Clicks12
uk.news

Завершення епохи Івана Павла II?

Папа Франциск закручує гайки мирським спільнотам: 11 червня Дикастерія у справах мирян, сім'ї та життя випустила указ, який встановлює обмеження щодо керівників міжнародних асоціацій віруючих, посилюючи контроль і централізуючи систему управління.

Термін служби керівників таких асоціацій обмежений п'ятьма роками. Ніхто, включаючи засновників, не може працювати протягом більш ніж 10 років поспіль. LaNuovaBq.it називає цей наказ "сенсаційною новиною", адже він "призводить до переділу сфери впливу релігійних рухів", незважаючи на те, що їх кількість стрімко падає.

LaNuovaBq.it називає це "закручуванням гайок" мирським асоціаціям, а також завершенням етапу, який був початий Папою Іваном Павлом II в 1985 році, який хотів використати мирські асоціації для пожвавлення церкви. Такі дії призвели до скандалу з кардиналом Турина Баллестреро, і кардиналом Мілана Мартіні..

В даний час в церкві існує 122 мирські спільноти, серед яких варто виділити Sant'Egidio, Comunione e Liberazione і Неокатехуменат. Багато з них вирішили підтримати Папу Франциска, чим підписали собі смертний вирок.

Причиною таких змін називаються "сексуальні злочини". На щастя, таких випадків практично немає, за винятком таких людей, як Луїс Фернандо Фігарі з Sodalitium Christianae Vitae, якого звинувачують в насильстві по відношенню до іншого чоловіка.

#newsXucnvlzvrs