Clicks941

BEZ VÍRY NENÍ MOŽNÉ NIC

Poselství svatého archanděla Michaela ze dne 24. března 2020.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
www.revelacionesmarianas.com/deutsch.htm

Milovaní Boží lidé:
Jako posel Nejsvětější Trojice a naší Královny Nebe, musím vám především oznámit, že je to poslušnost, která vás zavede na správnou cestu [Jan 14, 32].
Pokora a touha po dobru vůči našim bratrům jsou nutné, abyste jako stvoření, která vyzařují dobro, šířily Boží Lásku v každém Božím dítěti, které v této chvíli potřebuje modlitbu a požehnání.
V těchto hodinách, oznámených už dříve, byli lidé vedeni k tomu, aby přemýšleli, meditovali, zastavili se na cestě ve chvíli velké vážnosti a naprosté odpovědnosti, a učinili rozhodnutí spasit svou duši.
To, co žijete, je vážné, i když to není virus jako ostatní, které přijdou s větší silou. Je to virus dobře navržený k tomu, aby nakazil co největší počet lidských stvoření. Proto musíte být předvídaví a přijmout nezbytná opatření.
Lidstvo dostalo přírodní léky, které vám pomohou zvládnout nemoci, ale vy rychle zapomínáte, co vám bylo odkázáno nebem.
Boží děti, vy jste mystické Tělo Krista Krále a Pána a musíte úpěnlivě prosit nebe osobním i společným rozhodnutím v modlitbě. Neboť modlitba odstraňuje vše, co je před ní a vítězí nade vším. Ale modlitba musí mít koření víry. Bez víry není možné nic.
Síla svobodného zednářství se ve světě už dá cítit, a sjednocená s mocí vládců Země, se tajně chystá pokračovat ve zmenšení světové populace, aby antikristu urovnala cestu.
Dalším prostředkem nátlaku, který zednářství uplatní na Zemi, je nedostatek potravy. Tím člověk ztratí kontrolu nad sebou a ukáže svůj nejdivočejší instinkt. Strategie svobodného zednářství byla plánována tak, aby ovládla lidstvo strachem.
Boží lidé, tato pohroma je mimořádně nakažlivá, nesmíte se jí vystavit, ale tato lekce musí být všemi vnímána očima víry, takže budete moci pozorovat moc této elity, která vám vnutí jedinou vládu, jediné náboženství, jednotnou měnu, jednotné vzdělání a vyhladí tři čtvrtiny světové populace, aby antikrist byl rychle přivítán.
Křesťan, který je slabý ve své víře, slabý ve svém přesvědčení, slabý ve svých iniciativách, křesťan, jenž je otrokem falešných nedělních pobožností – takový je profil těch, kdo jsou většinou členy Božího lidu.
Eucharistická oběť byla odstraněna, a to je jasné znamení převahy zednářství nad církví našeho Krále a Pána Ježíše Krista. Dali vám chleba, ale přijímáte kameny.
Je třeba, abyste úpěnlivě prosili a modlili se v každém čase [1Thes 5, 16-18; Ef 6, 18; Dn 6, 18] s vírou. S vírou, aby vaše modlitby byly vyslyšeny a epidemie ustala. Je třeba, abyste přijímali duchovně s vírou, úctou a láskou. Je nutné, abyste působili proti zlu Boží mocí nad jeho lidem!
V tomto čase, který žijete, je svobodné zednářství nad lidstvem, je to čas ovládání, vření, rozporů, vandalismu, pomsty. Musíte najít útulek u Nejsvětější Trojice a naší Královny a Matky Nebe a Země a u nás, vašich ochránců.

NAPRAVTE SVÉ CHOVÁNÍ!

