johanika
Agnesino, cirkev vždy prihliadala na spoločenské postavenie človeka. Takže kolegyňa, keď nie je županka, európska poslankyňa, lekárka, či vychytená právnička... môže na nulitu čakať aj celý život.
agnesino
KDH bol vždy rozkladny prvok, ktorý oklamal a zneužil hlasy veriacich. Dnes ho vedie človek s megarychlym procesom nulity svojho manželstva, ktoré samozrejme pred Bohom je stále platné!!! Kolegyňa riesi nulitu a trvá to už cez dva roky takže aj tu vidno rozdiel, že naša slávna cirkev vie aj v tomto promptne pokrutit právo a urýchliť veci. Momentálne prebieha na celom svete očista cirkvi, ktorá …More
KDH bol vždy rozkladny prvok, ktorý oklamal a zneužil hlasy veriacich. Dnes ho vedie človek s megarychlym procesom nulity svojho manželstva, ktoré samozrejme pred Bohom je stále platné!!! Kolegyňa riesi nulitu a trvá to už cez dva roky takže aj tu vidno rozdiel, že naša slávna cirkev vie aj v tomto promptne pokrutit právo a urýchliť veci. Momentálne prebieha na celom svete očista cirkvi, ktorá sa prejavuje predovšetkým skutkami nie rečami. Verní zbytok zažije ešte mnohé útrapy ale vieme kde je strana Víťaza a oplatí sa bojovať!
didimos
Souhlasím, a velmi !!!
Metod
Tzv.kresťanské KDH je od začiatku toxické!
Ivan Herda
Nedávajte sväté veci psom, ani perly sviniam, ani kresťanské problémy tzv. kr.poslancom ,lebo podľa skratky to nie sú kr.esťanskí poslanci ,ale kr.eténski poslanci a to je rozdiel,ľudské vymýšlanie a múdrosť je pred božím pohľadom bláznovstvo, tak nech si len pokračujú vo svojom bláznovstve ,my kresťania ich nemôžeme súdiť a odsúdiť, na to je Pán Boh, nech čakajú, ako On rozhodne ,súd je veľmi …More
Nedávajte sväté veci psom, ani perly sviniam, ani kresťanské problémy tzv. kr.poslancom ,lebo podľa skratky to nie sú kr.esťanskí poslanci ,ale kr.eténski poslanci a to je rozdiel,ľudské vymýšlanie a múdrosť je pred božím pohľadom bláznovstvo, tak nech si len pokračujú vo svojom bláznovstve ,my kresťania ich nemôžeme súdiť a odsúdiť, na to je Pán Boh, nech čakajú, ako On rozhodne ,súd je veľmi blízko pre každého z nás aj ich.
dominikguzman
Dobre vystihnuté, mám takú mikinu, na ktorej je v angličtine napísané: „Radšej budem stáť na strane Boha, a byť súdený svetom, než stáť na strane sveta a byť súdený Bohom.“ Podľa mňa silný výrok. Mali by si ho aj tí kresťanskí politici prečítať a zamyslieť sa.
Marieta Ria
... Je to jedna úbohosť, títo tzv. kresťanskí poslanci... ako od nich môžete chcieť podporu voľnej nedele, keď hlasujú za segregačný zákon... obyčajní farizeji a pokrytci, ako už bolo v článku správne uvedené, keby ten zákon predložil niekto z týchto dvoch... to áno. Je to hanba, aby to okrem predkladateľov nepodporil žiadny kresťanský poslanec... to už zostáva rozum stáť... zahanbia ich takí, …More
... Je to jedna úbohosť, títo tzv. kresťanskí poslanci... ako od nich môžete chcieť podporu voľnej nedele, keď hlasujú za segregačný zákon... obyčajní farizeji a pokrytci, ako už bolo v článku správne uvedené, keby ten zákon predložil niekto z týchto dvoch... to áno. Je to hanba, aby to okrem predkladateľov nepodporil žiadny kresťanský poslanec... to už zostáva rozum stáť... zahanbia ich takí, ktorí sa ako "kresťanskí" neprezentujú, ale konajú viac pre kresťanov!

A ten obrázok je trefný - vlci v ovčom rúchu!
johanika
Záborská tvrdí, že nechce obmedziť prístup k interrupciám. Za cieľ si dáva vyššiu pôrodnosť
youtube.com/watch?v=YchlrJysRyE
Táto pani je obrazom "slovenskej kresťanskej političky", hlavne, že štrngajú peniažteky... Ona má svojho "Boha".
Tu uvádzam z wikipedie údaje o nej. Naozaj mala ťažký život "prenasledovanej kresťanky" za socializmu, posúďte sami:

MUDr. Anna Záborská (* 7. jún 1948, More
Záborská tvrdí, že nechce obmedziť prístup k interrupciám. Za cieľ si dáva vyššiu pôrodnosť
youtube.com/watch?v=YchlrJysRyE
Táto pani je obrazom "slovenskej kresťanskej političky", hlavne, že štrngajú peniažteky... Ona má svojho "Boha".
Tu uvádzam z wikipedie údaje o nej. Naozaj mala ťažký život "prenasledovanej kresťanky" za socializmu, posúďte sami:

MUDr. Anna Záborská (* 7. jún 1948, Zürich, Švajčiarsko)

Profesionálna kariéra:

1966 - 1972: štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine[1],

19721998: lekárka ORL,

1978: kvalifikačná atestácia v otorinolaryngológii,

1980 - 1983 lekárka v Alžírsku[2]

1993: špecializačná atestácia v detskej ORL.

