Gwałtowny wzrost śmiertelności - "szczepienie" przeciwko Covid19, może zgładzić miliardy, jeśli nie zostanie zatrzymane

Mike Adams
Według tych prognoz, za każdy dzień kontynuacji tych szczepionek, w ciągu następnej dekady umrze około dziesięciu milionów ludzi. To jest czerwony alarm dla ludzkości. Zostało nam mniej czasu niż myślisz. Dokonałem pewnych przybliżonych obliczeń matematycznych i jest to więcej niż alarmujące. Oznacza to koniec ludzkiej cywilizacji, jeśli w ciągu najbliższych 365 dni nie powstrzymamy szczepionkowego holokaustu...

To wyjaśnia, dlaczego Biden i inni światowi przywódcy nie przejmują się wyzwaniami prawnymi i praworządnością. Wiedzą, że jeśli uda im się zastraszyć ludzi tymi szczepionkami jeszcze tylko przez rok, to w ciągu następnej dekady zabiją ponad 3,5 miliarda istnień ludzkich w wyniku zgonów spowodowanych szczepionkami. Dlatego zostało nam mniej czasu niż myślisz. I właśnie dlatego fanatycy szczepionek nie przejmują się tym, że w ciągu najbliższych 2-3 lat zostaną powstrzymani przez skargi sądowe. Wtedy będzie już za późno dla ludzkości. Nawet jeśli teraz zatrzymamy wszystkie szczepionki przeciwko covid, to i tak prawdopodobnie w ciągu następnej dekady będziemy świadkami od jednego do dwóch miliardów zgonów, ponieważ zgony poszczepienne zbierają swoje żniwo. (Patrz liczby poniżej).
Zastrzeżenie: Przedstawione tutaj liczby są szacunkami i prognozami opartymi na pierwszych dostępnych obecnie danych. Szacunki te mogą ulec znacznej poprawie lub pogorszeniu w miarę pojawiania się nowych danych. Te wnioski mogą ulec zmianie w oparciu o nowe dane, które są publikowane dla całkowitej śmiertelności, zgonów z powodu raka i innych czynników.
Przy okazji, pamiętajmy, że "osoby sprawdzające fakty" w Reutersie są skompromitowane, ponieważ Reuters jest propagandowym ramieniem Pfizera. Mają kilku tych samych członków zarządu. Zadaniem Reutersa jest rozpowszechnianie dezinformacji firmy Pfizer i oznaczanie jej jako "faktów". Te tak zwane "fakty" są wykorzystywane do tłumienia prawdy na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook. To wszystko jest jednym wielkim złym spisku z udziałem Pfizer, Reuters, Facebook i prawdziwej agendy depopulacji do masowego morderstwa miliardów istot ludzkich.

Rozpoczęło się „wydarzenie masowe”
Jak niedawno zauważył dr Robert Malone , doświadczamy „wydarzenia masowego”, które bardzo przypomina ludobójstwo: (podkreślenie dodane) Zaczyna mi się wydawać, że największy ludzki eksperyment w historii nie powiódł się. A jeśli ten raport czołowego dyrektora ds. ubezpieczeń na życie w Indianie jest prawdziwy, to dążenie Reinera Fuellmicha „ Zbrodnie przeciwko ludzkości ”, by zwołać nowe procesy w Norymberdze, zaczyna wyglądać o wiele mniej "donkiszotowo" i dużo bardziej proroczo. CO NAJGORSZE, raport ten sugeruje, że federalne nakazy szczepień w miejscu pracy podsyciły coś, co wydaje się być prawdziwą zbrodnią przeciwko ludzkości . Masowe ofiary śmiertelne pracowników, którzy byli zmuszani do przyjmowania toksycznej szczepionki częściej w porównaniu z ogólną populacją Indiany. Artykuł ten brzmi jak opis możliwego do uniknięcia wypadku masowego spowodowanego obowiązkową eksperymentalną procedurą medyczną . Takiego, w którym wszystkie możliwości dla ofiar do samoinformowania się o potencjalnych zagrożeniach zostały metodycznie wymazane zarówno z Internetu, jak i świadomości publicznej przez międzynarodową skorumpowaną klikę działającą pod szyldem „Trusted News Initiative”. George Orwell musi przewracać się w grobie.