Nevzdorujte obrácení! [Mk 1, 14]. Neočekávejte antikrista jako osobu záchrany, neboť vám nabídne dokonce i věčný život, a bude až příliš mnoho těch, kteří budou k němu spěchat a zatratí se.
Já vám to oznamuji, abyste nebyli překvapeni. Boží láska je nekonečná a neporovnatelná, ale vy si musíte určit své místo.
Ve svém způsobu bytí se musíte podřídit Božím mravům a ne způsobům světa. Musíte být poslušní výzvám Boha, abyste mohli zvítězit nad zlými zvyky, které vás doprovázejí po cestě, kvůli nimž se nenacházíte na cestě ke svatosti.
Lidé se vzpírají opustit své vlastní omyly, svá špatná rozhodnutí, svou libovůli a výsledek je katastrofální.
Všechno se zrychlilo. Setkání člověka s velkými událostmi je již zde! Proto vás vyzývám k víře, neotřesitelné víře, k pokání, k statečnosti Božích dětí, k předvídavosti, ale ne abyste selhali. Musíte si udržet planoucí víru, jinak vás bouře smetou.
Žijte v poledne, tam, kde Boží slunce září v zenitu, všechny osvětluje a ohřívá, tam, kde temnota neexistuje, tam, kde se nachází jen světlo a kde Královna a Matka Nebe a Země je korunována každým z vás, svými dětmi, které plní Boží vůli. Aniž byste zapomínali, že "Žena oděná sluncem a s měsícem pod nohama", je Matkou lidstva[Zj 12, 1].
Udržujte se blízko Krista, Krále, nezapomínejte, že Společenství se rozšiřuje a ve vás se šíří v každém z vašich skutků a jednání. V jednotě s Boží vůlí.
KDO JE JAKO BŮH? NIKDO NENÍ JAKO BŮH!
Svatý archanděl Michael
poli75
peter, ty to realne maš doma ten olej dobreho Samaritana a použivaš ho? Aj ten čaj?
Peter(skala)
Odporučam nie len kvôli tomu, že tieto lieky nám dala Panna Mária, ale aj preto, že som to sám vyskušal a pôsobí to skutočne ako liek.

napr. antibiotika maju za ulohu pri chrípke vypudiť z tela bakterie, takže preto po ich užití sa človek potí. Potenie je prejav toho, že z tela vychádzaju prebytočné až škodlivé látky.

Podobne alebo aj rovnako je to s užívaním borovicového čaju:
Stačí 3 polievko…More
Odporučam nie len kvôli tomu, že tieto lieky nám dala Panna Mária, ale aj preto, že som to sám vyskušal a pôsobí to skutočne ako liek.

napr. antibiotika maju za ulohu pri chrípke vypudiť z tela bakterie, takže preto po ich užití sa človek potí. Potenie je prejav toho, že z tela vychádzaju prebytočné až škodlivé látky.

Podobne alebo aj rovnako je to s užívaním borovicového čaju:
Stačí 3 polievkové lyžice, ale pozor: to len pre tých, čo už maju priznaky koronavirusu, čiže maju horučky, kašlu, zle sa im dýcha atd... alebo aj ked ich nemaju, ale vedia z testov, že su "pozitivny", tak by mali uživať 2x denne po 3 lyžiciach

Kedže nemám príznaky COVID, tak preventívne si dávam len 2 lyžice a len 1x denne a aj to z odstupom času, čiže každý 2 alebo 3 deň.

Pôsobí to zvýšením tlaku, čo sa stáva aj pri užívaní kávy, alebo energetických nápojov alebo aj samotných antibiotík. Asi po hodine sa prejaví mierne potenie a do 3-4 hodín sa telo ukudní.


Z toho dôvodu to je lepšie užívať až na konci dňa, ked viem, že už nebudem nič vykonávať, aby tlak nebol nadmieru vysoký a aby telo pritom odychovalo.

Ešte taký detail: netreba sa nechať pomýliť farbou čaju: aj ked 2 lyžice su navonok veľkým množstvom (pri porovnaní s klasickým čajovým vrecuškom) predsa farba čaju aj po 5 až 10 minutovým luhovaní je slabá (svetlo zelena). Tak sa môže zdáť, že ten čaj je slabý. Dokonca nepôsobí hned ale až o hodinu, čo môže byť síce u každeho individualne, ale nech to človeka nemýli.

Davkovanie treba brať vážne ako ked lekar predpisuje, lebo potom sa netreba čudovať, že nepôsobí ako by malo.

Ináč, preto kto užíva prostriedky na zabranenie poteniu, tak robí velku chybu:)

Olej takisto treba davkovať primerane 50 ku 1.
Zakladný olej (olivový alebo mandlový) 50ml a esencialny len 10 ml., pretože je silnejší, aby nepoškodil kožu.


Hlavne treba potierať hlavu, krk, hruď... pretože to su najhlavnejšie časti tela, ktoré virus zasahuje a tam sa prejavuje.
fiat33
Dik za usmernenie s tým čajom práve som a tým začala 😊. Olej som robila 5ml k 1ml na začiatok a dávam si ho na tu rusku.
ekans
bez víry je vám to prd platné
poli75
aj tebe ekans aj tebe
Peter(skala)
Mtaes, Mates... normalne si ma rozosmial, ked od teba čitam vyjadrenia typu: Panna Mária nikdy ...

