m.rekinek
14K

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ WOJNA Z LUDZKOŚCIĄ, TO WOJNA Z SAMYM BOGIEM

Wraz z gwałtownym wzrostem raka, odkąd ludzie byli zmuszani do wstrzykiwania broni biologicznej mRNA, „Agenda Vax Everything” jest czymś więcej niż wojną z ludzkością, ale wojną z samym Bogiem

Autor: Alan Barton - Wszystkie wiadomości PipeLine

Kiedy spotkaliśmy się ostatnim razem, dyskutowaliśmy o ogromnym spadku ludzkiego potencjału reprodukcyjnego, szczególnie w odniesieniu do świata zachodniego – a raczej „ cywilizowanego ”.„świata” – poprzez technologię i zatrucie biosfery, w której żyjemy.

Chociaż większość tej kolumny była poświęcona częściom środowiskowym, wspomnieliśmy, że broń biologiczna mRNA powodowała dramatyczny wzrost utraty płodności na całym świecie, do którego jest zmuszana ludzi. Zostało to zbadane dopiero niedawno i jesteśmy dopiero na początku tej katastrofy humanitarnej, która grozi wyeliminowaniem naszego gatunku z tego świata.

Dzisiaj przyjrzymy się komplementarnemu (być może lepiej określonemu jako współistniejącemu) zagrożeniu dla światowej populacji, które istnieje już od jakiegoś czasu, ale szybko rośnie pod względem siły i wskaźnika diagnozy, które jest również ukrywane przez całym światem.

Nowotwór

Zakazane słowo „C” (cancer - rak dop.), słowo, które nie jest społecznie akceptowane, aby mówić o nim wiele bez uznania heroicznej walki toczonej przez mocarstwa; przez instytucje farmaceutyczne, medyczne i badawcze.

Słowo, którego tak bardzo boją się masy, głównie poprzez propagandowe kampanie strachu mające na celu wepchnięcie ich w ręce tych, którzy zarabiają najwięcej na tym problemie. Big Pharma najpotężniej kontroluje leczenie raka i odmawia uznania prawdziwych przyczyn i metod leczenia. Ponad sto lat temu znaliśmy prawdziwą przyczynę i najlepsze metody leczenia raka. Przyjrzyjmy się tej historii i zobaczmy, co z tego wynika.

Już w 1902 roku szkocki lekarz John Beard, profesor embriologii na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji, przedstawił teorię, którą nazwał The Unitarian Trophoblastic Theory of Cancer, która wygląda (krótko) tak; (Zaczerpnięte ze strony internetowej Healing Cancer Naturally )

Całe ludzkie życie zaczyna się od prostej, niezróżnicowanej komórki . Gdy zygota (tj. zapłodniona komórka jajowa) zaczyna się dzielić, powstała większość staje się wyspecjalizowanymi komórkami, np. rodzica i przez które jest zaopatrywany w składniki odżywcze.

Komórki łożyska jako pierwsze różnicują się z zapłodnionego jaja. Nigdy nie stanowią części płodu, ale ostatecznie są przeznaczone do zniszczenia lub uczynienia bezwładnymi.

Komórki trofoblastu tworzą najbardziej zewnętrzną warstwę łożyska, a ich celem jest zjadanie niszy w ścianie macicy, w której zapłodnione jajo może uzyskać pożywienie z krwiobiegu matki.
Cechą charakterystyczną tkanki trofoblastu jest to, że jest inwazyjna, autonomiczna i powoduje erozję komórek, z którymi się styka. Innymi słowy, przypomina zachowanie komórek rakowych .

Jeśli komórki trofoblastu posiadają te cechy, powstaje pytanie, dlaczego układ odpornościowy matki nie traktuje ich jako obcych i nie próbuje ich zniszczyć ”.

Następnie artykuł wyjaśnia w zasadzie, jak to się robi, a następnie zwraca uwagę na ten fascynujący fragment; Beard zauważył
, że tkanka trofoblastu zaczyna ulegać zniszczeniu po 56. dniu normalnej ciąży .

