uk.news
34

Єпископ із Італії: "змова проти Бенедикта"

23 січня відставний єпископ Массімо Камісаска (75 років) розповів Corriere.it, що надумані звинувачення у "приховуванні випадків насильства" - це план "змови" проти Бенедикта XVI, задуманої працівниками Церкви.

Він наполягає, що Ратцінґер робив усе можливе проти тих, хто займався гомосексуальним насильством: "Ніхто не зробив більше за нього".

"Чому всі звинувачення проти Ратцінґера будуються на уявних фактах 40-річної давності?" Він відповідає: «Єдине обґрунтування — це нетерпимість до [того, що він називає] ліберальних секторів у Церкві та суспільстві».

Камісаска вважає, що за змовою ховаються люди, які ніколи не визнавали Бенедикта XVI та використовують гнилі плоди Синоду у Німеччині. Камісаска наполягає, що це "не змова Франциска проти Бенедикта", додаючи, що Папа Франциск "глибоко поважає і шанує свого попередника".

Так звані "незалежні комісії", створені єпископами Німеччини та Франції, "насправді не незалежні". Вони будують свою роботу на "антикатолицьких забобонах". Він додає, що "події минулого не можна вимірювати у сучасному контексті".

Зображення: Massimo Camisasca © wikicommons, CC BY-SA, #newsDluwmziujr