Patrząc na dowody
System VAERS odnotowuje obecnie około 21 000 zgonów poszczepiennych w Stanach Zjednoczonych. Dobrze udokumentowany współczynnik URF (Under Reporting Factor) w normalnych czasach wynosi około 40. To pokazuje, że co najmniej 840 000 Amerykanów zmarło już z powodu szczepionek przeciw covid Wiemy jednak również z wiarygodnych źródeł, takich jak adwokat Thomas Renz i informator Medicare, że dane VAERS są nieaktualne od miesięcy do wprowadzania danych. Proces wprowadzania rekordów do VAERS jest celowo zwalniany, aby zapobiec gwałtownemu wzrostowi tych liczb. Ponadto, co krytyczne , lekarze, szpitale i administratorzy aktywnie proszą pielęgniarki o unikanie składania przez VAERS raportów dotyczących szczepionek . Jest to obszernie udokumentowane w artykułach takich jak ten z CitizensJournal.us :
Angela, pielęgniarka od ponad 25 lat, potwierdza, że na jej szpitalnej izbie przyjęć widują więcej problemów z sercem u młodych dorosłych, którzy nigdy nie są zgłaszani do Systemu Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych Szczepień (VAERS) jako możliwe niepożądane reakcje na COVID. "Szczepionki".
Inna pielęgniarka, Jennifer, mówi, że pielęgniarki pogotowia ratunkowego prywatnie twierdzą, że widzą „wszystkie krzepnięcia, krwawienia i rzeczy, których oczekiwałbym po szczepionce sześć miesięcy później: krwawienia do mózgu, zawały serca u osób młodszych o 50 lat. Żaden lekarz nie przyzna, że jest to spowodowane szczepionką. Nie zrobią raportu VAERS. iedy Daniel zapytał kolegów; pielęgniarki i lekarzy, czy zgłaszają się do VAERS, spojrzeli na niego w taki sposób: „Co to jest?” Wszystkie pielęgniarki, z którymi przeprowadzono wywiady, twierdzą, że widzą wyniki „zmatowionego szkła” na tomografii komputerowej płuc osób, które niedawno przyjęły eksperymentalne szczepionki, i że nigdy nie zostało to zgłoszone firmie VAERS.

Wiemy również z niepotwierdzonych dowodów, że szokująca liczba amerykańskich lekarzy nie ma pojęcia, czym jest VAERS . Nie sporządzają żadnych raportów i nawet nie wiedzą o istnieniu tego systemu. Ten fakt, w połączeniu z odkryciem, że pielęgniarkom aktywnie nakazuje się zapobieganie zgłaszaniu przez VAERS szczepionek , oznacza, że URF wynoszące 40 jest zbyt niskie. Biorąc pod uwagę środowisko ekstremalnych represji, które są obecnie stosowane wobec lekarzy i pielęgniarek w celu zatuszowania obrażeń spowodowanych przez szczepionki, bardziej uzasadnione szacunki URF wynosiłyby 200.
Jeśli to prawda, oznaczałoby to, że 21 000 raportów VAERS przełożyło się do tej pory na 4,2 miliona zgonów w USA z powodu tych szczepionek .
Zaznacz tę myśl, patrząc na inne liczby, które malują naprawdę przerażający obraz.