Zbiega się to z
zakończeniem przewodu pokarmowego płodu, początkiem czynności trzustki płodu i nagłym wystąpieniem porannych mdłości jako pierwszej oznaki degradacji trofoblastu łożyskowego. Proszę zwrócić uwagę na termin używany dla tych komórek, ponieważ zauważa, że Beard „ znalazł inne komórki trofoblastyczne leżące w stanie uśpienia w całym ciele i nazwał je„ komórkami zarodkowymi„

W miarę starzenia się lub w połączeniu z innymi czynnikami komórki otrzymują sygnał, który powoduje, że zaczynają rosnąć, próbując stać się tkanką trofoblastu. Innymi słowy , rak jest zasadniczo normalnym procesem, który zachodzi w niewłaściwym miejscu w zły czas ”. Te wędrowne lub „ komórki zarodkowe ” nazywane są dziś komórkami macierzystymi i powinniśmy zrozumieć, co się dzieje, aby zrozumieć raka.


Klinika Mayo nazywa komórki macierzyste „ surowcami organizmu — komórkami, z których powstają wszystkie inne komórki o wyspecjalizowanych funkcjach … takie jak komórki krwi, komórki mózgu, komórki mięśnia sercowego lub komórki kości. Żadna inna komórka w ciele nie ma naturalnej zdolności do generowania nowych typów komórek.

To dlatego komórki macierzyste są wykorzystywane w tak wielu rekonstrukcjach lub naprawczych pracach medycznych. Dr Beard zauważył, że „ trzustka jest narządem, który leży za brzuchem. Jego celem jest wytwarzanie soków i hormonów, w tym insuliny. Soki trzustkowe, zwane także enzymami, pomagają trawić pokarm w jelicie cienkim ”i możemy wtedy powiedzieć, że jego teoria jest taka, że„ trzustka rutynowo wydziela enzymy, które zapobiegają złośliwości „komórek rozrodczych”. Jednak jakiś czynnik może przytłoczyć zdolność trzustki do produkcji enzymów.

Może to być jedna lub kombinacja kilku rzeczy, na przykład trzustka może zostać uszkodzona przez nadmiar rtęci lub zjedzenie nadmiaru białka zwierzęcego mogło przepracować trzustkę do punktu, w którym działa nieprawidłowo. Inne czynniki obejmują niektóre rodzaje urazów fizycznych lub nadmierny stres psychiczny, szczególnie w długim okresie czasu.

Obecne przekonanie jest takie, że to komórki w ciele wariują, ale to nieprawda. Raczej to komórki macierzyste w organizmie wariują i nie reprodukują prawidłowego typu komórek, kiedy przekształcają się w wymagany typ komórek, aby zastąpić te komórki, które wymagają wymiany.

Komórki macierzyste są komórkami niezróżnicowanymi , co oznacza, że wszystkie są takie same w całym ciele, dopóki nie zostaną wezwane do zmiany w wymagany typ komórek. Komórki naszego ciała nie są trwałe; są one stale zastępowane przez te komórki macierzyste nowymi. Dr Beard powiedział, że to enzymy z trzustki aktywują komórki macierzyste i to lokalne czynniki wzrostu kontrolują, w co się zmienią.

To przerost niezróżnicowanych komórek powoduje rakai to właśnie brak enzymów trzustkowych na to pozwala. Więc w tym pomyśle znajdziemy odpowiedzi na temat leczenia raka, a raczej leczenia większości rodzajów raka.

Nie wszyscy reagują prawidłowo , ponieważ ponownie istnieje wiele przyczyn raka, ale brak czynności trzustki jest główną przyczyną. Istnieje wiele rodzajów enzymów trzustkowych i wydaje się, że wszystkie one obejmują różne części transformacji komórek macierzystych w wymagane typy komórek. Zadaniem tych enzymów trzustkowych jest trawienie tych krnąbrnych komórek w momencie, gdy wymykają się one spod kontroli.

