Clicks811
PiotrM
5
jac505
Po tym co Pan Jezus powiedział do Alicji Lenczewskiej, jestem spokojny o Jego Ciało. Wyobraźcie sobie. Gdyby z powodów sanitarnych nie było możliwości przekazania Serca Pana Jezusa ani do ust, a ze względu na radykalne przepisy kościelne nie byłoby możliwości przekazania Hostii na rękę, to co by było ? Z powodu ataku sanitarnego nie byłoby możliwości udzielania Hostii nikomu ! Szatan postawił by …More
Po tym co Pan Jezus powiedział do Alicji Lenczewskiej, jestem spokojny o Jego Ciało. Wyobraźcie sobie. Gdyby z powodów sanitarnych nie było możliwości przekazania Serca Pana Jezusa ani do ust, a ze względu na radykalne przepisy kościelne nie byłoby możliwości przekazania Hostii na rękę, to co by było ? Z powodu ataku sanitarnego nie byłoby możliwości udzielania Hostii nikomu ! Szatan postawił by szach i mat w tej niezwykle ważnej dla naszego zbawienia sferze. To Pan Jezus przewidział i dozwolił aby pokrzepić nas. Panie Jezu przyjdź !
Augustyn z Hippony
Wierze, ze byliby kaplani, tak jak sa teraz, ktorzy robiliby to co do nich nalezy, sluzac Bogu nie sanitarnym totalniakom!
Augustyn z Hippony
Przepraszam, ale to kosciol, teatr, kino? Co to za widiwnia?
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Płacze , ale z jakiego powodu ?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Myślę, że Pan Jezus dotknął, serca tego dziecka i pokazał mu jaka to straszna profanacja przyjąć Komunię Św. ne rękę i że więcej już tego nie zrobi.