Szczepionki zabijają ludzi w trzech fazach, a pojawienie się wszystkich zgonów na raka wywołanych szczepionką może zająć nawet dziesięć lat
Chociaż wszyscy widzieliśmy, jak ludzie dosłownie padają martwi z powodu zawału serca wywołanego szczepionką, większość ludzi, którzy są na najlepszej drodze do śmierci z powodu szczepionek, nie umiera się od razu. Istnieją trzy fazy śmiertelności po podaniu szczepionki przeciw covid, opisane w poniższej tabeli:

Pamiętaj, według dr Ryana Cole'a, patologa anatomii certyfikowanego przez radę Mayo Clinic, u 62% pacjentów, którym wstrzyknięto szczepionki mRNA, powstają mikrozakrzepy krwi. Mikrokoagulacja krwi jest wczesną oznaką uszkodzenia naczyń krwionośnych i serca. U osób, które otrzymują szczepionki covid, często diagnozuje się zapalenie mięśnia sercowego, które w ciągu pięciu lat ma 56% śmiertelność .

Badanie opublikowane przez American Heart Association , a następnie szeroko ocenzurowane przez Big Tech, wykazało, że szczepionki mRNA znacznie zwiększają ryzyko zapalenia naczyń, a tym samym zawałów serca i innych zdarzeń naczyniowych. Według tego badania ryzyko zawału serca wzrosło tylko o 127% w grupie 500 pacjentów.
Jak wyjaśnia DailyExpose.uk :
Nowe badanie sugeruje, że zastrzyki mRNA wytwarzane zarówno przez firmy Pfizer, jak i Moderna podnoszą markery stanu zapalnego krwi, które są wykorzystywane do szacowania ryzyka zawału serca. Konsultant kardiolog dr Aseem Malhotra zauważa, że w Wielkiej Brytanii doszło do ponad 10 000 zgonów innych niż Covid, z których wiele było spowodowanych zawałem serca i udarem mózgu. Kilka dni po ujawnieniu tych złowrogich wyników informator i badacz z innej grupy skontaktował się z dr Aseem Malhotrą, aby powiedzieć mu, że badania obrazowe wykazały stan zapalny w tętnicach wieńcowych po szczepieniu. Postanowili jednak tego jeszcze nie publikować, bo obawiają się utraty przyszłych funduszy premiowych z przemysłu farmaceutycznego. Skarżący był tym bardzo zdenerwowany.

Reklama próbująca normalizować ataki serca u nastolatków:


Dr Charles Hoffe (Kanada) donosi również o znacznym wzroście krzepliwości krwi wśród osób przyjmujących szczepionkę mRNA. Poprzez LifeSiteNews :
Głównym problemem, który widział, są mikroskopijne skrzepy w najmniejszych naczyniach włosowatych jego pacjentów. Powiedział: „Zakrzepy krwi powstają na poziomie naczyń włosowatych. Nigdy wcześniej tego nie widziano. To nie jest rzadka choroba. To zupełnie nowe zjawisko. Co najważniejsze, podkreślił, że te mikroskrzepy są zbyt małe, aby pokazać się na tomografii komputerowej, skanach MRI i innych konwencjonalnych testach, takich jak angiogramy, i można je wykryć tylko za pomocą badania krwi D-dimerów, standardowego testu, który wskazuje, czy zakrzepy krwi aktywnie tworzą się gdzieś w układzie naczyniowym osoby. Korzystając z tego ostatniego, odkrył, że 62 procent jego pacjentów, którym wstrzyknięto mRNA, miało pozytywny wynik krzepnięcia, co nie jest małą częścią, którą można łatwo wykluczyć.
Zgony z powodu zapalenia mięśnia sercowego i zahamowanie naprawy uszkodzeń DNA
Za pomocą prostej matematyki, jeśli weźmiemy 62 procent osób zaszczepionych COVID wykazujących mikroskrzepy krwi prowadzące do zapalenia mięśnia sercowego i pomnożymy je przez znane zapalenie mięśnia sercowego, czyli 56% śmiertelność przez pięć lat, oznaczałoby to tylko, że 36% tych którzy przyjmą szczepionkę mRNA, umrą w ciągu pięciu lat . Oczywiście zakłada to, że u wszystkich osób z mikrozakrzepami rozwija się zapalenie mięśnia sercowego, a związek ten nie został jeszcze w zadowalający sposób udokumentowany. Tak więc te 36%, oparte wyłącznie na zgonach z powodu zawału serca, może samo w sobie być zbyt wysokie.
Jednak to dopiero zaczyna opowiadać historię zgonów z innych przyczyn, takich jak rak wywołany szczepionką.

