Clicks33
uk.news

Перша країна "позбавляється" Латинської меси

20 липня портал InfoVaticana.com повідомив, що Єпископальна конференція Коста-Ріки (на фотографії) опублікувала лист, в якому "заборонила" використання Латинської Меси на території восьми єпархій країни.

Лист, на яке можна не звертати уваги, підписаний головою конференції, єпископом Хосе Мануелем Герріта Херрера. У ньому говориться, що в країні ніколи "не було групи" віруючих, які обирають традиції. Виходить, що єпископи повторюють дії уряду Японії, який приймав закони, спрямовані проти євреїв, незважаючи на те, що їх не було в країні.

Проте, така заява не може бути правдою. У Коста-Ріці проводилися єпархіальні Латинські Меси, незважаючи на те, що місцеві єпископи постійно переслідували їх учасників.

В єпархії Алахуела в 2018 році була створена група Summorum Pontificum. Її внутрішні правила були підписані єпархіальним канцлером. Групу створили, щоб перешкодити Священицькому братству святого Пія Х. Тепер вони отримали всі карти в руки.

Єпископи Коста-Ріки прославилися своєю некомпетентністю і небажанням працювати, які привели до падіння числа католиків з 99% від населення країни (до Другого Ватиканського Собору) до мінімальних значень. Тільки в період з 2010 року по теперішній час кількість католиків впала з 57 до 47 відсотків.

#newsCnvehqmznv