Roberto 55
Z hladiska viery absolutne pekna kazen a pravdiva.
Je tu vsak problem, strach a hriech obral ludi o zdravy rozum! To je Bozi trest! Je smunte, ze aj Cirkev a jej najvyssi predstavitelia sa sklanaju pred kniezatom tohoto sveta=satanom a ci uz priamo alebo nepriamo strasia ludi s neexistujucej "pandemie", ktora tu ani nebola. Kolko ludi umrelo na covid19 na Slovensku? Odpoved : 27! Na chripku …More
Z hladiska viery absolutne pekna kazen a pravdiva.
Je tu vsak problem, strach a hriech obral ludi o zdravy rozum! To je Bozi trest! Je smunte, ze aj Cirkev a jej najvyssi predstavitelia sa sklanaju pred kniezatom tohoto sveta=satanom a ci uz priamo alebo nepriamo strasia ludi s neexistujucej "pandemie", ktora tu ani nebola. Kolko ludi umrelo na covid19 na Slovensku? Odpoved : 27! Na chripku umrie kazdy rok vo svete ovela viac ludi. Kedysi-vzdy izolovali iba chorich, teraz satanske sily za pomoci "psychologov" uzavreli celu spolocnost a cely svet. Je to iba preto aby obrali ludi o vsetky "vonkajsie slobody"=zakaz vyjadrovania, cestovania, kontakt s inymi ap. O "vnutorne"=duchovne slobody nas obrat nemozu...Ale kolko je takych, ktori to vnimaju a chapu? Vacsina ludi vo svete dnes nema vieru, to je uplne jasne a preto ich nikto nemoze obrat o nieco, co nemaju...
Stratou svetskych "slobod" prisla vacsina vlastne o vsetko.
Aby sme dostali milost posvecujucu - tak to treba zmenit zivot od zakladov. Na to netreba vzdelanie, staci sa iba "podvolit" voli Bozej.
Vlasta Matejova
Presne ste to vystihli . Je to tak.
ľubica
Dana22
Údajne bolo pre Slovensko objednaných 6 miliónov očkovacích vakcín.
Pre každého?
Netreba očkovať.

www.lumendelumine.cz/index.php

Kamerunský acirbiskup léčí úspěšně covid -19 bylinami

Z Kamerunu přišla zajímavá zpráva od biskupa Samuela Kledy, který připravil z přírodních prostředků lék proti Covid-19. S jeho aplikací vrátil zdraví takřka sedmi tisícům nemocných, některých ve velmi vážném …More
Údajne bolo pre Slovensko objednaných 6 miliónov očkovacích vakcín.
Pre každého?
Netreba očkovať.

www.lumendelumine.cz/index.php

Kamerunský acirbiskup léčí úspěšně covid -19 bylinami

Z Kamerunu přišla zajímavá zpráva od biskupa Samuela Kledy, který připravil z přírodních prostředků lék proti Covid-19. S jeho aplikací vrátil zdraví takřka sedmi tisícům nemocných, některých ve velmi vážném stavu. Ale co se stalo?

