Clicks3.1K
pl.news
116

Mikrobiolog uniwersytecki: szczepionki NIE POMAGAJĄ przeciwko infekcjom przenoszonym drogą powietrzną, takim jak Covid

Iluzją jest wierzyć, że szczepionki Covid są skuteczne i chronią, wyjaśnia tajsko-niemiecki mikrobiolog, Sucharit Bhakdi, na TheNewAmerican.com (15 kwietnia, film poniżej).

Bhakdi jest byłym profesorem na Uniwersytecie w Moguncji, gdzie kierował Instytutem Mikrobiologii Medycznej (1991-2012).

Proszczepionkowiec i współautor książki Corona: False Alarm?, wyjaśnia, że szczepionki – jak ta przeciwko pneumokokom – mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa poprzez krew, ale koronawirus dociera do komórek płuc poprzez powietrze.

Nie rozprzestrzenia się przez krew, więc wytworzone przez szczepionkę przeciwciała, które pływają w krwiobiegu, nie są w stanie go wyeliminować. Przez czterdzieści lat uczył studentów uniwersytetów, że ochrona przed infekcjami przenoszonymi drogą powietrzną jest "praktycznie niemożliwa".

Bhakdi wyjaśnia, że zdrowi ludzie poniżej 70 roku życia mają bardzo małe prawdopodobieństwo zgonu z powodu Covid-19. Stanfordzki profesor medycyny, John Ioannidis, znany ze swojej książki "Why Most Published Research Findings Are False" ("Dlaczego większość opublikowanych wyników badań jest fałszywa"), wykazał, że współczynnik śmiertelności infekcji dla osób poniżej 70 roku życia jest rzędu 0,05%, co oznacza, że z 10 000 zainfekowanych osób umrze najwyżej pięć.

Aby szczepionka była skuteczna, musi zmniejszyć tę liczbę do mniej niż pięciu, ale nie ma żadnych badań klinicznych, które mogłyby to zweryfikować. Szczepionki, jak dodaje Bhakdi, nie mają chronić przed kaszlem czy przeziębieniem, ale przed ciężką chorobą lub śmiercią.

"Nie chcę ewentualnie śmiertelnej szczepionki, która może mnie uchronić przed przeziębieniem. A ty?" – pyta Bhakdi.

#newsJasfmddtkd

wacula25wp.pl
Rachel Velberg, aktywnie kwestionowała szkodliwość wirusa SARS-CoV-2. Artystka brała udział w antyrządowych protestach przeciwko obostrzeniom związanym z pandemią COVID-19. Mc Boogsche w tym temacie aktywnie udzielała się również w mediach społecznościowych.to popularna w Holandii artystka. Wcześniej kwestionowała ona szkodliwość koronawirusa. Twierdziła, że to "niegroźna grypa". Velberg …More
Rachel Velberg, aktywnie kwestionowała szkodliwość wirusa SARS-CoV-2. Artystka brała udział w antyrządowych protestach przeciwko obostrzeniom związanym z pandemią COVID-19. Mc Boogsche w tym temacie aktywnie udzielała się również w mediach społecznościowych.to popularna w Holandii artystka. Wcześniej kwestionowała ona szkodliwość koronawirusa. Twierdziła, że to "niegroźna grypa". Velberg przez COVID-19 trafiła do szpitala. "Wirus to nie żart" - twierdzi obecnie artystka. artystka trafiła w zeszłym tygodniu do szpitala. Była w stanie ciężkim.
. Leliwa
Prawdziwa "noc żywych trupów" dopiero przed nami w postaci tzw. Zespołu po Covidowego który atakuje głównie układ nerwowy.
Nie zależnie od tego czy przechorowaliście łagodnie czy nie , szczepionka robi wam dokładnie to samo co wirus, efekty zobaczycie po minimum roku.
wacula25wp.pl
Leliwa Piszesz -[szczepionka robi wam dokładnie to samo co wirus, efekty zobaczycie po minimum roku.]==Pewnie u foliarzy-5G się dowiedziałeś 😂 😂 😂
. Leliwa
W przeciwieństwie do Ciebie nie słucham mediów , pracuje w szpitalach MSWiA i szpitalach klinicznych, więc zastanów następnym razem się zanim obrazisz nieznajomego.
Może powiesz co ty robisz i czemu inaczej uważasz.