Już teraz widzimy doniesienia o alarmującym wzroście zachorowań na raka wśród osób zaszczepionych. Na przykład, jak donosi Cancer.news :
Kobiety, którym niedawno wstrzyknięto eksperymentalne szczepionki , wykazują objawy raka piersi
Grupa lekarzy z Utah odkryła coś przerażającego w ostatnio wykonanych mammografach w Centrum Leczenia Piersi w Salt Lake City w stanie Utah. Kobiety, którym niedawno wstrzyknięto eksperymentalne szczepionki przeciw COVID, cierpią z powodu nieprawidłowego obrzęku węzłów chłonnych w piersiach. Według lekarzy z Intermountain Healthcare kobiety, które otrzymują szczepionki przeciw Covid-19, wykazują objawy raka piersi. Dr Brett Parkinson, MD, ostrzega: „Kiedy widzimy ich na normalnym badaniu mammograficznym, wzywamy tych pacjentów, ponieważ może to oznaczać przerzutowego raka piersi wędrującego do węzłów chłonnych, chłoniaka lub białaczkę”. Zamiast wyjaśniać przyczynę tego problemu (szczepienia), lekarze mówią teraz kobietom, aby nie poddawały się mammografii po szczepieniu.

A z Vaccines.news: Lekarz z Idaho donosi o „20-krotnym wzroście” raka wśród osób „zaszczepionych” :
W filmie wyprodukowanym przez projekt „Capitol Clarity” rządu stanu Idaho, Cole ujawnił, że obecnie obserwuje 2000-procentowy wzrost zachorowań na przewlekłe choroby u osób, które zażyły [szczepionkę]. „Od 1 stycznia w laboratorium obserwuję 20-krotny wzrost liczby zachorowań na raka endometrium w stosunku do tego, co widzę rocznie” – powiedział Cole w filmie. „Wcale nie przesadzam, ponieważ rok po roku patrzę na swoje liczby i mówię: „Boże, nigdy wcześniej nie widziałam tylu nowotworów endometrium”. W „normalnym” roku w Stanach Zjednoczonych umiera około 600 000 osób z powodu raka. Biorąc pod uwagę, że lekarze zgłaszają już 2000% wzrost zachorowań na jeden rodzaj raka (endometrium) od początku 2020 r., jasne jest, że w nadchodzących latach liczba zgonów z powodu raka znacznie wzrośnie z powodu szczepionek przeciw covid. Dodaj ten punkt danych do dużego obrazu tutaj.

40% wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny, mówi dyrektor generalny ubezpieczeń na życie
Dodatkową wskazówkę do tego wszystkiego dostarczyliśmy niedawno o szokującym wywiadzie ze Scottem Davisonem, dyrektorem generalnym OneAmerica, firmy ubezpieczeniowej na życie . Davison ujawnia, że śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny wzrosła o 40% wśród posiadaczy polis na życie, obejmując szeroki zakres osób w wieku od 18 do 64 lat. Davison określa to jako „najwyższy wskaźnik śmiertelności, jaki widzieliśmy w historii tego biznesu, nie tylko w "OneAmerica”. Ta obserwacja opiera się na danych z trzeciego kwartału 2021 r. Liczby z czwartego kwartału będą wyglądały znacznie gorzej ze względu na dobrze udokumentowany fakt, że liczba VE (skuteczność szczepionki) spada z każdym mijającym tygodniem po szczepieniu, co oznacza ciągły zniszczenie układu odpornościowego. W miarę upływu czasu osoby zaszczepione mają coraz słabszy układ odpornościowy, co czyni je bardziej podatnymi na powszechne infekcje i szczepy grypy, które normalnie nie stanowią zagrożenia. Potwierdzają to oficjalne dane rządu Wielkiej Brytanii, a także niezależne badania, takie jak to badanie z Instytutu Francisa Cricka w Wielkiej Brytanii: Szczepionka Pfizer zabija limfocyty T, osłabia układ odpornościowy - badanie :

