Clicks225
Edward7
1

Antyludzki program NWO przyspieszony przez operację Covid

HISTORIA: Oszustwa związane z COVID, choć zaprzeczają wolności i niszczą życie, wskazują na głębszy program.

IMPLIKACJE: Wszystkie dehumanizujące aspekty plandemii i Nowego Porządku Świata odzwierciedlają antyludzki program, który nabrał tempa, próbując zmienić istotę ludzkości - na zawsze.

Agenda antyludzka , która leży u podstaw NWO (New World Order), szybko wkracza w pole widzenia wraz z pojawieniem się oszustwa COVID (Operacja Koronawirus) i jego eksperymentalnych narzędzi niszczenia przez mRNA z nano-infuzją, które nazywają „szczepionkami”. Pod całym chaosem kryje się chłodno wykalkulowany i mrożący krew w żyłach plan, który jest całkowicie antyludzkim planem (...)

Bill Gates: Na czele szarży
Bill Gates stał się nie tylko wytrawnym frontmanem NWO, ale także złoczyńcą o śladach podobnych z kreskówki; "z palcem na pozornie każdym ciastku". Gates inwestuje, finansuje lub bezpośrednio kontroluje uprawy GMO, zwierzęta GMO (np. Komary), żywność syntetyczną, badania nad płodnością napędzane eugeniką (np. Środki antykoncepcyjne ), smugi chemiczne / geoinżynieria, szczepionki, media, propaganda zmian klimatu - (niby) wywołana przez człowieka, symulacje pandemii (tj. planowanie i dyrygowanie pandemii), organizacje zajmujące się modelowaniem pandemii, takie jak The Imperial College i IHME (Institute for Health Metrics and Evaluation), duże międzynarodowe organizacje zdrowotne, takie jak WHO, GAVI i CEPI, i wiele więcej - a wszystko to przy jednoczesnym zakupie większej ilości ziemi uprawnej w USA niż jakakolwiek inna osoba samotna. Najnowszym szalonym pomysłem Gatesa jest połączenie GM komarów i szczepionek w celu wyprodukowania - genetycznie zmodyfikowanych komarów, które mogą cię zaszczepić.

Jego hipokryzja jest oszałamiająca, gdy weźmie się pod uwagę, jak lata po całym świecie prywatnymi odrzutowcami, pouczając ludzi na temat ich "śladu węglowego", tak jak robi to wielu innych spiskowców NWO. Gates miał nawet czelność promować ostatnio "latające strzykawki", albo pochwalił się zamiłowaniem do hamburgerów wołowych, jednocześnie mówiąc wszystkim, że wkrótce będą musieli jeść syntetyczne mięso wyprodukowane w laboratorium. W międzyczasie, jak myślisz, co zrobi Gates z całą tym polem uprawnym?

Wszystkie te rzeczy, których dotyka Gates, w taki czy inny sposób wiążą się z zamianą rzeczywistości na podróbkę. Zamiast prawdziwego jedzenia promuje fałszywe jedzenie. Zamiast prawdziwego zdrowia promuje fałszywe zdrowie lub po prostu chorobę. Zamiast prawdziwych informacji promuje fałszywe informacje lub po prostu propagandę. Zamiast prawdziwej nauki promuje fałszywą naukę AGW (antropogeniczne globalne ocieplenie) lub zmiany klimatu wywołane przez człowieka . Zamiast potwierdzających życie badań nad poprawą płodności, promuje badania niszczące życie, aby zwiększyć bezpłodność.