300 000 ludzi w Polsce już na to zaczyna chorować, lekarze są bezradni, średnia wieku 45 lat , głównie mężczyźni, objawy przypominają trochę chorobę pasożytniczą , coś na kształt …More
W przeciwieństwie do Ciebie nie słucham mediów , pracuje w szpitalach MSWiA i szpitalach klinicznych, więc zastanów następnym razem się zanim obrazisz nieznajomego.
Może powiesz co ty robisz i czemu inaczej uważasz.

300 000 ludzi w Polsce już na to zaczyna chorować, lekarze są bezradni, średnia wieku 45 lat , głównie mężczyźni, objawy przypominają trochę chorobę pasożytniczą , coś na kształt ciężkich powikłań po boreliozie choć mamy ewidentnie wykluczoną boreliozę.

Trzeba "smarować" układ nerwowy oraz przede wszystkim rozrzedzać krew.
. Leliwa
Być może dlatego właśnie leki które zwalczają "COVID" to amantadyna (czyli pobudzenie układu nerwowego), czy iwermyktyna (podawana w Polsce u weterynarza na pasożyty)
wacula25wp.pl
Leliwa Piszesz -[ W przeciwieństwie do Ciebie nie słucham mediów , pracuje w szpitalach MSWiA i szpitalach klinicznych, więc zastanów następnym razem się zanim obrazisz nieznajomego itd ]==W żadnym razie Cię nawet nie obraziłem a jest to tylko swobodna wymiana poglądów w danym temacie np-[ amantadyna ]=I NIE PRZEJMUJ się aż tak BARDZO😊😊😉🤗🤗🤭 .Kupiłam amantadynę w 15 minut. Lekarze biją …More
Leliwa Piszesz -[ W przeciwieństwie do Ciebie nie słucham mediów , pracuje w szpitalach MSWiA i szpitalach klinicznych, więc zastanów następnym razem się zanim obrazisz nieznajomego itd ]==W żadnym razie Cię nawet nie obraziłem a jest to tylko swobodna wymiana poglądów w danym temacie np-[ amantadyna ]=I NIE PRZEJMUJ się aż tak BARDZO😊😊😉🤗🤗🤭 .Kupiłam amantadynę w 15 minut. Lekarze biją na alarm: "ten lek może mieć mnóstwo działań niepożądanych, i to przerażających Lekarz przypomina o możliwych powikłaniach.

Są osoby, u których stosowanie leku być groźne. Nie powinien być podawany m.in. osobom z ciężką niewydolnością serca, zaburzeniami rytmu serca, chorobą wrzodową, słabo kontrolowaną jaskrą.

- Może to być lek bardzo niebezpieczny u osób w wieku podeszłym, jak i u osób z zaburzeniami elektrolitowymi. Nagłe przerwanie stosowania leku u pacjentów neurologicznych skutkowało opisywanymi rzadko: zaostrzeniem objawów parkinsonowskich czy objawami złośliwego zespołu neuroleptycznego, a nawet próbami samobójczymi. Mogą pod jej wpływem nastąpić zaburzenia widzenia, zaburzenia oddawania moczu, a największy zarzut, który mamy do tego leku z punktu widzenia dzisiejszej pandemii to fakt, że amantadyna stosowana w grypie wywoływała oporność szczepów grypy na ten lek, co było z resztą powodem zaprzestanie jej stosowania w tym wskazaniu - wyjaśnia prof. Filipiak.
. Leliwa
>>>Pewnie u foliarzy-5G się dowiedziałeś
A to niby nie jest obrażanie ? Ale zapomnijmy o tym bo to teraz nie jest istotne.

Amantadyna gdyby miał jakieś straszne objawy nieporządane to nie była by sprzedawana za granicą bez żadnego problemu , dla osób starszych nawet podaję się ją cosjak witaminy aby lepiej mózg funkcjonował.
Oczywiście że nie można zażywać ot tak po prostu jeśli nic ci nie jest,…More
>>>Pewnie u foliarzy-5G się dowiedziałeś
A to niby nie jest obrażanie ? Ale zapomnijmy o tym bo to teraz nie jest istotne.

Amantadyna gdyby miał jakieś straszne objawy nieporządane to nie była by sprzedawana za granicą bez żadnego problemu , dla osób starszych nawet podaję się ją cosjak witaminy aby lepiej mózg funkcjonował.
Oczywiście że nie można zażywać ot tak po prostu jeśli nic ci nie jest, choć po kilkudziesięciu latach na rynku nie zaobserwowano skutków ubocznych.
Amantadyny nie powinno się mieszac z innym lekami MAO i tzw. neuroleptykami i tu masz rację, ale co w tym dziwnego że nie powinnieneś mieszać różnych leków, pozornie nie szkodliwych.