Arcibiskup z kamerunského města Dougaly oznámil, že pomocí přírodního preparátu se navrátilo zdraví více než 6000 pacientům a nepřišla žádná zpráva o úmrtí v katolických nemocnicích, které preparát použily.
V době, kdy koronavirus působí chaos v celém světě, podobná zpráva by měla zapůsobit jako atomová bomba. Ale nic takového se nestalo.
Zcela pochopitelné je mlčení kamerunského ministerstva zdravotnictví po zprávě biskupa Klédy, a to z opatrnosti, neboť stát s pochybnou suverenitou jako Kamerun musí dávat velký pozor, aby na sebe nepřivolal hněv SZO, která zpravidla nedá kredit na tradiční africký lék.
Je však udivující, že mocná katolická církev nechává bez povšimnutí spásný objev jednoho ze svých prelátů. Jestliže Kamerun nemůže čelit konfrontaci s farmaceutickými mocnostmi, které si SZO podmanily, něco podobného není apriorním případem pro katolickou církev.
Nemáme informace, jak komunikuje Svatý stolec s arcibiskupem Kledou, zda vyslal někoho, aby ověřil tento objev, financoval jeho využití v širokém měřítku a zachránil tak mnoho lidských životů.
Nikdo neuvěří, že nejvyšší autorita katolické církve nechápe, že jeden z jejích prelátů našel řešení jak léčit Covid-19 bez jediného píchnutí. Jestliže papež nevěří Klédovu prostředku proti koronaviru, je to snad proto, že má pochybnosti o jeho bezúhonnosti a musí proto zasáhnout, aby počínání šarlatána v klerice si nezahrávalo s životy lidu, a katolického obzvláště? Nejsme v situaci, kdy jsou tisíce osob v nebezpečí na celém světě? Jestliže lék biskupa Klédy nepůsobí pouze na pacienty v Kamerunu, jak pochopit, že církev, které tak záleží na zachování života, nedovolí světu, aby využil dobrodiní, které našel jeden z jejích prelátů?
Může si církev, která podporuje inkulturaci, dovolit, aby byla podezřívána, že sdílí předsudky vůči Africe jakožto zemi, která není schopna objevů rozhodujících pro celé lidstvo?
Ať to posuzujeme z té či oné strany, Svatý stolec si nemůže dovolit mlčení poté, co bylo oznámeno vítězství nad koronavirem ze strany arcibiskupa metropolity v Doualu. Zdá se, že je zde ve hře věrohodnost katolické církve a prelát na této úrovni odpovědnosti nemůže učinit nějaké stupidní veřejné prohlášení v záležitosti tak vážné, jako je koronavirus.

Jeho Svatost papež František musí zaujmout pozici: je biskup Kleda šarlatán, nebo terapeut, který našel prostředek proti Covid-19 a zaslouží si Nobelovu cenu?
Marco Tosatti, Stilum Curiae

video

twitter.com/…/126537171941969…
Dana22
Dana22
Covid-19 sa dá liečiť aj bez očkovania.
Vakcína proti korone je vyrobená z plodov potratených detí.
Koľko počatých detí sa nenarodí,aby bolo dosť telíčok na výrobu vakcíny?

www.lumendelumine.cz/index.php

www.lifenews.sk/31893/v-kanade-sa-tes…

elizabethjohnston.org/catholic-bishop…

Cez víkend katolícky biskup vyzval kresťanov, aby požadovali alternatívy etickej vakcíny a odmietli vakcíny, …More
Covid-19 sa dá liečiť aj bez očkovania.
Vakcína proti korone je vyrobená z plodov potratených detí.
Koľko počatých detí sa nenarodí,aby bolo dosť telíčok na výrobu vakcíny?

www.lumendelumine.cz/index.php

www.lifenews.sk/31893/v-kanade-sa-tes…

elizabethjohnston.org/catholic-bishop…

Cez víkend katolícky biskup vyzval kresťanov, aby požadovali alternatívy etickej vakcíny a odmietli vakcíny, ktoré sa vyvíjajú pomocou potratených vedľajších produktov plodu.

"Opakujem svoju výzvu, aby sme odmietli akúkoľvek vakcínu, ktorá sa vyvinula pomocou potratených detí," uviedol na Twitteri biskup Joseph E. Strickland z katolíckej diecézy Tyler v Texase. „Aj keď to vzniklo pred desiatkami rokov, stále to znamená, že život dieťaťa bol ukončený pred narodením a potom bolo ich telo použité ako náhradné diely. Nikdy neskončíme potraty, ak neukončíme toto zlo! “

Podľa Life News, Strickland viedol vedenie katolíckych a pro-life vodcov, ktorí naliehali na vedcov, aby vyvinuli vakcínu proti koronavírusom bez spoliehania sa na tkanivá a iné produkty od potratených ľudských detí.

