Clicks461
Edward7
17

Antymaski z firanki

gloria.tv - "Niezalezna.pl" - promuje takie artykuły umacniające wiarę w maski - że stanowią obronę na wirusa który nie został wyizolowany , dodatkowo nie spełnił postulatów Kocha , czyli nie udowodniono że wywołuje określoną chorobę . Tą chorobę może wywoływać setki innych czynników , a oni umacniają wersje, która nie jest prawdziwa, nawet z naukowego punktu widzenia. Dając takie artykułu udawania że jest "zależna", i że jest po stronie globalistów dążących do zniewolenia i depopulacji. (Gloria.tv - też daje na główną)

W niektórych sklepach można spotkać się z jawnym prześladowaniem , przez zwolenników "zamaskowania" , czyli duszenia się toksynami - dwutlenkiem węgla. Przestraszeni ludzie noszą maski które mają dużo wspólnego z workiem foliowym, chodzenie z tym workiem na pewno nie jest komfortowe , ani zdrowe. Jeżeli rzekomy "covid-19" jest chorobą związaną z niedoborem tlenu , to maski zwiększają liczbę chorych, i sprawiają że fałszywe testy wychodzą pozytywnie. Takie zatruwanie się jest przeciwne piątemu przykazaniu - "nie zabijaj".

Dlatego obecnie żeby wejść do niektórych sklepów, i nie narazić się na szykany , można idee maski trochę ośmieszyć , np. stosując chustę z firanki , z jak największymi dziurkami. To metoda dla kochających "święty spokój".
Maski na pewno są symbolem zniewolenia i poddania systemowi , rząd który wprowadza to, ma już w planie coś gorszego , a to tylko etap do akceptacji nowej sytuacji - (metoda gotowania żaby), czyli masek lepiej nie używać . Czasami jednak można się narazić na duże kłopoty, szykany, czy bezprawne mandaty - to takie rozwiązanie (chustka na twarz z firanki), może tych kłopotów oszczędzić , a dodatkowo przyczyniać się do tego , by nie szkodzić własnemu zdrowiu. (To jest metoda dla tych którzy nie mogą obejść się bez masek)

Kiedy poziom CO2 w organizmie jest podwyższony, nazywa się to hiperkapnią . Hiperkapnia może wystąpić z wielu powodów, z których jednym jest ponowne wdychanie naszego własnego wydychanego CO2. Oddychanie CO2 może prowadzić do podwyższenia ciśnienia krwi, bólów głowy, drgawek mięśni, szybkiego bicia serca, bólu w klatce piersiowej, dezorientacji i zmęczenia. W skrajnych przypadkach nieleczona hiperkapnia może prowadzić do uszkodzenia narządów, a nawet mieć długotrwały wpływ na mózg.

Maski powodują; niedotlenienie, zakrzepice - gloria.tv
Badanie z 2018 roku wskazuje na poważny związek niedotlenienia z zakrzepicą. Ponieważ niedotlenienie związane jest z ograniczonym dopływem tlenu, noszenie masek może prowadzić do poważnych lub nawet śmiertelnych problemów zdrowotnych u niektórych osób
...
Osoba nosząca maskę przez cały dzień wdycha własne zarazki. Wydycha je tak, jak powinien, ale potem z powrotem je wdycha. Wydaje się oczywiste, że ten nienaturalny proces zwiększyłby liczbę i różnorodność zarazków krążących i rozmnażających się w jego ciele; nawet tworząc aktywną infekcję.
Wraz z tym zmniejszenie spożycia tlenu, które występuje podczas noszenia maski, umożliwiłoby namnażanie się w organizmie pewnych zarazków - zarazków, które w przeciwnym razie byłyby rutynowo usuwane lub zmniejszane w obecności środowiska bogatego w tlen.
Oto klucz: zarówno testy PCR, jak i testy przeciwciał są znane z rejestrowania wyników fałszywie dodatnich, ponieważ reagują krzyżowo z zarazkami, które nie mają nic wspólnego z powodem testu. Jeśli noszenie maski zwiększa liczbę i różnorodność zarazków namnażających się w organizmie, a także zwiększa ryzyko rozwoju aktywnej infekcji… wtedy prawdopodobieństwo fałszywie dodatniego wyniku testu PCR lub testu przeciwciał wzrasta. Innymi słowy, maski promowałyby liczbę tak zwanych przypadków COVID. Miałoby to oczywiście niepokojące konsekwencje. a testy PCR, jak i testy przeciwciał rejestrują wyniki fałszywie dodatnie, ponieważ reagują z nieistotnymi zarazkami...