To co wymieniłeś komu nie powinno być to podawane , to jakieś skrajności , osobom z ciężką niewydolnością serca czy chorobą wrzodową to w zasadzie niczego nie można podawać bez nadzoru, ale 99% ludzi nie ma takich problemów.

Kiedyś leki podawano głównie w zastrzykach lepiej działały i nie niszczyły żołądka i wątroby, teraz wszystkie leki w tabletkach niestety wiadomo że nie są najlepsze dla wątroby ale dotyczy to raczej przewlekłego zażywania jakiś leków.

Tymczasem to co podajemy w szpitalu na COVID czyli Remdesivir , nie dosyć że kosztuje 10 000 zł na pacjenta, to tylko JEDNA tabletka niszczy zdrowemu człowiekowi wątrobę, podawanie tego choremu na COVID to tak jakby dobić go siekierą.

Jeszcze lepiej niż Amantadyna wygląda sprawa z Iwermyktyną na posożyty , nie ma żadnych objawów ubocznych jeśli zażyjesz nawet profilaktycznie jedną tabletkę na rok aby się odrobaczyć.
To nawet jeśli nie miałeś "COVID" to i tak w najgorszej sytuacji pozbędziesz się innych pasożytów (choć wiadomo że nie należy przesadzać jak ze wszystkim), co tylko wyjdzie ci na zdrowie.

A do zarzutu że jak będziemy podawać amantadynę to wywołamy uodpornienie się grypy na ten lek nawet nie będę się odnosił, bo ten argument pasuje bardziej do szczepień niż do leków.
. Leliwa
Najdziwniejsze jest jednak to że objawy tzw. Zespołu POST COVID przypominają objawy neuroboreliozy i zadziwiające że COVID można pokonać lekiem na pasożyty.

Sami się zastanawiamy to co to w taki razie jest.
wacula25wp.pl
Leliwa Piszesz -[ Amantadyna gdyby miał jakieś straszne objawy nieporządane to nie była by sprzedawana za granicą bez żadnego problemu , dla osób starszych nawet podaję się ją cosjak witaminy aby lepiej mózg funkcjonował itd.]==Otóż Amantadyna jest stosowana w leczeniu objawów choroby Parkinsona oraz zwalczaniu wirusa grypy typu A. Lek jest dostępny w Polsce jedynie na receptę. A samowolnie nie …More
Leliwa Piszesz -[ Amantadyna gdyby miał jakieś straszne objawy nieporządane to nie była by sprzedawana za granicą bez żadnego problemu , dla osób starszych nawet podaję się ją cosjak witaminy aby lepiej mózg funkcjonował itd.]==Otóż Amantadyna jest stosowana w leczeniu objawów choroby Parkinsona oraz zwalczaniu wirusa grypy typu A. Lek jest dostępny w Polsce jedynie na receptę. A samowolnie nie wolno brać może wejść w obszary psychiki niektórych ludzi .A zdobycie Amantadyny wszystko zajęło mi około pół godziny. To pokazuje jak nieszczelny jest system i jak łatwo zdobyć b.silne środki, które są dostępne tylko na receptę. Większość specjalistów odradza stosowanie amantadyny w leczeniu COVID-19, dopóki nie będzie pewnych dowodów .A przypomnę , że jak każdy inny lek, amantadyna może mieć skutki uboczne, również te długofalowe. Potencjalnie ten lek może mieć mnóstwo działań niepożądanych, i to takich dosyć przerażających. Są znane przypadki, że po amantadynie ludzie niestety mieli te działania niepożądane. Jeden z psychiatrów opowiadał o tym, że ma pacjentów z psychozami na umyśle po amantadynie.Nie wszyscy mogą przyjmować lek, w którego składzie znajduje się amantadyna. Wśród przeciwwskazań wymieniane są m.in. choroby wątroby, nerek i serca, padaczka i umysł .DLATEGO JA BYM SIĘ BAŁ i wybrałbym szczepionkę.
. Leliwa
Nie czytaj ulotki, albo wiadomości z Wikpedi , bo to każdy może sobie sam przeczytać.
A co ma do tego szczelny system, czy lek jest skuteczny czy nie.
To udało ci się kupić amantadynę w 30 minut nie jest żadnym wyczynem bo to żaden cieżki lek , lekarz po e-konsultacjach może ci to przepisać (ale nie będę mówił gdzie)
Weź spróbuje kupić np. heparyne w ten sposób która też musi być często podawana …More
Nie czytaj ulotki, albo wiadomości z Wikpedi , bo to każdy może sobie sam przeczytać.
A co ma do tego szczelny system, czy lek jest skuteczny czy nie.
To udało ci się kupić amantadynę w 30 minut nie jest żadnym wyczynem bo to żaden cieżki lek , lekarz po e-konsultacjach może ci to przepisać (ale nie będę mówił gdzie)
Weź spróbuje kupić np. heparyne w ten sposób która też musi być często podawana chorym po szczepieniach COVID lub po zachorowaniu i się zdziwisz jak ciężko załatwić receptę i kupić tak znany od lat specyfik.

