Clicks79

Výročie prepustenia na slobodu Asia Bibi

KAUZA: "Asia Bibi"
hriechyokultizmus.wordpress.com/2016/12/25/kauza-asia-bibi-2/

Ttúto správu Vám posielame s nadšením, pretože oslavujeme prvé výročie prepustenia Asie Bibi na slobodu.
Oslobodenie, ktoré nám (a mnohým iným) trvalo desať rokov. Toto bolo bezpochyby najdlhšie, najdrahšie a najťažšie víťazstvo v histórii CitizenGO. Bolo to však možné len vďaka Vám. Nemohli by sme sa zmobilizovať bez podpisov petícií, modlitieb, zhromaždení a darov od miliónov priateľov CitizenGO z celého sveta.
Ako viete, neúnavne sme pracovali na oslobodení Asie Bibi, skromnej kresťanskej ženy nespravodlivo obvinenej z rúhania a odsúdenej na smrť obesením.
Tlačili sme na medzinárodné spoločenstvo, aby zareagovalo na nespravodlivosť voči Asii Bibi a aby v jej mene vyvinulo tlak na pakistanskú vládu a uspeli sme!
Na tomto mieste by sme sa chceli osobitne poďakovať za spoluprácu bývalému špeciálnemu vyslancovi EÚ pre podporu slobody náboženstva alebo viery mimo EÚ Jánovi Figeľovi.
Chceli by sme sa s Vami tiež podeliť o dôležitý dokument pri príležitosti prvého výročia Asiinho oslobodenia. Dúfame, že sa Vám bude páčiť, pretože všetko, čo v ňom uvidíte, ste umožnili Vy:

Zápas o Asiu Bibi skončil víťazne, no ešte sme nevyhrali vojnu.
Stále je potrebné urobiť veľa pre to, aby skončila nenávisť voči kresťanom, ktorá je ako mor stále prítomná vo väčšine sveta ... najmä tam, kde dušiam a mysliam mnohých fanatikov dominuje fundamentalistický islam spôsobujúci teror.
Sľubujeme Vám, že budeme naďalej bojovať za spravodlivosť a náboženskú slobodu, základné piliere rodiny, ktoré podporujete Vy, my a milióny členov CitizenGO po celom svete.
Ďakujeme, že ste súčasťou tohto príbehu!
Matúš, Miriam a celý tím CitizenGO