Agenda przeciwko człowiekowi: Demonizacja węgla

Wymowne odbicie antyludzkiego programu można zobaczyć w nieustannej demonizacji węgla. Ludzkość jest formą życia opartą na węglu. Często komputery nazywane są formami życia opartymi na krzemie. Widziałem nawet mecze człowiek kontra maszyna w szachach ujęte jako turnieje „węgiel kontra krzem”. Węgiel ma kluczowe znaczenie dla naszej tożsamości, ale jest atakowany i oczerniany. Dlaczego? Artykuł ONZ Anti-Human Push to De-Carbonize The World omawia, w jaki sposób osoby kierujące kultem zmian klimatycznych (i propagujące nienaukową ideę AGW ) demonizują cały węgiel - nie tylko dwutlenek węgla i CO2 - kierując się wszystkimi „zanieczyszczeniami węglowymi” i dążenie do świata, w którym nie ma takiego zanieczyszczenia węglem . Artykuł donosi szefa ONZ Antonio Guterresa i jego nowe zdanie:

„Szef Organizacji Narodów Zjednoczonych wzywa kraje do zakończenia tego, co nazywa wojną z naturą, i zamiast tego wybrały przyszłość bez zanieczyszczenia węglem wywołującego globalne ocieplenie. Ponieważ ekstremalny rok dla huraganów, pożarów i fal upałów dobiega końca, szef ONZ wezwał światowych przywódców do uczynienia 2021 rokiem, w którym ludzkość zakończy swoją „wojnę z naturą” i zobowiązuje się do przyszłości wolnej od węgla powodującego ocieplenie planety. zanieczyszczenie."

Redaktor Technocracy.news, Patrick Wood, skomentował następująco:

„Irracjonalna wojna ONZ z węglem jest wojną przeciwko samej ludzkości. Jeśli jednak ostatecznym celem jest wyludnienie, ma to sens, ponieważ organizm ludzki składa się w 12% z węgla. Obieg węgla w produkcji żywności i żywieniu ludzi wymaga CO2 i to w dużych ilościach ”.

Absurdem jest wypowiadanie wojny elementowi układu okresowego, zwłaszcza tak bogatemu i niezbędnemu jak węgiel, chyba że spojrzy się z perspektywy antyludzkiej agendy. Dwutlenek węgla nie jest wrogiem; jest niezbędny dla wszystkich roślin (jest to ich odpowiednik tlenu) i rzeczywiście, im więcej mamy CO2, tym planeta staje się bardziej zielona, co daje nam więcej korzyści. Jest wielu naukowców rozpowszechniających te informacje, na przykład dr William Happer, profesor fizyki na Uniwersytecie Princeton. Happer zdemaskował argumenty paniki od zmian klimatycznych - „kultu węgla”, jak ich nazywa. Musimy ZWIĘKSZYĆ poziom CO2 na planecie, a nie go zmniejszyć. Happer wyjaśniadlaczego zanieczyszczenie węglem jest głównym mitem leżącym u podstaw argumentów alarmistów. Dane z milionów lat pokazują, że klimat zawsze się zmieniał (ocieplenie lub ochłodzenie). Im więcej CO2 wstrzykujesz do zamkniętego obszaru z roślinami (np. Szklarni), tym bardziej rośliny rosną. Rośliny kochają CO2 i dobrze się na nim rozwijają; wraz ze wzrostem liczby ludności wzrasta CO2, co powoduje powstanie bardziej ekologicznej planety i większej ilości pożywienia. To niesamowity i zrównoważony system, jeśli po prostu pozwolimy mu istnieć, zamiast majstrować przy nim.

Słońce też jest demonizowane
Celem jest nie tylko węgiel; demonizuje się również inne aspekty świata przyrody, takie jak samo słońce. Tak, nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne może być szkodliwa, zwłaszcza w regionach tropikalnych, jednak u ludzi wywołuje się u ludzi celowy strach przed słońcem. Za powodowanie raka i globalne ocieplenie obwiniane jest słońce. Jeden z szalonych eksperymentów geoinżynieryjnych Gatesa obejmował próbę zablokowania promieni słonecznych. Prawda jest taka, że ludzka skóra zamienia światło słoneczne w witaminę D poprzez syntezę cholesterolu . Nieprzypadkowo cholesterol, mimo że jest niezbędnym tłuszczowym składnikiem odżywczym ludzkiego ciała, był również demonizowany przez dziesięciolecia.

