ľubica
Nastává brutální proces “covidizace” celé západní civilizace
Covidizace je systematický proces postupných, nejprve dobrovolných, později podmiňovaných, a nakonec mandatorních omezení občanských práv a svobod, a to na základě záminky péče o zdraví obyvatelstva nadřazeného svobodám jedince. Pozor, už zde vůbec nemluvíme o Covid-19, protože proces covidizace směřuje k tomu, že k omezování občanských…More
Nastává brutální proces “covidizace” celé západní civilizace
Covidizace je systematický proces postupných, nejprve dobrovolných, později podmiňovaných, a nakonec mandatorních omezení občanských práv a svobod, a to na základě záminky péče o zdraví obyvatelstva nadřazeného svobodám jedince. Pozor, už zde vůbec nemluvíme o Covid-19, protože proces covidizace směřuje k tomu, že k omezování občanských práv a svobod bude možné použít v blízké době jakoukoliv nakažlivou nemoc, jakýkoliv virus, jakoukoliv bakterii, jakoukoliv chemickou nebo biologickou látku.
Na základě ochrany obyvatelstva poté globální elity, pod záminkou ochrany před daným virem, bakterií či chemickou látkou, potom budou vyžadovat omezování občanských a lidských práv, přičemž neustále budou globalisté a jejich zpravodajská média opakovat, že zdraví prý má přednost před osobními svobodami a občanskými právy. A přiznejte si a vzpomeňte si, kolikrát jste toto právě už slyšeli v posledních dnech, týdnech a měsících z médií od nejrůznějších osob, zastánců roušek, zastánců testování, zastánců očkování, různých Prymulů, různých Matovičů a dalších. Ve skutečnosti je to přitom starý trik, který byl jen lehce modifikován.
ľubica
Zatímco v Polsku, v NDR a v Maďarsku režimy padaly jako švestky, v Československu byl klid a lidem se nechtělo demonstrovat.A tak zoufalá StB musela zinscenovat mlácení studentů na Národní třídě, lehce to popostrčit, a protože efekt byl i tak mizerný, musela StB navíc zinscenovat zabití jednoho ze studentů, aby se československá veřejnost konečně naštvala a konečně vyšla do ulic.