Clicks1K
Coburg
5
Ako Západ vysielal "spontánny" November 1989 v priamom prenose. Vážení a milí, tento prorocký zostrih ČTV ukazuje v priamom prenose, ako všetky svetové médiá "naklusali" do Prahy na presný dátum, …More
Ako Západ vysielal "spontánny" November 1989 v priamom prenose.

Vážení a milí, tento prorocký zostrih ČTV ukazuje v priamom prenose, ako všetky svetové médiá "naklusali" do Prahy na presný dátum, pretože VEDELI, že sa spustí tzv. "Nežná", prvá z naplánovaných "revolúcií". Všetko bolo pripravené, signál bol daný, už len spustiť kamery.... A teraz nás stu idú učiť o vraj súčasnej "konšpirácii"
Coburg
mike084 Len trocha rozšírim Tvoj príspevok: Boh povedal: "Ploďte sa a množte a naplňte zem." Ale nedodal - až bude plná tak sa prestaňte množiť, pretože On sa o ľudstvo dokáže postarať - na rozdiel od svetských vlád. Taktiež dal každému národu vlasť. A to neznamená že "sťahujte sa po svete krížom krážom". V Biblii nie je o emigrácii nič. Ale je tam o vyhnanstve. Už naši prarodičia boli vyhnaní …More
mike084 Len trocha rozšírim Tvoj príspevok: Boh povedal: "Ploďte sa a množte a naplňte zem." Ale nedodal - až bude plná tak sa prestaňte množiť, pretože On sa o ľudstvo dokáže postarať - na rozdiel od svetských vlád. Taktiež dal každému národu vlasť. A to neznamená že "sťahujte sa po svete krížom krážom". V Biblii nie je o emigrácii nič. Ale je tam o vyhnanstve. Už naši prarodičia boli vyhnaní z raja", Kain blúdil po svete so znamením na čele, Židia síce emigrovali do Izraela, ale pod Božím vedením. V Babylone boli v zajatí. Aj príkaz Krista "Choďte do celého sveta a hlásajte Evabnjelium - učte všetky národy" je kapánek odlišné od povedzme príďte sa obrátiť do Svätej zeme - alebo neskôr - do Ríma.. To znamená, že masová až apokalyktická imigrácia - tá dnešná, nemá s Božou vôľou nič spoločné. Je to umelé, cielené a nebezpečné.
Coburg
Aby neprišlo ku omylu: Nechcem poukazovať na to, že sloboda je zlá a že sa neteším, že komunizmus padol. O čom je reč, tak o "konšpirácii" ktorú tu nadhodil "moschekauflander", a strká sem filmy, akože Rusko je nepriateľ a pár webov tu šíri strach a hrôzu a nebezpečenstvo: (viď film Co dokáže lež"). Ja len chcem poukázať že tá hysterická kampaň aj proti tomu, že "nežná" nebola naaranžovaná, že …More
Aby neprišlo ku omylu: Nechcem poukazovať na to, že sloboda je zlá a že sa neteším, že komunizmus padol. O čom je reč, tak o "konšpirácii" ktorú tu nadhodil "moschekauflander", a strká sem filmy, akože Rusko je nepriateľ a pár webov tu šíri strach a hrôzu a nebezpečenstvo: (viď film Co dokáže lež"). Ja len chcem poukázať že tá hysterická kampaň aj proti tomu, že "nežná" nebola naaranžovaná, že revolúcie na východe boli plánované a že tu konšpirujeme, je blbosť, a po pravde že sa to dopredu pripravovalo. Napíšem len malý príklad: Keď som v roku 1979 sedel v pražskej Ruzyni, na štvrtom poschodí, tak podo mnou na treťom sedela celá Charta 77 na čele s Havlom. Ja som mal na cele nejakého kameramana z Barrandova, ktorý sedel za nejaké kšefty s Mníchovom. A chlap sa vyznal v celej situácii. A viete čo mi povedal: TU pod nami sedí BUDÚCA VLÁDA.! Bol rok 1979!!! A boli to všetko bývalí komunisti, na čele s Havlom, ktorého otec bol známy pražský slobodomurár, a majiteľ LUCERNY. A ja som potom ani nič s Chartou 77 nemal ani nič nepodpisoval. Mne šlo o Cirkev. Samozrejme že oni Cirkev využívali, a to aj prenasledovanú.
Nobody, máme LUX a LUMEN, ale o tom by sa dalo tiež písať.... A máme sterilné Katolícke noviny, ktoré sa hystericky BOJA písať akúkoľvek kritiku (gayprajdy, gender, odoberanie detí a pod.) .. Ale nemáme tých zapálených aktivistov, obetavých a riskujúcich veriacich, ktorí žili jednou nohou v base, už načíname mať poloprázdne kostoly, a katolíkov, ktorí vo voľbách volia neznabohov.... A kopec kňazov, ktorí sa ženia a odchádzajú, alebo sa zašívajú na farách, podnikajú, spovedajú dva dni v týždni, máme prázdne semináre, aj to je - žiaľ - tá SLOBODA.
ľubica
nobody, som si prečítala nižšie, že už si bol na svete, pekne od teba!!! ☕
Coburg
Nobody, sme na tom rovnako ako vtedy. Čakali sme - žiaľ, - riešenie z "tohto sveta". Ale naši veriaci, kňazi a dokonca biskupi zomierali nie za politiku. To som si uvedomil aj ja. A mylne som sa domieval, že Cirkev po zhodení jarma komunizmu bude prekvitať, že našim deťom konečne bude dopriate úplne slobodne to, o čo sme sa my snažili. Omyl. Nie chyba, ale omyl. Takže dnes musíme stavať zase na …More
Nobody, sme na tom rovnako ako vtedy. Čakali sme - žiaľ, - riešenie z "tohto sveta". Ale naši veriaci, kňazi a dokonca biskupi zomierali nie za politiku. To som si uvedomil aj ja. A mylne som sa domieval, že Cirkev po zhodení jarma komunizmu bude prekvitať, že našim deťom konečne bude dopriate úplne slobodne to, o čo sme sa my snažili. Omyl. Nie chyba, ale omyl. Takže dnes musíme stavať zase na tom, čo bolo, čo bolo za Krista, čo bolo za prenasledovania kresťanov v Ríme, a čím sa to asi aj skončí. Vládca tohto sveta NEDOVOLÍ, aby nejaký národ mal kresťanskú vládu, ,a potláčal zlo a chránil Božie plány. Preto sme akurát v inom "Leveli", a čaká nás ešte úpornejší boj. Ale tak to má byť, a musíme si byť vedomí, že "nie je učeň nad svojho majstra", a že budeme musieť prejsť cez Kalváriu a kríž. Treba sa s tým stotožniť a odovzdať sa do Božích rúk.
Coburg
Jasne sú to dávno známe veci, ale keďže lovci "konšpirátorov" nás obviňujú z toho, že považujeme slávnu "nežnú" za aranžmán Západu, tak som to sem dal. Na túto tému je už mnoho kníh a analýz, ale raz vidieť je lepšie ako 10 kráť čítať.