šak ty neveriš, že Panna Mária sa v sučasnosti zjavuje, tak ako môžeš hovoriť o Panne Márii, že ju poznáš?

To je ako ked zakonici tvrdili, že Boh nikdy ....
Ved oni takisto neverili, že Boh sa zjavuje, aj ked sa odvolavali na dááááávne zjavenia.

Dnes robia ludia to isté... Boha a Svätých maju na …More
Mtaes, Mates... normalne si ma rozosmial, ked od teba čitam vyjadrenia typu: Panna Mária nikdy ...

šak ty neveriš, že Panna Mária sa v sučasnosti zjavuje, tak ako môžeš hovoriť o Panne Márii, že ju poznáš?

To je ako ked zakonici tvrdili, že Boh nikdy ....
Ved oni takisto neverili, že Boh sa zjavuje, aj ked sa odvolavali na dááááávne zjavenia.

Dnes robia ludia to isté... Boha a Svätých maju na perách, hovoria čo Svätí by nikdy nepovedali... ale pritom oni samotní su neveriaci...lebo neveria že Svätí sa zjavuju...

takže tvoje exotremistické vyjadrenia k tomu, čo Panna Mária nikdy nerobí beriem ako frašku
Peter(skala)
ale aby sa nepovedalo, tak by ma zaujimalo, že ked sa nakaziš koronavirusom, tak aké lieky potom použiješ?

Budeš čakať na Boha, že ti ich pošle ako ten na lodke, čo čakal na Božiu zachranu a zachranarov odmietal, či čo?
Ružena
Víš Mates, ale jemu dobre platia ...
Peter(skala)
ked vieš rozlišiť tak prečo nepíšeš, ktoré to su a prečo neširiš posolstvá?

Ved načo sa potom zjavuju... ?

napíš aspon 1
petrabrennerova
Ten olej je nejlepší dát půl na půl s borovičkou, taky je přírodní, jak píše článek.
Anna.J
@petrabrennerova teda, to je dobrý nápad! Já se podělím o můj tip.
Náš pan farář mi tu a tam uleje trochu mešního, to není ani slazené 😊
petrabrennerova
@Anna.J to vypadá jako skvělý nápad, požádám i u nás, ale smí se to? Není to poté hodné zatracení, takto používat mmešní vína?
Anna.J
@petrabrennerova víte, to já nevím... raději se zeptám
petrabrennerova
Ale to potom já nevím. Nechci hřešit kvůli vlastnímu prospěchu, dokážete mi poradit? Ta borovička byla manželova domácí, tu ochutnával i starý pan farář, než si ho Bůh přivolal k sobě a říkal, že vyléčí všechno. Jen ten nový pan farář říká, že je to cesta do pekel, má na to dost vyhraněný názor.
Anna.J
@petrabrennerova náš pan farář o alkoholu vždycky říkal: „Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé …More
@petrabrennerova náš pan farář o alkoholu vždycky říkal: „Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh…“
petrabrennerova
@Anna.J myslím, že jsem to už taky někde slyšela, že to snad říkával právě starý pan farář. Tak na tom nebude nic zlého, ne?
Peter(skala)
To, čo žijete, je vážne, i keď to nie je virus ako ostatné, ktoré prídu s väčšou silou. Je to vírus dobre navrhnutý k tomu, aby nakazil čo najväčší počet ľudských stvorení. Prrto musíte byť predvídaví a prijať nevyhnutné opatrenia.
Ľudstvo dostalo prírodné lieky, ktoré vám pomôžu zvládnuť choroby, ale vy rychle zabúdate, čo vám bolo odkázané Nebom.
🤔

Preto znova zopakujem:

Borovicový čaj …More
To, čo žijete, je vážne, i keď to nie je virus ako ostatné, ktoré prídu s väčšou silou. Je to vírus dobre navrhnutý k tomu, aby nakazil čo najväčší počet ľudských stvorení. Prrto musíte byť predvídaví a prijať nevyhnutné opatrenia.
Ľudstvo dostalo prírodné lieky, ktoré vám pomôžu zvládnuť choroby, ale vy rychle zabúdate, čo vám bolo odkázané Nebom.
🤔

Preto znova zopakujem:

Borovicový čaj - liek proti Koronavírusu

zdravotnictvo2.webnode.sk/…/borovicovy-caj-…

Olej dobrého Samaritána - liek proti Koronavírusu
zdravotnictvo2.webnode.sk/…/olej-dobreho-sa…

Kráľovná a Matka posledných čias ukazuje ako ochrániť naše príbytky pred vírusom
katolicka-cirkev-vosvete.webnode.sk/…/kralovna-a-matk…