Badanie przeprowadzone przez Francis Crick Institute w Wielkiej Brytanii wykazało, że szczepionka Pfizer-BioNTech z Wuhan koronawirusa (COVID-19) niszczy limfocyty T i osłabia układ odpornościowy… Tylko 50 procent osób, które otrzymały pojedynczą dawkę szczepionki Pfizer, miało wymierną neutralizację odpowiedź przeciwciał przeciwko alfa wariantowi COVID-19. Liczba ta spadła dalej do zaledwie 32 procent i 25 procent odpowiednio dla wariantów delta i beta.

40-procentowy wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny, jeśli zostanie zastosowany we wszystkich grupach wiekowych, oznacza, że każdego dnia umiera o 3100 więcej Amerykanów. To więcej niż 90 000 osób miesięcznie zabijanych przez szczepionkę w trzecim kwartale 2021 r. (normalna śmiertelność przedwybuchowa wynosi około 7700 dziennie w USA). Szacujemy, że do czasu, gdy dostępne będą dane za pierwszy kwartał 2022 r., prawdopodobnie zaobserwujemy wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny nawet o 60%, co doprowadzi do dodatkowych 4600 zgonów dziennie . Tylko to jest prawie 1,7 miliona zgonów rocznie, czyli około połowy procentu całej populacji Stanów Zjednoczonych. Moje (konserwatywne) przewidywanie jest takie, że w miarę wzrostu liczby zgonów na raka po szczepieniu, od 2022 r. nastąpi co najmniej 400% wzrost zgonów z powodu raka . To około 2,4 miliona zgonów na raka związanego ze szczepionką rocznie w przewidywalnej przyszłości . przyszłości, która najprawdopodobniej będzie trwać przez następną dekadę.

93% zgonów poszczepiennych przypisywanych samej szczepionce
Jeszcze jeden czynnik, który należy wziąć pod uwagę, to zdumiewające badania przeprowadzone przez dr. Bhakdi i Burkhardt, skomentowane przez Steve'a Kirsha na Substack.com . Chociaż wielkość próbki była niewielka (15 sekcji zwłok), okazało się, że 93% osób, które zmarły po zaszczepieniu, w rzeczywistości zostało zabitych przez szczepionkę . Jak wyjaśnia Kirsh:
"Koroner" ani prokurator nie powiązali szczepionki jako przyczyny zgonu w żadnym ze spraw. Jednak bliższe badanie wykazało, że szczepionka miała związek ze śmiercią 14 z 15 przypadków. Najbardziej atakowanym narządem było serce (u wszystkich zmarłych), ale zaatakowano również inne narządy. Konsekwencje są potencjalnie ogromne, prowadząc do milionów zgonów. Szczepienia należy natychmiast przerwać.
Co ważne, jak wyjaśnia dr Bhakdi na wideo, te sekcje zwłok wykazały, że ludzie byli zabijani przez zabójcze limfocyty atakujące ich własne narządy, takie jak serce i płuca . Innymi słowy, szczepionki z covid mRNA spowodowały, że własny układ odpornościowy organizmu zaczął rozwijać tkanki limfocytów w miejscach, do których nie należy, takich jak serce i inne narządy. To szokujące odkrycie skłoniło byłego wiceprezesa firmy Pfizer, Mike'a Yeadona, do napisania do Steve'a Kirsha i wyjaśnienia: „To najgorsze (wideo), jakie kiedykolwiek widziałem. Masowe szczepienia przeciwko Covid19 powodują masowe zabójstwa.” Ten film jest pokazany tutaj: translate.goog/2d124f9e-e8f3-4938-a4ab-f9358d580a52