„Len preto, že zločin potratov sa v našom štáte považuje za legálny, neznamená to, že je morálne dovolené používať mŕtve telá týchto detí na vyliečenie globálnej pandémie,“ povedal Strickland v apríli. "Empaticky je táto prax zlá."

"Žiadam vás, aby ste sa ku mne pripojili TERAZ, vášnivo, ale modlitebne, aby ste sa vyjadrili proti tejto praxi," povedal Strickland.

"Vedci, s ktorými som hovoril, uisťujú, že použitie potratených detí nie je potrebné z lekárskeho hľadiska, aby sme vyvinuli toľko potrebnú vakcínu, ktorá nás ochráni pred týmto kmeňom koronavírusov," pokračoval Strickland. „Našťastie sú k dispozícii etické prostriedky a pri vývoji vakcín sa môžu ukázať rovnako efektívne; pupočníkové bunky, placentárne bunky, dospelé kmeňové bunky a ďalšie zdroje buniek, vrátane dokonca aj hmyzu, poskytujú úplne životaschopnú cestu k účinnej vakcíne. “

Life News tiež uviedli, že prerušené fetálne vedľajšie produkty nie sú pre lekárskych výskumníkov jedinou možnosťou:

Lídri Pro-life tiež zdôraznili, ako sú k dispozícii etické alternatívy k tkanivu potratených detí, vrátane pluripotentných kmeňových buniek a tkaniva z placenty, pupočníkových šnúr a plodovej vody. V roku 2018 administratíva Trump vytvorila grant vo výške 20 miliónov dolárov na investovanie do týchto alternatív etického výskumu.

Niektorí vedci navyše tvrdia, že výskum využívajúci prerušené časti tela dieťaťa nebol úspešný.

Podľa inštitútu Charlotte Lozier vykonáva 17 výskumných skupín experimenty s etickou vakcínou, zatiaľ čo päť z nich nie je. Medzi päť, ktoré vo svojom výskume použili prerušené časti tela dieťaťa, patria vedci z University of Oxford, Johnson & Johnson a University of Pittsburgh. Oxfordský výskum sa považuje za jeden z najsľubnejších pre vakcínu.

Už v máji sa katolícky arcibiskup Joseph Naumann pripojil k Stricklandu a vyzval predslovných obhajcov, aby vystupovali proti tejto praxi.

V rozhovore s týždenníkom EWTN Pro-Life Weekly Naumann povedal, že teraz je čas požadovať eticky vyvinuté vakcíny: „Myslím si, že naozaj potrebujeme, aby si naše farmaceutické spoločnosti uvedomili, že je to urážlivé pre veľký počet Američanov a povzbudilo ich. , povzbudte našu vládu, aby sa ubezpečila, že tieto vakcíny nie sú morálne ohrozené. “
One more comment from Dana22
Dana22
preklad textu o výzve biskupa bol robený cez translator
apredsasatoci
Nepovie Pravdu o C19. Nepovie ani keby ho rezali. Toto je duchovný stav dnešneho prelaru. SMUTNE!
Sami ste sa izolovali. Vám nemá čo vláda rozkazovat. A predsa si rozkazovat necháte. Pýtam sa: Komu by vlastne sluzite?!
TruePeter
Zednářským lo'ziim,jelikož jsou to buď Rotariani - u katolíků - nebo bývalí STB - aci a KGB- aací - u pravoslavných...
apredsasatoci
Niečo na tom bude. V kostoloch už v prvých laviciach sa prestrcajú maltezski rytieri.
Blahovec01
Tak je. veľa slov, veľa rečí, floskúl. Vodopády a prívaly slov. Bohužiaľ nič nepovedal. Pravdu nepovedal, a tým prezradil komu je podriadený a komu slúži.