Wszyscy zdają sobie sprawę, że politycy zwiększają rozkazy noszenia masek na nowy, szalony poziom, te wymagania spowoduje więcej zdiagnozowanych przypadków COVID…dodatkowo ,okazuje się, że otrzymują pieniądze za KAŻDY przypadek COVID...http://thebetteroxygenmask.com/harmful-effects-of-rebreathing-carbon-dioxide-co2/ blog.nomorefakenews.com

Druga fala epidemii nadchodzi

Od świtu do zmroku polskie media straszą Polaków drugą falą „epidemii” koronawirusa (która ma „uderzyć” w obywateli na jesieni), podczas gdy pierwsza fala epidemii dała zdumiewające efekty. Według oficjalnych danych GUS śmiertelność ogółem w Polsce w czasie trwania „epidemii” zmniejszyła się o ok. 8 % w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. Oznacza to, że umarło ok. 30 tysięcy ludzi mniej! W historii świata jeszcze takiej epidemii nie było! Zawsze epidemie wielokrotnie zwiększały śmiertelność, czasami ginęło nawet 80% populacji, a tym razem „epidemia” wydłuża długość życia i zmniejsza śmiertelność!

Wobec oczywistej wymowy faktów pokazujących, że nie ma żadnej epidemii, ludzie którzy tą kłamliwą propagandę rozpętali, powinni sobie odstrzelić łby, gdyby posiadali w nich choćby odrobinę honoru. Ponieważ pojęcie honoru jest im nieznane, więc dalej brną w kłamstwo wieszcząc „drugą falę epidemii na jesień” Skąd oni wiedzą, że będzie jakaś „druga fala”? Naukowcy zajmujący się epidemiologią mówią wprost: w żadnej z epidemii które nawiedziły ludzkość nigdy nie było żadnej „drugiej fali”. Każda epidemia przebiega tak samo: pojawiają się pierwsze zachorowania, później ilość zachorowań rośnie osiągając swoje apogeum, po czym ilość zgonów stopniowo maleje aż epidemia zanika!

Dlaczego teraz miałaby nastąpić jakaś druga fala?
Otóż druga fala będzie skutkiem środków zaradczych podjętych przez rząd III RP w walce z pierwszą falą. Kretyńskie decyzje władz (zakaz opuszczania mieszkań, wchodzenia do lasów, zamykania firm, itp.) spowodowały negatywne następstwa zdrowotne w całej populacji, które ujawnią się za kilka miesięcy i później.

Najtragiczniejszym następstwem zdrowotnym będą choroby układu oddechowego spowodowanego wymuszonym przez władze obowiązkiem noszenia maseczek! Pomijając już fakt, że maseczki przed niczym nie chronią, to ich noszenie jest groźne dla zdrowia, co zacznie się ujawniać na jesieni, a co telewizyjni propagandyści będą interpretować jako „drugą falę epidemii”.

O szkodliwości zdrowotnej noszenia maseczek napisano tomy prac naukowych, przypomnę dwa najważniejsze zagrożenia noszenia maseczek.
W wydychanym przez człowieka powietrzu znajduje się dwutlenek węgla w ilości ok. 30 000 ppm (3 % objętości). Dwutlenek węgla jest dla człowieka trujący w stężeniu powyżej 0,5 % objętości (5 000 ppm)i jest 1,5 razy cięższy od powietrza. Przy normalnym oddychaniu (bez maseczki) wydychany dwutlenek węgla opada ku podłożu, zapewniając czyste powietrze przy wdechu.
Przy oddychaniu z założoną maseczką, dwutlenek węgla gromadzi się pod maseczką, gdyż materiał maseczki utrudnia jego odprowadzenie na zewnątrz. W efekcie człowiek wdycha dwutlenek węgla który jego organizm próbował usunąć z organizmu. Tak dzieje się za każdym wdechem i wydechem.
Po jakim czasie poziom dwutlenku węgla osiągnie pod maseczką wartość niebezpieczną dla zdrowia? Aby to sprawdzić dziennikarz jednej ze stacji telewizyjnej w USA (filmik z doświadczenia można znaleźć w internecie) przeprowadził prosty eksperyment: założył maseczkę na twarz i wsunął pod nią sondę przyrządu badającego zawartość dwutlenku węgla w powietrzu.

Już po 60 sekundach poziom CO2 pod maseczką przekroczył dopuszczalne dla zdrowia stężenie, włączył się alarm i pojawił na wyświetlaczu przyrządu komunikat: opuść pomieszczenie i powiadom centrum zatruć.
Stałe wdychanie własnego dwutlenku węgla przez długi okres (wynikłe z noszenia maseczki) powoduje permanentne zatruwanie organizmu, co może mieć katastrofalne skutki zdrowotne.
Przy stężeniu CO2 w wdychanym powietrzu na poziomie 30 % i więcej , następuje zgon.
Ale na tym nie koniec zagrożeń „maseczkowych”.
W powietrzu znajdują się zarodniki pleśni i grzybów, wirusy, bakterie, pyłki pochodzenia roślinnego i przemysłowego, itp.
Oddychając bez maski wciągamy do płuc powietrze zawierające wymienione patogeny w ilościach na tyle małych, że organizm potrafi je zutylizować.