Zasadniczo odkrycia dr Bhakdiego pokazują, że obecnie znacznie więcej ludzi umiera z powodu szczepionki niż z przyczyn naturalnych . Sugerowałoby to, że dzienna śmiertelność 7700 Amerykanów (to znaczy dziennie) przed covid, ma być przyćmiona przez zgony wywołane szczepionką, które w pewnym momencie pojawią się jako wielokrotność 7700. Nie jest nierozsądne wyobrazić sobie, że w ciągu następnych kilku lat, kiedy nowotwory nowotworowe i ataki limfocytów przyspieszą, możemy zacząć widzieć dzienne zgony w Stanach Zjednoczonych przekraczające 16 000, a nawet 30 000, ponieważ zgony po szczepieniu nasilają się. Nawiasem mówiąc, przy 30 000 zgonów dziennie, liczba zgonów w ciągu jednego roku sięga prawie 11 milionów ludzi, czyli około 3,3% całkowitej populacji USA, która umiera w danym roku. W ciągu dekady to około jedna trzecia dzisiejszej populacji. Są to oczywiście prognozy, ale są one zakorzenione we wczesnych obserwacjach i dowodach.

Konserwatywnie jedna trzecia wszystkich, którzy otrzymali szczepionki przeciw covid, prawdopodobnie umrze w ciągu następnej dekady… a kolejna trzecia osłabnie
Na podstawie zgonów z powodu raka, zgonów z powodu zapalenia mięśnia sercowego, zgonów z przyczyn autoimmunologicznych, zgonów z powodu zawału serca oraz zwiększonego ryzyka udarów, zaburzeń neurologicznych i niewydolności narządów, możemy ostrożnie wywnioskować, że około:

Jedna trzecia osób, które wzięły szczepionkę z covid mRNA, umrze w ciągu najbliższych dziesięciu lat.
Jedna trzecia zostanie zraniona lub osłabiona i prawdopodobnie nie będzie w stanie w znaczący sposób uczestniczyć w życiu społecznym.
Jedna trzecia będzie stosunkowo dotknięta.


Co ciekawe, wydaje się to zgadzać z analizą statystyczną numerów partii szczepionek, gdzie około jedna trzecia partii jest związana z atakami serca i zgonami, kolejna trzecia wiąże się z urazami (ale nie śmiercią), a ostatnia jedna trzecia wydaje się być nieszkodliwa ( podejrzewa się, że to sól fizjologiczna). Znowu są to liczby przybliżone i nie będzie zgody co do wielu prognoz dokonanych tutaj, ale jest to początkowa migawka i projekcja oparta na tym, co wiemy do tej pory. Oczywiście wnioski te mogą ulec zmianie w miarę pojawiania się nowych danych, a ostateczna liczba do końca 2032 roku może radykalnie różnić się od tych prognoz (znacznie gorsza, a może znacznie lepsza).

Na całym świecie szczepi się dziennie 30 milionów ludzi.
Zobaczmy teraz, co to oznacza na całym świecie, jeśli dojdziemy do wniosku, że około jedna trzecia zaszczepionych osób umrze w ciągu następnej dekady.

