritickým obdobím pre pripravenosť na ďalšiu vlnu pandémie. Počas tejto doby by mali byť prijaté opatrenia, ktoré na to zareagujú.

Autori marcovej správy Svetovej zdravotníckej organizácie o pôvode koronavírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, varovali, že ďalšie zdržanie výskumu to sťaží. Písali o tom v článku pre časopis Nature.

Experti pripomenuli, že ich skupinu zvolala WHO v októbri 2020. Spolu so zástupcami z Číny mali za úlohu porozumieť pôvodu SARS-CoV-2. Správa o pokroku bola zverejnená 1. marca. Mal to však byť iba prvý krok k štúdiu problému.

Dokument tiež uvádza, že neexistujú žiadne definitívne dôkazy pre ani proti žiadnemu zo štyroch navrhovaných spôsobov infekcie: priamy zoonotický vstup (šírením z voľne žijúcich zvierat) a tri nepriame spôsoby (zoonotická infekcia kontaktom s infikovanými hospodárskymi zvieratami; zavedenie zoonóz prostredníctvom použitie nakazenej potraviny alebo potraviny z infikovaných zvierat; únik z laboratória pracujúceho so zvieracími vírusmi).

Medzinárodná skupina WHO aj čínska skupina majú túžbu posunúť sa dopredu. Ale čím ďalej to pôjde, tým ťažšie bude sledovať ľudí a zvieratá v Číne i mimo nej. Protilátky proti SARS-CoV-2 slabnú, čo sťažuje zber ďalších vzoriek a testovanie ľudí, ktorí mohli byť infikovaní do decembra 2019.

Čínske farmy zamestnávajú 14 miliónov ľudí a dodávajú živé cicavce do miest po celej Číne vrátane Wu -chanu. V reakcii na pandémiu SARS-CoV-2 sa mnohé z týchto fariem zatvorili a zvieratá boli zničené, čo sťažuje nájdenie dôkazov o včasnom šírení koronavírusu.

KABINET MINISTROV PRIDELIL FINANČNÉ PROSTRIEDKY NA PLATBY LEKÁROM, KTORÍ OČKUJÚ PROTI COVID-19
rt.com/russia/news/900381-kabmin-vyplaty-medikam

Ruská vláda vyčlenila finančné prostriedky z rezervného fondu na motivačné platby zdravotníckym pracovníkom zapojeným do očkovania proti infekcii COVID-19. Príslušné poradie vlády je zverejnené na oficiálnom internetovom portáli právnych informácií.

„Vyčleniť z rezervného fondu vlády Ruska v roku 2021 rozpočtové vo výške 7 827 149,1 tisíc rubľov ministerstvu zdravotníctva Ruska na zabezpečenie ďalších medzirezortných prevodov s konkrétnym účelom z federálneho rozpočtu do rozpočtov zakladajúcich subjektov Ruska s cieľom spolufinancovať výdavkové záväzky zakladajúcich subjektov Ruska na financovanie platieb stimulujúcich povahu dodatočného pracovného zaťaženia zdravotníckych pracovníkov zapojených do očkovania dospelej populácie proti novej infekcii koronavírusom a nákladov spojených s platením za prázdniny a vyplácanie náhrad za nevyužité dovolenky zdravotníckym pracovníkom, ktorým boli poskytnuté tieto motivačné platby, “uvádza sa v texte.

NEPRIAME ZNAKY BUDÚCEHO ÚTOKU ANTIKRISTA ...

Poznámka - Drahí bratia a sestry v Kristu! Týmto informáciám úplne dôverujeme, pretože Vždy sme si boli istí, že do jesene a zimy antikristovi služobníci prejdú na najprísnejšie opatrenia, ktoré zbavia občanov krajín sveta všetkých ich zostávajúcich práv a slobôd. Na rade majú naše deti, ktorých očkovanie je ďalšou položkou v ich satanskom pláne. A ďalej v zozname ...

ODBORNÍCI OČAKÁVAJÚ HROMADNÚ SMRŤ OČKOVANÝCH A VERIA, ŽE SA STANÚ NOSITEĽMI VÍRUSOV.

9. augusta The Journal of Infection, mesačný recenzovaný lekársky časopis
o infekčných chorobách, pokrývajúci mikrobiológiu, epidemiológiu a klinickú prax, publikoval recenzovanú štúdiu, ktorá priniesla fakty späť do sveta. Imunitné bunky sa po očkovaní samy nakazia a nesú podľa odborníkov „vírus“.

Podľa článku budú protilátkami trójsky kôň, ktorý umožní umelému vírusu preniknúť do všetkých buniek v celom tele. Medzi očkovanými uvidíme masívnu chorobu a smrť. Časopis poskytuje najnovšie informácie pre lekárov špecializujúcich sa na infekčné choroby. Odborníci na infekčné choroby to považujú za „povinné čítanie“ každý mesiac.

Zdroj: www.journalofinfection.com/article/S0163-4453(21)00392-3/fulltext

ZÁKON „CHROBÁCI“ NIE JE PÍSOMNÝ ...
Žirinovskij opäť uviedol, že po voľbách nám nenechajú na výber. (VIDEO)

Zhirik: „Uvidíte, hneď po voľbách začnú všetkým hovoriť:“ Chlapcov treba zaočkovať a slovo „dobrovoľne“, „nie nevyhnutne“ bude odstránené z programu a každý vodca prinúti každého, kto nemá dostal na to očkovaciu látku. “

Videá sú na stránke. Kto vie po rusky si preloží nieje čas videá prekladať a hľadať na nich preklad.

3rm.info/…aetsja-i-u-chelovechestva-ostaetsja-3-mesjaca.html

Staršie video,ale pravdivé. Samozrejme ako inak ďalšie jedno z videí,k…

Ďalší, ktorý hovorí pravdu a varuje ľudí pred experimentálnymi injekciami ! Dr. BRUNNER

Toto je koniec! Idú napojiť deti na umelú inteligenciu do roku 2030! …


(VIRÁLNE VIDEO) Dr. Sean Brooks varuje že zaočkovaní zanedlho umrú.

Nenechte se očkovat ! Vyzývá Dr.Roger Hodkinson ! Dôležitá správa! Ra…

To je NWO a brutálna totalita,ktorá postihne celý svet.

Prichádzajúca smrteľná hrozba je na obzore ! SKUTOČNÁ PANDÉMIA JE OČKOVANIE !

Expert na mikroskopii: Covid očkování obsahuje oxid grafenu, parazity a nerezovou ocel.

Transhumanismus pomoci tzv . "vakcinace". Vezmete vakcinu a uz nebudet…
Public domain
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš