Clicks41
uk.news

Вігано наполягає: змовники використовували Другий Ватиканський Собор для знищення церкви

6 липня на сторінках порталу MarcoTosatti.com архієпископ Карло Марія Вігано відповів Сандро Магістеру, який заявив, що критика Другого Ватиканського Собору "знаходиться на межі схизми".

Вігано шкодує, що з ним не спілкуються, а "засипають його епітетами", а також зауважує, що в церкві використовується спеціальна тактика, яка ставить противника в позицію меншовартості, його питання - робить недостойними уваги чи реакції, та називається "лефебріанством" - в той час як у соціально-політичній системі така тактика носить назву - "фашизму".

Вігано повторно заявив, що всі "були обмануті" тим, хто використовував Другий Ватиканський Собор як "контейнер, повний влади", при цьому "спотворюючи його суть і призначення".

Вігано пояснює, що ті, кого обдурили, не розуміли, що Другий Ватиканський Собор був використаний групою змовників для "знищення церкви зсередини".

Вігано зазначає, що "продумана двозначність" текстів використовується для протиставлення несумісних точок зору: "використовуючи їх собі на благо, і нехтуючи тим, що дає церква". Тому він пропонує цілком "забути" Другий Ватиканський Собор.

Він зазначає, що прихильники Собору знали, як використовувати damnatio memoriae, щоб отримати не просто Собор "заради влади", а й заявити, що їх "Собор став першим в новій церкві", що поклало "кінець старої релігії та традиційній месі".

Вігано вважає, що суперечливе тлумачення результатів Другого Ватиканського Собору показує ті втрати, які було завдано церкві, "завдяки використанню таких формулювань, які дозволяють тлумачити їх в будь-якому ключі, використовуючи так звану соборну весну".

#newsWmtnwzlbfy