Większość specjalistów - jeśli nie umieją nic innego powiedzieć jak oklepany bezsensowny argument że nie ma pewnych dowodów to niech lepiej nic nie mówią.
Jakoś nie ma żadnych (a nie tylko pewnych dowodów) że szczepionka nie ma skutków ubocznych, a dajemy ją wszystkim łącznie z dziećmi.
To jak to jest ? Dlaczego nie czekamy na pewne dowody ?

Gdyby lek potęcjalnie miał JAKIEKOLWIEK skutki uboczne to po 20 latach stosowanie ktoś by o nich coś wiedział.

A co do psychozy to nie po amantadynie - okazuje sięże COVID bardzo dziwnie atakuje mózg , powodując strach i lęk ale nie wynikający ze stresu ale tak jakby ktoś nacisnął jakiś chormanalny "guzik" włączający paniczny lęk.

I ostatnia rzecz nikt ci nie zamierza niczego dawać na siłę, nie wierzysz w skuteczność to nie zażyjesz , widocznie nic ci nie jest
W przeciwieństwie do szczepionki gdzie naciski aby wszytkich na siłę zaszczepić są wielkie, pomimo udowodnionej choroby zakrzepowej i neurologicznej.

Polecam jednak kupić do apteczki domowej nie amantadynę którą trzeba w dużych dawkach stosować przez 48 godzin.
tylko Iwermyktynę którą zażywa się tylko jedną tabletkę i można nawer profilaktycznie.
jac505 shares this
3.1K
W co ludzie dali się wrobić ?! Katastrofa !
Jan Zbigniew wojan
Szczepionki nie pomagają na nic, tylko podtrzymują choroby, których mogło już dawno nie być, ale chciwi właściciele koncernów są nienażarci i dlatego na świecie panuje bieda !
TomUrb
Covid to jest mega-projekt. Przed chwilą się dowiedziałem, że zmarła mama mojego kolegi. Niedawno przeszła covid-a, ale potem wzięła 1 dawkę szczepionki i trafiła do szpitala.
Napisałem niezwłocznie do mojego innego kolegi (który również zna tego, którego mama zmarła): To na bank ta szczepionka.
Po czym dostałem odpowiedź: "wątpię, jest teoria, że ona była zakażona przed szczepieniem , wirus się …More
Covid to jest mega-projekt. Przed chwilą się dowiedziałem, że zmarła mama mojego kolegi. Niedawno przeszła covid-a, ale potem wzięła 1 dawkę szczepionki i trafiła do szpitala.
Napisałem niezwłocznie do mojego innego kolegi (który również zna tego, którego mama zmarła): To na bank ta szczepionka.
Po czym dostałem odpowiedź: "wątpię, jest teoria, że ona była zakażona przed szczepieniem , wirus się gdzieś ukrył ale nie aktywował. Szczepionka go aktywowała".
Czyli jak widać, ludzie będą wymyślać coraz to inne teorie, żeby tylko nie zderzyć się z prawdą i nie musieć na nią reagować (np. ryzykując, że będą nazwani teoretykami spiskowymi).
starski
Dopóki człowiek się nie zaszczepi to prawie na pewno umrze na kowid - piszą o "późnych zgonach", a praktycznie każda choroba jest powikłaniem po kowidzie. Jedynie szczypionka jest lekarstwem na wszystko i po jej zażyciu umrzesz po prostu zdrowy.
fartuszniak leszek
Przypomnę mój komentarz:
Z masońskiej Wikipedii:
=> wikipedia.org/wiki/Szczepionka
"Szczepionka – preparat biologiczny imitujący naturalną infekcję...
W skład szczepionki może wchodzić żywy, o osłabionej zjadliwości (atenuowany) lub zabity drobnoustrój, a także inne fragmenty jego struktury czy metabolity
."
---
Jeżeli infekuje się organizm zjadliwym żywym lub zabitym drobnoustrojem, to ta …More
Przypomnę mój komentarz:
Z masońskiej Wikipedii:
=> wikipedia.org/wiki/Szczepionka