Niekontrolowane, te komórki macierzyste ulegają masowemu wzrostowi, który nie jest regulowany ani „zróżnicowany” i to właśnie nazywamy nowotworami. Nasze ciała, które dał nam Bóg, zostały zaprojektowane w celu wyeliminowania raka i to właśnie awaria tych systemów pozwala rakowi się rozmnażać.

Leczenie polega na spożywaniu pokarmów, które nie są ciężkostrawne , na przykład przejście na białe mięso zamiast czerwonego i przyjmowanie suplementów enzymów, zwłaszcza trypsyny i amylazy . Możemy zatem zobaczyć następujący cytat i to, jak zbiega się on z moim komentarzem w pierwszym akapicie, że jest to „ukrywanie przez cały świat”, a cytat ten brzmi: „

Teoria Bearda nie została obalona przez główny nurt medycyny, raczej została zignorowana .„Metody stosowane do skutecznej walki z początkiem, a nawet leczeniem raka są również ignorowane przez społeczność medyczną głównego nurtu.

Sztuki medyczne – powinniśmy powiedzieć sztuki kultowe czy mistyczne? – a ich dążenie do maksymalnego zysku zignorowało prawdziwe lekarstwo na większość nowotworów i przekształciło je w śmiertelne aspekty, które generują najwięcej pieniędzy i mistyczny rodzaj „ nie możecie tego zrozumieć, głupie kretyni, więc po prostu róbcie to, czego żądamy ”, co widzimy Dziś.

Nie, NIE jestem lekarzem, ale tylko autorem opinii, który lubi badać rzeczy zakazane przez „ moce, które są”zostać poruszone i przedyskutowane, więc proszę miej to na uwadze, gdy będę kontynuował. Istnieje wiele przyczyn raka i wiele „lekarstwa”, ale ten aspekt wydaje się być główną przyczyną większości nowotworów, a następujący jest głównym lekarstwem na raka. Należy pamiętać, że nie jest to wszystko obejmujące, ponieważ istnieje wiele przyczyn, a niektóre nowotwory mogą nie reagować na podane leczenie.

Niedawne masowe kłamstwa i oszustwa zawodów związanych z medycyną w związku z katastrofą Covida polegającą na ataku na światową populację nic nie dały, jeśli nie dały zatwardziałego postanowienia, by NIGDY nie ufać wprost temu, co mówią. Zawsze badaj i wyciągaj własne wnioski to moje motto. Ta kolumna jest wynikiem właśnie tej taktyki.

EnCognitive, strona internetowa zajmująca się medycyną naturalną ,cytuje na swojej stronie internetowej Office of Medical and Scientific Justice Journal, kiedy napisano: „ Przemysł farmaceutyczny wydał 9 miliardów dolarów od 2004 r. lub ranią milion Amerykanów rocznie – a mimo to kontrolują politykę stosowaną przez personel CS [urzędników państwowych] w celu wymuszenia używania narkotyków/szczepionek ”.

Na swojej stronie o doktorze Beard napisali o nim: „ Howard Beard żartobliwie stwierdził na seminarium Cancer Control Society w latach siedemdziesiątych, że ma guzy w jelicie, a kiedy stają się zbyt duże, przestaje jeść pączki i wraca do swojego enzymy trzustkowe, aby z powrotem zmniejszyć guzy ”.

Ale dalej piszą o dentyście Williamie Donaldzie Kelleyu, który „wyleczył się z raka trzustki w latach sześćdziesiątych i opracował obecne domowe lekarstwo na raka oparte na odżywianiu, które jest prawdopodobnie skuteczne w ponad 90 % u pacjentów, którzy nie zostali nadmiernie zniszczeni przez chemioterapię i terapie ortodoksyjne ” oraz że „ wyleczenie się z raka to praca na pełen etat.