Členka Kresťanskodemokratického hnutia od jeho založenia v roku 1990.

19932004: predsedníčka okresného centra KDH v Prievidzi,

19992000: podpredsedníčka KDH pre zahraničnú politiku,

19992004: predsedníčka krajskej rady KDH v Trenčíne,

20012003: členka Predsedníctva KDH,

január 2019: odchod z KDH po tom, ako Rada KDH neschválila jej kandidatúru do Európskeho parlamentu.[3]

Vo februári 2019 po odchode z KDH, založila spolu s Branislavom Škripekom novú konzervatívnu politickú stranu Kresťanská únia, ktorej sa stala predsedníčkou.[4][5]
dominikguzman
Ale kdeže farizeji, to je presne len o politike, farizeji sa aspoň zbožne tvárili celý čas, títo sa tvária zbožne len vtedy, keď im to vyhovuje. A preto čo sa týka takýchto vecí nestačí len hodiť lístok do urny raz za štyri roky, ale treba vziať ruženec do ruky a v prvom rade sa za to modliť. Potom možno sa dostanú do parlamentu aj správni ľudia, aj budú schvaľované správne zákony.
johanika
Dominik, je to podvod tých ktorí sa akýmkoľvek spôsobom priživujú na kresťanstve - či sú to politické strany, speváci, masmédiá... Prisajú sa a "hrajú divadlo". Takto celé roky fungovalo KDH a malo zaistené percentá, takto fungujú dnes mnohí mladí ľudia, ktorí vedia, kde majú zabezpečenú budúcnosť bez otrasov a biedy. A musíme priznať, že ide istým spôsobom o manipuláciu tých jednoduchších ľudí, …More
Dominik, je to podvod tých ktorí sa akýmkoľvek spôsobom priživujú na kresťanstve - či sú to politické strany, speváci, masmédiá... Prisajú sa a "hrajú divadlo". Takto celé roky fungovalo KDH a malo zaistené percentá, takto fungujú dnes mnohí mladí ľudia, ktorí vedia, kde majú zabezpečenú budúcnosť bez otrasov a biedy. A musíme priznať, že ide istým spôsobom o manipuláciu tých jednoduchších ľudí, ktorí sa boja vybočiť z "prikázanej" cesty, čokoľvek a kohokoľvek podrobiť skúmaniu jeho činov... povedať svoj názor. Iba slepo nasledovať.
dominikguzman
Johanika, keď sleduješ najnovšie posolstvá z neba, tak sa už na kresťanstve čoskoro nikto nebude môcť priživovať, kto nebude žiť s Bohom, tak kresťanstvo odhodí ako smradľavé deravé ponožky, lebo už nebude mať pre neho žiadne využitie, skôr bude na obtiaž. Čaká nás prenasledovanie, a čaká nás aj Varovanie a oheň z neba. Hovorím ti, že Fatimské posolstvo nebolo ani tak o Jánovi Pavlovi II. ako …More
Johanika, keď sleduješ najnovšie posolstvá z neba, tak sa už na kresťanstve čoskoro nikto nebude môcť priživovať, kto nebude žiť s Bohom, tak kresťanstvo odhodí ako smradľavé deravé ponožky, lebo už nebude mať pre neho žiadne využitie, skôr bude na obtiaž. Čaká nás prenasledovanie, a čaká nás aj Varovanie a oheň z neba. Hovorím ti, že Fatimské posolstvo nebolo ani tak o Jánovi Pavlovi II. ako skôr buď o Františkovi alebo Benediktovi. Kedysi som počul, že vraj oni dvaja majú byť tie dva svietniky spomínané v Jánovej Apokalypse.
dominikguzman
Zjv 11,14 som musel pozrieť, aby som to tu dodal.
Peter(skala)
ja som počul, že to su 2 Srdcia (Ježiša a Márie) ale
podla vízii su Henoch a Eliaš, ktorí budu svietiť svetlom Pravdy, ale Antikrist ich nakoniec usmrtí.

facebook.com/login/

str.47
spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Antikrist.pdf
johanika
Dominik, veď oni potom zmenia svoj "svetonázor". Už som zachytila aj odchody duchovných do civilného života. Mnohí chápu RKC ako firmu - prídem a keď sa mi nepáči, odídem.