"Szczepionka – preparat biologiczny imitujący naturalną infekcję...
W skład szczepionki może wchodzić żywy, o osłabionej zjadliwości (atenuowany) lub zabity drobnoustrój, a także inne fragmenty jego struktury czy metabolity
."
---
Jeżeli infekuje się organizm zjadliwym żywym lub zabitym drobnoustrojem, to ta idea "leczenia" jest niebezpieczna już u samych podstaw.
Kto zapewni, że organizm się uodporni, a nie rozchoruje ?
Nic dziwnego, że wiele osób, które były zdrowe, to chorują po szczepionkach, bo właśnie dostali składnik chorobotwórczy bezpośrednio do organizmu.
=> Szczepionka przeciw polio powpduje polio, a przeciw grypie "covid19"
Można jeszcze dodać, że rozpowszechnianie "ideologi szczepionkowej" nie jest w interesie ogółu ludzkości, ale to jest interes firm farmaceutycznych, które też mogą mieć klientów w zdrowych osobach, które nie potrzebują podejrzanych "ochronnych preparatów" podawanych strzykawką bezpośrednio do organizmu.
Straszy się nas w zakłamanych mediach "grypą hiszpanką", która była w 1918 roki, tylko pomija się "szczegół", że tą grypę wywołało zaszczepienie żołnierzy amerykańskich.
=> Szczepionki - najstarsze oszustwo
Przykład "hiszpanki" pokazuje nam, jak niebezpieczne mogą być masowe "szczepienia", a raczej masowe wstrzykiwanie zarazków chorobotwórczych.
Z punktu widzenia dbałości o zdrowie obywateli, działania władców tego świata, są nie logiczne, ale wręcz szkodliwe, bo z jednej strony wymusza się drakońskie ograniczenia w przemieszaniu się ludzi, by nie przenosić "zakażań", a jednocześnie chcą wszystkich zaszczepić podejrzanym preparatem pochodzącym praktycznie z jednego niewiarygodnego źródła.
"Pandemia" to dopiero może być, jak znaczna część da się "zaszczepić".
Jeden z rządzących swego czasu wprost powiedział: "jeżeli nie ma zapotrzebowania na szczepionkę, to takie zapotrzebowanie wytworzymy".
Głównym wrogiem normalności są "media", które w większości są pod nadzorem ateistów czy masonów, a szczególnym narzędziem do urabiania naszej świadomości jest telewizja to jest narzędzie w rękach szatana promujący zło i zepsucie obyczajów.
Apokalipsa Św. Jana 13:15
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz bestii, tak iż nawet przemówił obraz bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi bestii.
---
Ludzie którzy odrzucili Boga w Trójcy Świętej Jedynego pozbawieni są duchowego przewodnika, a takich jest znaczna większość, więc uwierzą we wszystko, co im powie "autorytet telewizor" który wylansował hasło "spiskowe teorie", jeżeli nie pokazują czegoś w telewizji, to tylko jest "teoria" a dla ludzi przywiązanych do telewizora, to "prawda objawiona" jest głównie w telewizji.
Widzę to po moim najbliższym otoczeniu, bo już ustawiają się dobrowolnie w kolejce po "szczepionkę".
Przez osobę zaszczepioną byłem zapytany: czy się zaszczepiłem ?, odpowiedziałem - nie i nie mam zamiaru się zaszczepić, to usłyszałem: to nie podchodź do mnie !
Jak widać, "szczepionka" nikogo nie wyleczy z lęku, a z lęku może nas wyleczyć tylko pełne zaufanie do Boga w Trójcy Świętej Jedynego, a nie telewizor.
Posoborowe absurdy
Szczepionki na Covid-19 powoduję zakrzepy krwi i śmierć. radiochrystusakrola.pl/…iotr_rubas_mechanizm_zakrzepicy_po_szczepionce.htm