Według OurWorldInData.org obecnie na całym świecie codziennie szczepi się około 30 milionów ludzi . Ta sama strona podaje, że 58,5% światowej populacji zostało zaszczepionych przynajmniej jedną dawką i że dane dostępowe podano 9,25 miliarda dawek (01/04/2022). Jeśli w ciągu najbliższej dekady jedna trzecia zaszczepionych osób umrze z powodu szczepionki, każdego dnia szczepienia te będą kontynuowane, około 10 milionów ludzi zostanie skazanych na śmierć . Jeśli będzie to trwało jeszcze tylko jeden rok, 365 dni, oznaczałoby to, że dodatkowe 3,65 miliarda ludzi zostanie wytępionych przez szczepionki i umrze z powodu zgonów wywołanych szczepionkami w ciągu następnej dekady. Nawiasem mówiąc, to około połowy światowej populacji . Jeśli zastanawiasz się, jak ponad jedna trzecia światowej populacji może zostać wytępiona, jeśli tylko jedna trzecia partii szczepionek to tak zwane „zastrzyki śmiertelne”, pamiętaj, że ludzie otrzymują wiele zastrzyków poprzez „dopalacze”. Tak więc człowiekowi można wstrzyknąć pięć lub sześć razy zastrzyki mRNA i nawet jeśli tylko jedna trzecia tych zastrzyków to „śmiertelne zastrzyki”, jej szanse na ucieczkę przed śmiertelnym zastrzykiem gwałtownie spadają. To jak gra w ruletkę szczepionkową .
Statystycznie rzecz biorąc, oto szanse na UNIKNIĘCIE śmiertelnego zastrzyku, jeśli dana osoba nadal otrzymuje więcej zastrzyków, zakładając, że jedna trzecia partii jest śmiertelna:
Pierwszy zastrzyk: 66,6% szans na uniknięcie śmierci.
Drugi zastrzyk: 44,4% szans na uniknięcie śmierci. (0,666 ^ 2)
Trzecie zastrzyk: 29,5% prawdopodobieństwo uniknięcia śmierci. (0.666 ^ 3)
Czwarty zastrzyk: 19,7% szans na uniknięcie śmierci. (0.666 ^ 4)
Piąty zastrzyk: 13,1% szans na uniknięcie śmierci.
Szósty zastrzyk: 8,7% prawdopodobieństwo uniknięcia śmierci.


Jak widać, jeśli światowe rządy mogą zmusić ludzi do wzięcia sześciu zastrzyków, mogą zabić ponad 90% światowej populacji , biorąc pod uwagę, że jedna trzecia partii szczepionek to zastrzyki śmiertelne i przy założeniu śmiertelności 100% w czasie. Więc jedynym sposobem na powstrzymanie tego holokaustu szczepionkowego jest powstrzymanie szczepień. Za każdy dodatkowy dzień, w którym globaliści depopulacji prowadzą swoją kampanię szczepionkowego holokaustu, prawdopodobnie z czasem eksterminują dodatkowe 10 milionów ludzi. Oznacza to również, że prawie 7000 istnień ludzkich jest niszczonych w każdej minucie , gdy ten holokaust szczepionkowy trwa.
Oznacza to również, że każdego dnia przed powstrzymaniem Holokaustu potencjalnie ratujemy 10 milionów istnień ludzkich . Stąd pilność naszej misji. Jeśli powstrzymamy holokaust szczepionkowy już teraz, w ciągu najbliższych dziesięciu lat nadal stracimy 1,5 miliarda ludzi z powodu zgonów wywołanych szczepionką. Co ważne, ludzka cywilizacja prawdopodobnie może przetrwać taki cios, jakkolwiek druzgocący.

Ale jeśli ten holokaust związany ze szczepionkami będzie trwał jeszcze tylko jeden rok, globaliści mogliby wprawić w ruch śmierć potencjalnie 3,6 miliarda dodatkowych ludzi, oprócz 1,5 już "odliczanych" do czasu śmierci. Oznacza to, że w ciągu następnej dekady możemy stracić ponad 5 miliardów ludzi , po prostu z powodu naszej niezdolności do powstrzymania holokaustu w ciągu następnych 365 dni. Ważnym pytaniem jest: czy cywilizacja ludzka może pozostać nienaruszona, jeśli stracimy ponad 50% populacji?
Nie mam na to odpowiedzi, ale biorąc pod uwagę złożoność naszego nowoczesnego społeczeństwa, wydaje się prawdopodobne, że upadek systemowy, „wielki restart” jest nieunikniony. Wydaje się również, że to właśnie starają się osiągnąć globaliści. Najwyraźniej są to aktorzy w złej wierze. Nie próbują ratować życia; pracują nad ich eksterminacją. Naturalne wiadomości

