Clicks5
lv.news

Pārāk liela liekulība: Francisks sludina "baznīcu ar atvērtajām durvīm"

"Baznīcai ir jābūt lielai telpai, nevis mazam noslēgtam lokam, bet kopienai, kuras ieroči ir izmesti plaši un laipni gaidīti visiem," Francisks izlikās 6. jūnija Korpuskristi misē Svētā Pētera bazilikā.

Viņš iesildīja savu mantru, ka “šķīsto un nevainojamo baznīca” ir telpa, kurā nevienam nav vietas. Bet “tīru un nevainojamu” baznīcu labākajā gadījumā sludina Francisks, kuram visi, šķiet, ir “tīri un nevainojami”, izņemot tos, kas piesārņo vidi vai nopietni uztver ticību.

Savā liekulībā Francisks nonāca tālu, kad viņš runāja par "baznīcu ar atvērtām durvīm, kas pulcē un svin ap Kristu, ir liela istaba, kurā visi var iekļūt. Ikviens!" To teica Francisks, tas pats cilvēks, kurš vajā katoļu kopienas, atlaiž bīskapus, jo viņi ir katoļi, aizliedz mises Svētajā Pēterī, atsakās tikties ar saviem kardināliem un tikko uzsāka karu pret Romas rituālu.

Svētās Mises beigās, kad viņam vajadzēja ceļos celties sava Kunga un Skolotāja priekšā monstrancē, aptaukojies Francisks atkal iestājās par neilgu laiku un pēc tam apsēdās, jo noliecas ceļos tikai par transvestītiem, notiesātajiem noziedzniekiem, politiķi un anglikāņu relikvijas.

#newsJtjqchartr