Abnormálne: Pre nemeckú cirkev je homosexuálne "požehnanie" normálne

V Nemecku je "požehnanie" homosexuálnych zväzkov na dennom poriadku. Dva príklady.

Kapucínsky páter Paulus Terwitte sa na sociálnych sieťach škodoradostne vyjadril, že "požehnal" Dominikovi und Marcelovi po tom, ako 7. augusta uzavreli vo Frankfurte štátnu konkubinátnu zmluvu. Stvoriteľa zosmiešnil tvrdením, že homosexuálny zväzok je "svedectvom priateľstva Boha ako človeka a človeka".

Otec Wolfgang Rothe (mníchovská arcidiecéza vedená kardinálom Reinhardom Marxom) "požehnal" homosexuálnym zväzkom pred televíznymi kamerami a toto leto pochodoval v homosexuálnom sprievode. 5. augusta sa škodoradostne vyjadril, že Mníchovská arcidiecéza sa ho opýtala, či by bol ochotný "požehnať" homosexuálny styk.

Medzitým sú kňazi brániaci manželstvo a Sväté písmo brutálne prenasledovaní skupinou Novus Ordo.

#newsBprkijoqyd

Anna Cseploova
Nemecko siri svoje bludy, tato synoda ktora prebieha vo vatikane ukazuje "svoje zle ovocie" uz teraz. PannaMaria v garabandale povedala Varovanie pride aj kvoli tomu ze cirkev uplne strati jednotu s kristom. Ma sa tak stat po synode ktora prave toto sposobí. A zhodou nahod tato synoda konci v roku 2023.
Martina Bohumila Lutherová
Anče toto je jen vrchol pyramidy po dlouhé
vládě 16, století. Náboženští démoni vás už
přemohli. Uteč dokud ti nehoří za patama.
Anna Cseploova
😒😒😒 nevyjadrujem sa k tymto satanskym oplzostiam, a stvacovi RKC, aby sa ti jedneho dna nezjavila Matka Bozia za tvoje nenavistne myslienky.
dominikguzman
Zneužívajú Božie meno a berú ho nadarmo.
Metod
Skopčáci boli vždy ptrblém....
rufff
Spíš byli odjakživa "divní".