Agentura w Tradycji zarządza dwoma stronami konfliktu. cz. 1.

LJCh!
Nie daj się rozrywać na strzępy dwom stronom bazującym na emocjach i prowokującym główną metodę działania Szatana i służb:
zasadę OSZCZERSTW,
wzbudzania podejrzeń do Kośćioła i bliźniego,
a zaufania do tych, którzy bardziej przekonująco OCZERNIAJĄ.

Mówi o rozumie i faktach, wytyka innym, np. charyzmatykom EMOCJE(często bardzo trafnie i precyzyjnie), ale sam bazuje na innym rodzaju EMOCJI(lubianym przez środowiska tradycyjne), którymi zaburza trzeźwy osąd.

Zanim uwierzysz na słowo w szokujące, "rzetelne" dane, spytaj siebie:

Czy jesteś w stanie zweryfikować, czy oni czegoś nie gubią?

Czy przeczytałeś te wszystkie dokumenty SWII i NOM?
Porównałeś jez z poprzednimi dokumentami Kościoła?
Rozumiesz dobrze jedne i drugie?
Czy opieranie się na Twoim rozumieniu ich wszystkich ma sens, skoro nawet specjaliści je lepiej znający sięo to rozumienia kłócą?
Czy nie po to jest Kościół?
Czy taka jest rola wiernego, by szczepraćw dokumentach, w których zawsze może czegoś nie zauważyc, albo nie znaleźć?
Czy nie ma zagrożenia, że docierajądo ciebie tylko te szokujące ":"dane", które majądotrzeć, żeby wzbudzić Twój neipokoj?
Czy gdyby na Twoich poszukiwaniach i analizach stanowisk bisakupów i papieży miałą sięopierać Twoja wiara, to czy potrzebowałbyś w ogóle Hierarchii z Papieżem na czele? Czy nie wystarczyłby synod rownorzędnych biskupów?
Ale to sprzeczne z naszą wiarą!

Czy skupianie Twojej uwagi na samym Soborze, a budowanie nieufności do Kościoła jako całości nie jest czasem odwracaniem uwagi od realnego drenażu Kościoła przez siły diabła, które miały miejsce na długo przed Soborem?

@V.R.S. Panicznie mnie zablokował, po uprzednim oczernieniu mnie, gdy mu pokazałem nieścisłość jego rzetelnie brzmiących wrzutek. Dokumentacja jego blędów poniżej: Arogancja, hipokryzja i manipulacje "Obrońców" Bractwa tylko mu szkodzą!
@Tadeusz Kaktus wyprodukował wierszyk złośliwy wobec aresztowanego księdza Łukasza powtarzając ten sam błąd, który wczesniej aresztowanemu wytknąłem, choćby tutaj w 47 minucie 35 sekundzie: Obrońmy kapłanów. K. Stehlin - Cz. II, Ł. Szydłowski i G. Śniadoch - Cz. I
Nigdy się pod takimi insynuacjami nie podpiszę, o czym już wspominałem w krytyce skierowanej rownież do @PiotrM : Obrona Bractwa. Bez lizusostwa. cz I.
Obejrzyjcie uważnie powyższy materiał i przeczytajcie to, co jest w poniższej analizie na stronei 10: google.com/file/d/1VTi66M-PR_M4Fnwkb9uDrK4uI-_w8pSO/view
I jedni i drudzy się mylicie w tym, w czym jesteśćie zgodni! W pochopnym ocenianiu i bliźnich i Aktów Kościoła! Tak was rozpracowują służby, skłócając tradycję!
Choćby rzeczywiście w Soborze i NOM sam Diabeł maczał palce(a z pewnością maczał), to nijak nie znaczy, że należy te Akty Kościoła odrzucić, wszak Bóg w Trójcy Jedyny mógł sprawić, że diabeł czegoś nie zauważył.
Tak jak nie zauważył, że kusząc ludzi do zabicia Jezusa "przyczynił się" d o dzieła zbawienia.
My, wierni za mało się znamy, to są sprawy abstrakcyjne, dajemy siewodzić emocjami wywoływanymi przez nowinki, doniesienia o żydach i masonach.
W ten sposób oni osiągają swój cel.

Przestańcie myśleć po światowemu!

Chwała Bogu w Trójcy Jedynemu, Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu!

+

Kolejne przykłądy "rzetelnych" podstaw:

Chcący
Kolejny przykład rzetelnych metod i racjonalnych podstaw:
Chcący
Tadeusz Kaktus
Mam facecje i dla Ciebie ale jeszcze sobie na to nie zasłużyłeś. :P

A dla mojego wierszyka natchnienie przyszło po przeczytaniu tego ... "To be, or not to be" prawdopodobnie Williama Shakespeare'a "granitowe jaja"
też poety.
VRS: gdzie jest wierszyk? Gdzie jest wierszyk? !!!
Moje natchnienie usunął!
Rafał_Ovile
Czy pan się pociesza własną nieomylnością? 😬 😉
Chcący
One more comment from Chcący
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Chcący napisał ;

"Czy przeczytałeś te wszystkie dokumenty SWII i NOM?
Porównałeś je z poprzednimi dokumentami Kościoła? ....."
.........................................................................................................................................................................
Co chcesz czytać !? ślepy i głuchy jesteś ??? nie widzisz i nie słyszysz co zrobiono z Prawdziwym …More
Chcący napisał ;

"Czy przeczytałeś te wszystkie dokumenty SWII i NOM?
Porównałeś je z poprzednimi dokumentami Kościoła? ....."
.........................................................................................................................................................................
Co chcesz czytać !? ślepy i głuchy jesteś ??? nie widzisz i nie słyszysz co zrobiono z Prawdziwym KK-ckim Ewangelią i Tradycją ??? idziesz droga diabła -to nie próbuj werbować innych !!!
Jeśli szukasz prawdy to Ją tutaj znajdziesz - abp. Lefevbre stanowczo odrzuca ZAŁOŻENIA JUDO -PROTESTANCKO -MASOŃSKIE SVII ! ......ale znając cie od lat na tym portalu wiem ,ze nie szukasz prawdy tylko pracujesz dla talmudczyków -masonów i samego lucyfera !!
stanislawp
Chcący produkował się tutaj jako młodzik, pisał książki, a teraz trochę podrósł i nic nie zmądrzał. Woda sodowa mu mocno bije.
Chcący
Tak samo jak z PO i PiSem, pieronicami oraz z kowidoterrorem