Omówiłem szaloną propagandę przeciwko cholesterolowi w tym artykule z 2015 roku Plastikowe oleje kontra tłuszcze nasycone: niszczenie propagandy gdzie wskazałem, że jest to cząsteczka tłuszczu syntetyzowana przez wszystkie zwierzęta, ponieważ jest kluczowym składnikiem strukturalnym naszych komórek. Cholesterol pomaga przy dolegliwościach układu oddechowego i żołądkowo-jelitowego, wytwarza witaminę D i jest częścią mechanizmu gojenia naszego organizmu. Ponieważ niektórzy z nas są oszukani, aby bać się słońca, jesteśmy zachęcani do stosowania na naszej skórze rakotwórczych chemikaliów (filtrów przeciwsłonecznych); ponieważ niektórzy z nas boją się cholesterolu, zachęca się nas do stosowania toksycznych statyn; tak czy inaczej, rezultat jest ten sam: choroba, ból, a nawet przedwczesna śmierć, która wynika z odwrócenia się plecami do rzeczywistości i przyjęcia fałszywości.

Transhumanizm
Ten antyludzki program ma na celu zmianę ludzkiego ciała od wewnątrz. Jest siłą napędową transhumanizmu , połączeniem człowieka z maszyną w celu stworzenia Człowieka 2.0 , rzekomo ulepszonego nadczłowieka o specjalnych zdolnościach, ale tak naprawdę podludzi, który został odcięty od swojej naturalnej siły (odcięci od Boga , który daję siłę człowiekowi do pokonania zła i grzechu dopow.) . A w 2015r w badaniach naukowych stwierdzono węglowe nanorurki (małe rury mierzona w nanometrach) w płucach każdej osoby badanej. Te nanorurki można z łatwością wykorzystać jako bioczujniki śledzące cię od wewnątrz. Badanie naukowe z 2017 r. Zatytułowane „Nowe badania kontroli jakości szczepionek: mikro- i nanokontaminacja”odkryli, że szczepionki były już silnie zanieczyszczone (lub nasycone) nanocząsteczkami. Są też wszystkie cząsteczki, które spadają na nas w wyniku rozpylania smug chemicznych od dziesięcioleci, które z pewnością dostały się do płuc wielu, jeśli nie prawie wszystkich ludzi na Ziemi. Wydawałoby się, że ludzkość już do pewnego stopnia została zinfiltrowana. Czy te nanorurki, nanoczujniki i nanocząsteczki są nie tylko w nas, ale w całym życiu biologicznym? A to prowadzi nas do „szczepionek” COVID z edycją genów i zmianą DNA, które nie są szczepionkami…

COVID: Akceleracja programu antyludzkiego
To naprawdę zdumiewające widzieć, jak wiele sposobów oszustwa COVID przyczyniły się do dehumanizacji świata. Eksperymentalne nieszczepionki przeciwko COVID mRNA uderzają w samo serce programu antyludzkiego, przekształcając nasze geny i manipulując naszym DNA, wzorcem naszego człowieczeństwa. Blokady są anty-ludzkie, ponieważ uniemożliwiają nam pełne bycie w naszym człowieczeństwie poprzez dotykanie, nawiązywanie kontaktów towarzyskich, mieszanie się i interakcję. Podejrzane testy COVID z dostępem do mózgu mogą również wpływać na nasze człowieczeństwo, uzyskując dostęp do naszej wrażliwej płytki sitowej, która prowadzi do mózgu. Maski są częścią dehumanizującego kultu i rytuału COVID pozbawiając nasze ciało i mózg podstawowych poziomów życiodajnego tlenu, usuwając naszą indywidualność, niszcząc swobodną i niepowtarzalną ekspresję, sprawiając, że wyglądamy jak robot i nie tylko. W Operacji Koronawirus jest tak wiele z antychludzkich planów, czy to dehumanizujące aspekty masek, dystans społeczny, bezdotykowe interakcje pokryte plastikiem, przymusowa kwarantanna na twój koszt, czy zakaz przebywania ze starszymi, gdy umierają.

