jac505
To atak jak za Hitlera, czy Stalina na ludzi szukających prawdy i wolności. Pan Piech, jako osoba na stanowisku państwowym, jest przeciwko nowemu władcy - kowidlerowi, przeciwko uświęconym metodom "leczenia", przez lekarzy, którzy zeszli na psy, szkoda, że zostali lekarzami. Módlmy się za ludzi takich jak p. Piech.
Anieobecny
Tak na marginesie, to zastanawiające, że Elżbieta em jeszcze o tym nie pisze...?
Sama sobie komentując...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Trzeba nam się jednoczyć a nie budować coraz to nowe ugrupowania ! mamy Partie " korony " Grzegorza Brauna i komu na sercu leży los Polki powinien się tam jednoczyć i podjąć wspólny opór -jeśli nawet będzie to konieczne -opór czynny ! na nowe ugrupowania czasu nie ma i już nie wyskoczy nam żaden cudotwórca " jak Filip z konopi ! " trzeba wyzbyć się własnego EGO ! każdy chce być szefem i każdy …More
Trzeba nam się jednoczyć a nie budować coraz to nowe ugrupowania ! mamy Partie " korony " Grzegorza Brauna i komu na sercu leży los Polki powinien się tam jednoczyć i podjąć wspólny opór -jeśli nawet będzie to konieczne -opór czynny ! na nowe ugrupowania czasu nie ma i już nie wyskoczy nam żaden cudotwórca " jak Filip z konopi ! " trzeba wyzbyć się własnego EGO ! każdy chce być szefem i każdy chce rządzić po swojemu a sataniści masoni się z nas śmieją i bez przeszkód realizują plan lucyfera !
Gonić to plemię żmijowe z Knesejmu Polin !
Anieobecny
Mamy Różaniec...
To więcej niż wszyscy politycy...
Andre Ob
Złóżmy się na trzy składy kolejowe dla tych wszystkich chazarów i wszystkich pejsiatych do Izraela jak nie potrafią się dostosować do naszego prawa im szybciej to zrobimy tym szybciej będziemy mieć wolną Ojczyznę. Rodacy pomożecie???
Anieobecny
Pozazdrościć takiego prezydenta...
Trzymaj się Pan!
PRAWDA, wiemy komu przeszkadza...
jansprawiedliwy
jesteśmy z panem do końca,a BÓG z nami