Clicks1.3K

You tube cenzuruje pápeža. Po viac ako roku odstránil video SDZR kvôli výroku pápeža Františka talianským biskupom: „Boli ste zasiahnutí cunami gender. A čo ste urobili? NIČ!

You tube po viac ako roku odstránil video SDZR kvôli výroku pápeža Františka talianským biskupom: „Boli ste zasiahnutí cunami gender. A čo ste urobili? NIČ!

Dobrý deň, Anton Čulen, náš tím skontroloval váš obsah a domnievame sa, že porušuje naše pravidlá pre nenávistné prejavy.
Zo služby YouTube sme odstránili nasledujúci obsah:
Video: Pápež František talianským biskupom: „Boli ste zasiahnutí cunami gender. A čo ste urobili? NIČ!
Vieme, že vás to možno sklame, ale je pre nás dôležité, aby bol YouTube bezpečným miestom pre všetkých. Ak obsah poruší naše pravidlá, odstránime ho. Ak si myslíte, že ide o omyl, môžete sa odvolať a my obsah znovu skontrolujeme. Nižšie si prečítajte ďalšie podrobnosti.

Odstránené videa si môžete pozrieť TU

vk.com/badbrowser.php

Ako váš obsah porušil pravidlá
Obsah, ktorý oslavuje alebo podnecuje násilie voči inej osobe či skupine ľudí, nie je na YouTube povolený. Nepovoľujeme ani akýkoľvek obsah, ktorý podnecuje nenávisť voči inej osobe či skupine ľudí na základe ich členstva v chránenej skupine. Vzdelávací, dokumentárny, umelecký a vedecký obsah kontrolujeme od prípadu k prípadu. V obmedzených prípadoch udeľujeme výnimky obsahu s dostatočným a vhodným kontextom, ktorého účel uverejnenia je zrejmý.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Aký to má vplyv na váš kanál
Váš kanál má teraz jednu sankciu. Týždeň nebudete môcť vykonávať akcie, ako napríklad nahrávať, uverejňovať alebo vysielať naživo. Druhá sankcia vám zabráni uverejňovať obsah na dva týždne. Tri sankcie v priebehu 90 dní budú mať za následok trvalé odstránenie vášho kanála zo služby YouTube.

Ako ďalej postupovať
Až 95% autorov, ktorí dostanú jednu sankciu, už nikdy nedostanú ďalšiu. Chceme, aby ste boli jedným z nich, preto:
sa uistite, že rozumiete pokynom pre komunitu a základným informáciám o sankciách služby YouTube.

Skontrolujte svoj obsah a majte pri tom na pamäti naše pravidlá. Ak si po skontrolovaní svojho obsahu myslíte, že ide o omyl, dajte nám o tom vedieť. Proti tomuto rozhodnutiu sa môžete odvolať tu.
Upozorňujeme, že platnosť tejto sankcie vyprší po 90 dňoch a že odstránenie obsahu ju neodstráni.

S pozdravom

tím YouTube

———- Forwarded message ——— Od: Anton Culen <uskutocnujte.slovo@gmail.com>
Date: ne 4. 4. 2021 o 20:58
Subject: You tube cenzuruje pápeža Františka aj v slovenčine To: <nunziatura@nunziatura.sk> Cc: TKKBS <tkkbs@tkkbs.sk>, <hovorca@kbs.sk>

Excelencia, najdôstojnejší pán nuncius Arcibiskup Guido Giacomo Ottonello, dovolím si Vám oznámiť, že you tube cenzuruje pápeža Františka aj v slovenčine

Kliknite prosím tu: alianciazanedelu.sk/archiv/8657
So želaním požehnaných dní Veľkonočnej oktávy

Laudetur

Anton Čulen

alianciazanedelu.sk/archiv/8657
forthetruth333
ON nie je pápež