Zakładając maskę „uruchamiamy” bombę biologiczną! Para wodna zawarta w każdym wydechu powoduje zawilgocenie materiału maseczki i podgrzanie jej do temperatury ludzkiego ciała.
Te dwa czynniki (wilgoć i temperatura) powodują błyskawiczne namnażanie się na powierzchni maseczki wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i innych patogenów, już po kilkunastu minutach używania! (Dlatego chirurdzy zmieniają maseczki co 15-20 minut i zakładają je w taki sposób aby nie zakrywać nosa, oddychając nosem unikają zatruwania własnego organizmu CO2.)
Cały ten toksyczny „bukiet” ląduje w płucach, już stale podtruwanych dwutlenkiem węgla.

To będzie piękna katastrofa zdrowotna wywołana kretyńskim obowiązkiem noszenia maseczek, którą medialni kłamcy okrzykną „drugą falą epidemii”!
Wnioski z powyższego wywodu musisz wyciągnąć czytelniku sam. Trawestując wiersz Broniewskiego „Do prostego człowieka”: ich jest kasa, a życie i zdrowie Twoje.
„...Zawołaj broniąc swej krwawicy:
Bujać- to my, panowie szlachta!”..”

Anthony Ivanowitz 31.07.2020r. Www.pospoliteruszenie.org
TomUrb
Ja na razie noszę po prostu na same usta i oddycham przez nos. I to wyłącznie w sklepie czy urzędzie, co nie zajmuje mi zbyt dużo czasu. Komunikacją miejską nie jezdżę, tylko rowerem. I tak się żyje...
Te upokorzenia ofiaruję Panu Jezusowi i Matce Najświętszej, którym życie również takowych nie szczędziło. No i czekam na Jego nadejście.
Quas Primas
A ja noszę maskę bezobjawową.
Najlepsza z wszystkich masek jakie do tej pory widziałam.
Nie upokarzam się i nie profanuję miejsc świętych.
Oni (żydomasoneria) tylko na to czekają.
Widzę, że wielu Polaków to tchórze!!!
Boją się kary i posłusznie spełniają rozkazy wrogów ludzkości.
Jak tak dalej pójdzie, to będą wam kazać chodzić ze spuszczoną głową i na czworakach i będziecie to robić, bo się …More
A ja noszę maskę bezobjawową.
Najlepsza z wszystkich masek jakie do tej pory widziałam.
Nie upokarzam się i nie profanuję miejsc świętych.
Oni (żydomasoneria) tylko na to czekają.
Widzę, że wielu Polaków to tchórze!!!
Boją się kary i posłusznie spełniają rozkazy wrogów ludzkości.
Jak tak dalej pójdzie, to będą wam kazać chodzić ze spuszczoną głową i na czworakach i będziecie to robić, bo się boicie kary.
Nie umiecie uszanować swojej godności, godności dziecka Bożego.
O zatraconej tożsamości nie wspomnę.
Żenada!!!
przeciwherezjom
gloria.tv jest zastraszona przez skorumpowany rząd - mamy poniżej przedstawiciela - elkam. Nie mają odwagi się im w nos sprzeciwić - być może przestaną wtedy istnieć ... nie wiem...
A z drugiej strony to oczywiste, że rządzą nami ludzie - manekiny ślepo posłuszni antychrystowi. Polacy niestety sami sobie pętle na szyję założyli - piszę o katolikach i to nieraz gorliwych - głosując w wyborach …More
gloria.tv jest zastraszona przez skorumpowany rząd - mamy poniżej przedstawiciela - elkam. Nie mają odwagi się im w nos sprzeciwić - być może przestaną wtedy istnieć ... nie wiem...
A z drugiej strony to oczywiste, że rządzą nami ludzie - manekiny ślepo posłuszni antychrystowi. Polacy niestety sami sobie pętle na szyję założyli - piszę o katolikach i to nieraz gorliwych - głosując w wyborach właśnie na tych oddanych szatanowi ludzi. Więc odbierają zapłatę. Pomyśleć, że to dopiero początek. Czy jest wyjście z tej sytuacji? Tak . Szczera spowiedź - włącznie z wyznaniem potwornego grzechu głosowania na proaborcyjne władze - w tym Dudę. I konsekwentna pokuta. Firanka nie na wiele się zda....
Elkam
Te firanki to na mantylki ! ....żeby nie można było poznać która bardziej wydekoltowana :))))
V.R.S.
Siermiężna estetyka żoliborska nie odróżnia widać materiału na firanki od koronki na mantylki. Co do dekoltów to waszą wulgarną rubaszność zostawcie sobie na wyborcze i partyjne wiece. Ciemny lud ją tam zapewne kupi.
woj_tek
niestety 🥴 , wiele wskazuje że to nastąpi 🥺
woj_tek shares this
461