Niebezpieczeństwa związane z grafenem
Czytelnicy są dobrze świadomi niebezpiecznych składników różnych "szczepionek" Covid. Stwierdzono, że"szczepionki" zawierają nie tylko promowaną terapię genową mRNA, ale również tlenek grafenu, wodorotlenek grafenu, nanostruktury i możliwe jaja pasożytów. Badania i śledztwa wykazały, że krew osób, którym wstrzyknięto leki, niemal natychmiast ulega zmianom. Krew ciemnieje i zaczyna krzepnąć w żyłach i tętnicach. Składniki "szczepionki" zostały znalezione w każdym organie ciała zaszczepionego.
Grafenowe struktury uwalniają to, co wydaje się być pasożytniczymi jajami, i zaczynają tworzyć struktury w ciele. Pacjent może stać się ferro-magnetyczny, to jest zdolność do reagowania na pole magnetyczne. Grafen jest dwuwymiarową strukturą węgla (C) lub tlenku węgla (C-O) , lub wodorotlenku węgla (C-OH). Tworzy on krystaliczną sieć sześciokątów podobnych do drutu kurczaka. Ma grubość tylko jednego atomu, ale może mieć dowolną długość. Grafenowe struktury mogą działać jak żyletki, gdy krążą w żyłach, tętnicach i naczyniach włosowatych. Wykazano, że gromadzą się one w grupach pod wpływem elektromagnetycznego promieniowania radiowego/częstotliwości komórkowej 5G i tworzą struktury. Wiele wstrzyknięć wykazało, że są one aktywne jako urządzenia Bluetooth. Grafen nie jest biologicznie aktywny, a więc nie jest metabolizowany w organizmie, nie jest rozpoznawany jako inwazyjny i nie ulega biodegradacji. Raz w organizmie pozostaje, dopóki nie zostanie fizycznie usunięty. Metody usuwania grafenu to odsączanie krwi i usuwanie organów. Żadna z tych metod nie jest zalecana, obie są wysoce ryzykowne i mają niski wskaźnik skuteczności. Grafen, który zagnieździł się w tkankach, ścianach tętnic lub komórkach nie zostanie usunięty poprzez drenaż krwi... allnewspipeline.com
msc witt
Chyba pomyłka w pierwszym linku, raczej powinien być taki:
naturalnews.com/…death-alert-warnings-over-excess-deaths-covid.html
genax shares this
798
Edward7
Rządy finansowo zachęcając szpitale do trucia i zabijania pacjentów u których wykryją tzw; "covid"

Diagnoza" covid" służy do zabijania. Schemat zabijania nowych "łowców skór" -

1. Nie przyjmować pacjentów w przychodniach
2. Nie odbierać od nich telefonów (lub odbierać i od razu kierować na test- który pogorszy stan; np brak smaku i węchu po teście).
3. Czekać aż pacjent "przechodzi grypę" i …
More
Rządy finansowo zachęcając szpitale do trucia i zabijania pacjentów u których wykryją tzw; "covid"

Diagnoza" covid" służy do zabijania. Schemat zabijania nowych "łowców skór" -

1. Nie przyjmować pacjentów w przychodniach
2. Nie odbierać od nich telefonów (lub odbierać i od razu kierować na test- który pogorszy stan; np brak smaku i węchu po teście).
3. Czekać aż pacjent "przechodzi grypę" i zapadnie na zapalenie płuc.
4. Gdy zapalenie płuc przejdzie w fazę ostrą, odtransportować go do szpitala.
5. Jako przypadek beznadziejny, podpiąć pacjenta pod respirator.
6. Odczekać 15 minut aż respirator rozerwie pacjentowi płuca.
7. Odłączyć respirator i wypełnić dokumentację rozliczeniową z NFZ. Za użycie respiratora- 1000 zł, za "opiekę" nad pacjentem cowidowym - dwukrotność wynagrodzenia lekarza.
8. Odtransportować nieboszczyka do kostnicy
9. Zatelefonować do rodziny nieboszczyka, że tenże nie żyje.
10. Rozpocząć procedurę leczenia z jakimś innym kandydatem na nieboszczyka.
11. Liczyć kasę po uzyskaniu następnej "skóry" lurker.land/post/ATbZPVjgY