Clicks2K
pl.news
3

Nie jego sprawa, ale: Franciszek gra z politykiem ONZ

"Kryzys zmienia nas wszystkich", filozofował Franciszek na temat koronawirusowego zamieszania podczas wideorozmowy z ONZ 25 września.

Stwierdzi, że "naszym obowiązkiem jest przemyślenie na nowo przyszłości naszego wspólnego domu i naszego wspólnego projektu" i ubolewał, że koronawirus "doprowadził do utraty tak wielu istnień ludzkich" – chociaż jego śmiertelność jest porównywalna do grypy.

Franciszek skarżył się, że "wspólnota międzynarodowa" okazała się w dużej mierze niezdolna do wypełnienia obietnic złożonych w 2015 roku w Paryżu w ramach porozumienia klimatycznego. Jednakże zgodnie z katolicką nauką o pomocniczości, papież nie musi się martwić o takie sprawy.

Niemniej jednak Franciszek nadal narzekał na "alarmującą sytuację Amazonii i jej rdzennych mieszkańców". Większość sześciostronicowego przemówienia Franciszka była potpourri pustych haseł dotyczących jego "fantazji miłosierdzia", imigrantów, ubóstwa, przemysłu zbrojeniowego, nacjonalizmu, indywidualizmu i elitaryzmu.

W nocie pobocznej, która została sformułowana w sposób jak najbardziej niezrozumiały, Franciszek nazwał "niepokojącym faktem, jak proste i wygodne stało się dla niektórych zaprzeczanie istnieniu ludzkiego życia jako rozwiązania problemów, które mogą i muszą być rozwiązane zarówno dla matki jak i jej nienarodzonego dziecka".

#newsZmnfdvzoej
Jarujestem
Niemniej jednak Franciszek nadal narzekał na "alarmującą sytuację Amazonii i jej rdzennych mieszkańców".
Przed nami finalizacja umowy między UE, a krajami Ameryki południowej. Chodzi o to, że z tych krajów Europa będzie kupowała mięso wołowe, drobiowe i wieprzowe. Kraje Macrosure nie mają ograniczeń w używaniu oprysków, ani roślin GMO. Dlatego ich mięso będzie tanie. Żeby zapewnić Europie …More
Niemniej jednak Franciszek nadal narzekał na "alarmującą sytuację Amazonii i jej rdzennych mieszkańców".
Przed nami finalizacja umowy między UE, a krajami Ameryki południowej. Chodzi o to, że z tych krajów Europa będzie kupowała mięso wołowe, drobiowe i wieprzowe. Kraje Macrosure nie mają ograniczeń w używaniu oprysków, ani roślin GMO. Dlatego ich mięso będzie tanie. Żeby zapewnić Europie dostawy trzeba powiększyć tereny uprawne. Dlatego wycina się lasy deszczowe, a później się je wypala. Robiąc z Amazonii pola uprawne pod kukurydzę, soję, jęcznień i pszenicę, a wszystko to już dawno GMO. Za to w Europie wataszka Kaczyński niszczy polskie branże rolne, fermy futerkowe, gospodarstwa hodujące bydło, drób i wieprzowinę. A papież Franciszek ubolewa nad Amazonią, klimatem.
wojan50
Przerażający sojusz Watykanu, Pentagonu oraz Microsoftu – Biblijny “Znak Bestii”?
wolna-polska.pl/…u-biblijny-znak-bestii-2020-04
Weronika....S
Franciszek to sojusznik światowego systemu władzy, współczesnych globalistów.