Przyczyna i lekarstwo są znane i na wyciągnięcie ręki . Został opracowany przez Kelleya w ciągu ostatnich trzydziestu lat
.

W latach 20-tych w Anglii niektóre kliniki onkologiczne eksperymentowały z wykorzystaniem enzymów z trzustki świni i odkryły, że atakują one nowotwory i rozpuszczają je. W tym samym czasie pojawiła się Madame Curie Skłodowska i użycie promieniowania rentgenowskiego zostało użyte jako „bezpieczne” i „skuteczne” leczenie raka wraz z leczeniem radem.

A stosowanie enzymów trzustkowych do leczenia raka zostało na długi czas zapomniane. Być może ironiczne jest to, że Madame Curie ostatecznie zmarła w wyniku zatrucia promieniowaniem.

Dentysta William Kelley włożył wiele pracy w leczenie raka z wielkim sukcesem, a wspomniany powyżej artykuł w EnCognitive cytuje te słowa mądrości: „ współczesna medycyna nie wyleczyła ani jednej choroby zwyrodnieniowej . NIEJEDNA!!! każda choroba zwyrodnieniowa, jaka kiedykolwiek została wyleczona, została wyleczona za pomocą podstawowego czynnika żywnościowego nie leku na receptę – a każda pojedyncza choroba zwyrodnieniowa jest spowodowana albo przez truciznę środowiskową, z których większość jest wprowadzana do naszego środowiska przez znachorów medycznych i znachorów, albo przez niedożywienie.

Ani jedna choroba zwyrodnieniowa, na którą kiedykolwiek cierpiał człowiek, nie była spowodowana niedoborem leku na receptę ”.


Dobrze powiedziane.

Zwróć uwagę na zdanie „każda choroba zwyrodnieniowa, jaka kiedykolwiek została wyleczona, została wyleczona przez niezbędny czynnik pokarmowy ”. To jest klucz, który musi zostać wypłynięty, aby wyleczyć większość nowotworów. Co rozumiemy przez „większość” nowotworów? Być może ta ścieżka dźwiękowa autorstwa Mary i dr Jacka Stockwella (Zakazanego Doktora) może udzielić ci kilku odpowiedzi. Jasne, oni

reklamują własne pigułki enzymatyczne, ale informacja jest nadal aktualna i twierdzą, że odpowiednia dieta i właściwa pielęgnacja trzustki oraz wsparcie przez dodane enzymy trzustkowe zatrzymają wiele nowotworów i nosi tytuł „ Odpowiedź na 97% Wszystkie nowotwory ”.

Początkowa praca dr Bearda i Williama Kelleya została później zaktualizowana i ulepszona przez dr Nicholasa Gonzaleza, który jest holistycznym onkologiem. Holistyczne środki odnoszące się do całości, a Onkologia to dziedzina medycyny zajmująca się nowotworami; innymi słowy leczenie raka o wiele bardziej niż akceptowane użycie śmiercionośnych chemikaliów i promieniowania, jakie można znaleźć w chemioterapii i powiązanych reżimach.

Terapia dr Kelly obejmowała „ trzy podstawowe elementy: zindywidualizowaną dietę, zindywidualizowane programy suplementacyjne z dużymi dawkami enzymów trzustkowych ” oraz inne rzeczy, takie jak lewatywa z kawy w celu detoksykacji organizmu. Artykuł na stronie Beat Cancer(strona Center for Advancement in Cancer Education) odnotowuje liczbę pacjentów i ich leczenie. Poniższy cytat pochodzi z tej strony i pokazuje kilku z tych pacjentów –

U jednej z tych pacjentek, kobiety z Appleton w stanie Wisconsin, latem 1982 roku zdiagnozowano gruczolakoraka trzustki w IV stadium, najbardziej agresywną postać tej najbardziej agresywnej choroby . Biopsja wątroby podczas operacji zwiadowczej potwierdziła rozpoznanie raka z przerzutami, co później potwierdziła klinika Mayo. Kiedy onkolog z Mayo powiedział, że nic nie można zrobić, pacjent zaczął szukać alternatywnych podejść, dowiedział się o pracy Kelleya i rozpoczął terapię.