Agenda COVID przeciwko człowiekowi: dzieci w wieku szkolnym zmuszone do przykrycia się plastikiem podczas ćwiczeń w zespole muzycznym. Jakież to wszystko jest absolutnie poniżające i absurdalne!
Plandemia COVID bez wątpienia posunęła naprzód ten antyludzki program w szybkim tempie. Antyludzki program jest rdzeniem NWO. Najważniejsze jest to, że możemy to zobaczyć i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby bronić i podtrzymywać nasze podstawowe człowieczeństwo.

Makia Freeman https: //thefreedomarticles.com

Izrael wdraża urządzenie śledzące; "Bransoletkę Wolności"

Izrael wypuścił coś, co nazywa „bransoletą wolności”, urządzenie śledzące, które będzie stanowić alternatywę dla dwutygodniowej kwarantanny dla każdego, kto przyjeżdża do kraju z zagranicy. Urządzenie, które wygląda jak inteligentny zegarek, jest produkowane przez firmę o nazwie SuperCom, która wcześniej współpracowała z rządami kilku krajów nad systemami śledzenia i monitorowania więźniów.
Ordan Trabelsi, dyrektor generalny SuperCom, powiedział: „Nazywamy to„ bransoletką wolności ”, ponieważ nikogo nie zamykamy, a raczej dajemy im możliwość powrotu do domu”.
… I być śledzonym przez rząd, jeśli spróbują wyjść z domu.(...)
Izrael działa również w dwuwarstwowym społeczeństwie, w którym ci, którzy zostali zaszczepieni, mają „zieloną przepustkę”, aby dostać się tam, gdzie chcą , a ci, którzy tego nie zrobili , muszą pozostać zamknięci. humansarefree.com


Gdy pojawi się Antychryst będzie nazywany "Chrystusem" , a gdy będzie zmuszać do znamienia bestii, to ono (znamienie) będzie nazywane jako znamie Boga - Chrystusa - Prawdy ; po prostu szatan zawsze stosuje metodę odwracania pojęć... , nawet zniewolenie nazywa wolnością ...
Wieczne Odpoczywanie Amen
. Eksperymentalne nieszczepionki przeciwko COVID mRNA uderzają w samo serce programu antyludzkiego, przekształcając nasze geny i manipulując naszym DNA, wzorcem naszego człowieczeństwa.

Blokady są anty-ludzkie, ponieważ uniemożliwiają nam pełne bycie w naszym człowieczeństwie poprzez dotykanie, nawiązywanie kontaktów towarzyskich, mieszanie się i interakcję.

Podejrzane testy COVID z dostę…
More
. Eksperymentalne nieszczepionki przeciwko COVID mRNA uderzają w samo serce programu antyludzkiego, przekształcając nasze geny i manipulując naszym DNA, wzorcem naszego człowieczeństwa.

Blokady są anty-ludzkie, ponieważ uniemożliwiają nam pełne bycie w naszym człowieczeństwie poprzez dotykanie, nawiązywanie kontaktów towarzyskich, mieszanie się i interakcję.

Podejrzane testy COVID z dostępem do mózgu mogą również wpływać na nasze człowieczeństwo, uzyskując dostęp do naszej wrażliwej płytki sitowej, która prowadzi do mózgu.

Maski są częścią dehumanizującego kultu i rytuału COVID pozbawiając nasze ciało i mózg podstawowych poziomów życiodajnego tlenu, usuwając naszą indywidualność, niszcząc swobodną i niepowtarzalną ekspresję, sprawiając, że wyglądamy jak robot i nie tylko.

W Operacji Koronawirus jest tak wiele z antychludzkich planów, czy to


dehumanizujące aspekty masek,

dystans społeczny,

bezdotykowe interakcje pokryte plastikiem,

przymusowa kwarantanna na twój koszt,

czy zakaz przebywania ze starszymi, gdy umierają.