Bos016
Dziwicie się pewnie dlaczego są maskach nasi Konfederaci. Otóż z prostego powodu, wyłączają im mikrofon na mównicy, gdy są bez maski.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
......a potem w TV masoni pokazują ludziskom tępym , ze najpierw Bosak przemawia bez maski a po dostaniu reprymendy pisemnej o marszałka są potulni ja dzieci ! sam to widziałem w TV -reżimowej .
Bos016
Widziałem, jak Bosak wszedł na mównicę bez maski i nic nie było słychać co mówi, bo mu nie chcieli włączyć mikrofonu, bo był bez maski. Tak to można zmusić nawet posła do uległości reżimowi.
V.R.S.
Czyli tresura działa. Moim zdaniem to co powiedzą ma dziś mniejsze znaczenie niż pokazanie sprzeciwu wobec tego co PiS robi z sejmem, służbami, Polską. Ale może się mylę i może słowa wypowiedziane w maseczce z mównicy z łaski Terleckiego czy Gosiewskiej mają jakąś cudowną moc.
pielgrzym55
Poddali się tresurze i terrorowi. Bosak to nie Braun. Zupełnie inny charakter i postawa.
V.R.S.
Panowie muszą sobie odpowiedzieć na pytanie: co jest dla nich dobrem wspólnym? Czy to samo co wyznaje piso- i inna lewica razem z peowcami czyli trwałe ograniczenie ludziom prawa do oddychania w oczekiwaniu na szczepionkę.
Rafał_Ovile
Muszą sobie odpowiedzieć czy wierzą w koronawirusa, czy Chrystusa, jak każdy. Niestety w przedmiotowym materiale Krzysztof kłamie o istniejącej epidemii, co wykluczają dane statystyczne o zgonach i już od wielu miesięcy udaje stan epidemiczny...
V.R.S.
@Rafał_Ovile
Mnie zastanawia też pewna sprzeczność narracyjna - jak się jest przeciw omaseczkowaniu społeczeństwa to nie ma co żałować panu Dudzie seniorowi że sobie tam zakurzył bez maski pod blokiem.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Dziambor , Bosak .Winnicki i cała reszta Konfederacji to zidiociali głupcy , ,którzy poddali się fałszywej plandemii rzucając tym samym klocki pod nogi G.Braunowi i Korwinowi Mikke , którzy jako jedynie zachowali się godnie i trwają w przebudzeniu wiedząc dokładnie kto stanowi Knesejm , czego chcą dokonać i na czyich są usługach !
Wieczne Odpoczywanie Amen
287

Walka z Narodem Polskim TRWA - WIĘKSZOŚC TEGO JEST DOBRZE UKRYTE pod przykrywką grypy 2020!

sprzedawczyki przygotowały ROZBIÓR POLSKI, teraz próbują jak najlepiej to przeprowadzić.. być może instrukcja przyjdzie emilem po wyborach prezydenckich w szatanach zjednoczonych.