Trzydzieści jeden lat później żyje i ma się dobrze, widząc swoje dzieci – a teraz wnuki – absolwentów studiów . Aby spojrzeć na ten przypadek z perspektywy, nie znam żadnego pacjenta w historii medycyny z rakiem trzustki w IV stopniu zaawansowania i przerzutami do wątroby potwierdzonymi biopsją, który przeżyłby tak długo .

Inna pamiętna pacjentka… w 1969 roku została zdiagnozowana z czymś, co uważano za zlokalizowanego raka endometrium. Po serii radioterapii w celu zmniejszenia jej dużego guza przeszła histerektomię i powiedziano jej, że „wszystko wyleczyli”. Jednak w ciągu następnych kilku lat jej stan zdrowia zaczął się pogarszać: odczuwała uporczywe zmęczenie, złe samopoczucie, bóle w miednicy, utratę wagi…. W końcu, w 1975 roku, w jej miednicy pojawiła się wyczuwalna masa wielkości grejpfruta, uznana przez jej lekarzy… za oznakę oczywistej nawracającej choroby. Rentgen klatki piersiowej w tym czasie ujawnił liczne guzki w obu płucach, co odpowiada rakowi o szerokich przerzutach.

Chociaż powiedziano jej, że jej sytuacja jest tragiczna, a rak nieuleczalny , przeszła operację usunięcia dużego guza miednicy, aby uniknąć zbliżającej się niedrożności jelit. Wkrótce potem… dowiedziała się o pracy Kelleya, rozpoczęła program, odzyskała zdrowie i przez wiele lat unikała wszystkich konwencjonalnych lekarzy .

W 1984 roku, dziewięć lat po znalezieniu się pod opieką Kelley, wróciła do swojego lekarza pierwszego kontaktu, który był dość zakłopotany, że wciąż żyje…. Rentgen klatki piersiowej wykazał całkowite ustąpienie jej niegdyś rozległych przerzutów do płuc. Ta pacjentka ostatecznie żyła do 2009 roku, kiedy zmarła w wieku 95 lat, przeżywając 34 lata od rozpoznania nawracającego raka macicy z przerzutami
”.

Chociaż istnieje o wiele więcej historii, te dwie powinny dać dobrą wskazówkę, jakie są możliwe wyniki stosowania naturalnych środków do leczenia mutacji naszych komórek macierzystych.

Następnie dr Gonzales kontynuował leczenie Kelly'ego, u którego studiował, aby poznać techniki i teorie z własnymi pacjentami z wielkim sukcesem i udoskonalić terapię, która jest obecnie stosowana w dużym stopniu.

Chociaż już minął, aktualizacje dr Gonzalez są znane jako „ The Gonzalez Protocol ®, Nicholas Gonzalez, MD's Nutrition Enzym Treatment ”.

Na stronie internetowej „ The Nicholas Gonzalez Foundation” odnotowuje, że „ Dr Nicholas Gonzalez praktykował medycynę w swojej prywatnej praktyce w Nowym Jorku przez prawie 30 lat. Wierzył, że Natura jest przyjacielem, a nie wrogiem . Dr Gonzalez leczył pacjentów z rakiem, a także pacjentów z chorobami takich jak ciężkie alergie, chroniczne zmęczenie, toczeń, choroba Parkinsona, borelioza oraz osoby zainteresowane ogólnym zdrowiem i zapobieganiem chorobom.

