vicona.pl

Upadnij na kolana. Wanda Półtawska o Eucharystii

Młodzi, zdrowi – dlaczego nie klękną? Bo niemodne? Nie, to by nie wystarczyło, to jest głębszy znak – "upadnij na kolana ludu, czcią przejęty". No …
Quas Primas
Siula - Kilku userów napisało Tobie na FORUM, że sama możesz usunąć konto i w jaki sposób.
JA napisałam Tobie na priv jak to zrobić po kolei i wkleiłam zdjęcie abyś wiedziała jak, a TY po moim liście nadal piszesz, że gloria ma usunąć Tobie konto.
Czego więc chcesz?
Nie zachowuj się jak rozkapryszony dzieciak.
Podaj mi swoje hasło to Ci konto usunę, bo i tak znów skasowałaś swoje poprzednie komen…More
Siula - Kilku userów napisało Tobie na FORUM, że sama możesz usunąć konto i w jaki sposób.
JA napisałam Tobie na priv jak to zrobić po kolei i wkleiłam zdjęcie abyś wiedziała jak, a TY po moim liście nadal piszesz, że gloria ma usunąć Tobie konto.
Czego więc chcesz?
Nie zachowuj się jak rozkapryszony dzieciak.
Podaj mi swoje hasło to Ci konto usunę, bo i tak znów skasowałaś swoje poprzednie komentarze, jak robisz to co jakiś czas.
Pozostawiłaś TYLKO te o usunięciu konta tj 6 komentarzy.

Nigdy nie wrócę - piszesz? To skasuj komentarze i po prostu odejdź.
No... chyba, że potrzebujesz współczucia....
A może bawisz się nami???
------------------------------------
@Siula
2 godziny temu

Decyzji swojej nie zmienie, prosze o usuniecie mojego konta z portalu.
Nigdy nie wroce na ten portal!
CUDOWNY MEDALIK
Memento Mori, bardzo proszę , żeby przez pisownię jeszcze dodatkowo nie poniżać i nie obrażać Pana Jezusa. Ja wiem ,że tak teraz większość, pisze bez zastanowienia i wiem ,że to tylko pomyłka, ale trzeba być bardziej uważnym . ,,Natomiast jeśli komunie przyjmuje się na stojąco...''powinno być: Komunię Świętą.
MementoMori+++
Jesteś w błędzie , gdzie to poniżenie Pana Jezusa z mojej strony ? W tytule jest także Eucharystia bez "święta" co nie znaczy że jest poniżana i nie traci na znaczeniu. Twoja niewinna z pozoru uwaga ma suponować jakobym nieopatrznie poniżał Pana Jezusa . Wstrzymałbym się od gloryfikacji każdego ludzkiego czynu w kościele, bo to nic innego jak domena przesadnego kultu antropocentryzmu i humanizmu …More
Jesteś w błędzie , gdzie to poniżenie Pana Jezusa z mojej strony ? W tytule jest także Eucharystia bez "święta" co nie znaczy że jest poniżana i nie traci na znaczeniu. Twoja niewinna z pozoru uwaga ma suponować jakobym nieopatrznie poniżał Pana Jezusa . Wstrzymałbym się od gloryfikacji każdego ludzkiego czynu w kościele, bo to nic innego jak domena przesadnego kultu antropocentryzmu i humanizmu , tj przesadne skupianie się na słowach z pominięciem czynów, tak postępowali ci którzy trzymali się samej tylko litery prawa, natomiast pomijali Ducha który tą litere wcielił . Jeżeli ktoś Pana Jezusa przyjmuje niegodnie , to już to trudno nazwać Komunią "świętą" bo :
Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej 1 Kor 11 27
MementoMori+++
W wielu parafiach jeszcze do niedawna można było klękać czy to przy balaskach czy to na progu. A od jakiegoś czasu księża stają na progu wysoko i ich mowa ciała mówi żeby na stojąco przyjmować Pana Jezusa. Dla chcących natomiast nie ma problemu żeby klękać na końcu . Ciekawe jest że jeśli się klęka przed Komunią , i im ksiądz wyżej stoi , tym bardziej ukazuje się uniżenie Pana Jezusa z Nieba na …More
W wielu parafiach jeszcze do niedawna można było klękać czy to przy balaskach czy to na progu. A od jakiegoś czasu księża stają na progu wysoko i ich mowa ciała mówi żeby na stojąco przyjmować Pana Jezusa. Dla chcących natomiast nie ma problemu żeby klękać na końcu . Ciekawe jest że jeśli się klęka przed Komunią , i im ksiądz wyżej stoi , tym bardziej ukazuje się uniżenie Pana Jezusa z Nieba na ziemię poprzez Krzyż . Natomiast jeśli komunie przyjmuje się na stojąco, to mniejsza jest różnica, ksiądz się już nie musi nawet schylać.
Dana22
Petícia

citizengo.org/…/180711-hollywoo…

Zdá sa, že Hollywood otvorene vyhlasuje vojnu proti kresťanstvu .

Potrebujeme vašu pomoc, aby ste zastavili šírenie nového filmu, ktorý oslabuje vieru kresťanov!
mk2017
Zmalał Bóg w ludzkich oczach, sprowadzony do naszego nędznego wymiaru – pojęcie sacrum (tego, co święte) zanika.
ľubica