Na szczęście skrupulatnie dokumentował naukową teorię swojej pracy książkami , wykładami i filmami . Dr Gonzalez napisał również ponad 150 studiów przypadków raka, które pokazują całe życie badań i opieki nad pacjentem, które zostały pośmiertnie opublikowane jako raporty przypadków raka
”. Nie powiem więcej na ten temat, ale skieruję cię na tę stronę, aby przeczytać więcej i obejrzeć filmy na temat protokołu Gonzaleza.

„ Szczepionki ” mRNA są w rzeczywistości bronią biologiczną zaprojektowaną do zabijania „nadmiaru” światowej populacji. Jest to dokumentowane i pisane od dwóch lat i zawiera wiele twoich felietonów na ten temat. Jest to główna przyczyna tak zwanego syndromu nagłej śmierci, mimo że oficjalnie

Władcy odmawiają przyjęcia tej prostej prawdy.


Wspominaliśmy o tym w naszym ostatnim felietonie poświęconym niepłodnościi stwierdzam tu i teraz, że ta broń biologiczna jest bezpośrednio zaangażowana w niszczenie naszych systemów reprodukcyjnych i w nasz masowy wzrost zachorowań na wszelkiego rodzaju nowotwory.

Podobnie jak w pierwszej kolumnie, nie wymienię wielu historii w wiadomościach dotyczących tych wzrostów, ponieważ rosną one codziennie, a liczby byłyby tylko ułamkiem rzeczywistych. Wystarczy powiedzieć, że zgony, zrujnowane życie i utrata jednych z najlepszych, jakie ten świat ma do zaoferowania, są spowodowane bezpośrednim zaangażowaniem naszego nowoczesnego establishmentu medycznego nie tylko w ukrywanie najlepszych metod zatrzymania i niszczenia tych nowotworów, ale świadomie i celowo zwiększając te liczby i wskaźniki poprzez ciągłą odmowę stosowania sprawdzonych technologii do wszystkich, oprócz wyeliminowania raka tu i teraz.

Rak jest uleczalny; rak nie musi być takim strachem dla nas wszystkich, rak wywołany przez broń biologiczną mRNA jest bezpośrednio zaangażowany w niszczenie danych nam przez Boga systemów rozmnażania poprzez masowy wzrost zachorowań na raka jąder, prostaty, szyjki macicy, macicy, jajników i innych, z których wiele jest bezpośrednio związanych z zabójczym strzałem niszczącym nasze naturalny układ odpornościowy.

Jest to bezpośrednia (być może na początku niezamierzona) wojna przeciwko ludzkości – przeciwko doskonałemu boskiemu stworzeniu. To wojna z samym Bogiem.

Dziękuję za przeczytanie tej kolumny, jestem doceniany i będę nadal starał się dostarczać więcej lektur, które zainteresują twoje ciekawostki.

Boże błogosław
AWARYJNA ZBIÓRKA FUNDAMENTÓW ANP: Przy nieustannej cenzurze i atakach „wielkiej technologii” na niezależne media, darowizny od czytelników są absolutnie niezbędne do utrzymania All News Pipeline online. Więc jeśli lubisz takie historie, rozważ wpłatę na rzecz ANP.

Wszystkie datki są bardzo mile widziane i z pewnością zostaną wykorzystane, aby utrzymać nas w tej walce o przyszłość Ameryki.

Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi. Zuzanna i Stefan. PROSZĘ POMÓŻ ANP PRZY ŻYCIU PRZEKAZYWAJĄC DAROWIZNY WYKORZYSTUJĄC JEDNĄ Z NASTĘPUJĄCYCH METOD.


Jednorazowe lub comiesięczne darowizny za pośrednictwem systemu PayPal lub karty kredytowej:Lub paypal.me/AllNewsPipeLine LUB Przekaż darowiznę za pomocą SUBSCRIBESTAR

Przekaż darowiznę pocztą

tradycyjną Czeki lub przekazy pieniężne płatne na rzecz Stefana Stanforda lub Susan Duclos można przesyłać na adres:

skrytka pocztowa 575

McHenry, lekarz medycyny. 21541
anetmachnio1979 shares this
981