Clicks239
PiotrM

W obronie ks. prof. Guza !

Nowa żydokomuna żąda usunięcia z KUL-u Księdza Profesora Tadeusza Guza.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, jaką rolę w Polsce grają środowiska żydowskie, gazety żydowskie dla Polaków, muzea żydowskie i żydowscy działacze publicystyki i dziennikarstwa, oto przykład.

Ksiądz Profesor Tadeusz Guz wypowiada się na temat dzisiejszej sytuacji, działań i planów „nowej lewicy”, a środowiska żydowskie podnoszą odgrzewanego kotleta mordów rytualnych, które są prawdą historyczną, acz niezgodną z duchem Vaticanum II i ekumenizmem, w którym żydzi i protestanci nas uczą, jak traktować Najświętszy Sakrament. Więc tej prawdy historycznej, której Żydzi nie lubią, chcą użyć, aby pozbawić Księdza Profesora pracy na uniwersytecie.

Dziwne, prawda? Kiedy naukowiec przeprowadza analizę ideologii pustoszącej moralność, duchowość, religię, gospodarkę, życie świata i naszego narodu, pod pozorem zupełnie innych zarzutów, fałszywych, acz soczystych, w które wierzyć jest niepoprawnie politycznie, Żydzi żądają usunięcia profesora z jego miejsca pracy.

Dla kłamstwa i z powodu nienawiści do prawdy chcą go pozbawić możliwości wykonywania swego zawodu i pozbawić go środków do życia.

Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości, jaka nacja jest odpowiedzialna za demoralizację polskiego narodu, niszczenie naszych obyczajów, wyśmiewanie religii, zakłamywanie historii, niszczenie nauki, prześladowanie kapłanów, psucie moralności, powinien stracić złudzenia.

Poniżej podajemy link do petycji broniącej Ks. Prof. Tadeusza Guza, prosimy przypominać się KUL-owi i Arcybiskupowi Lubelskiemu, składając podpis. Poniżej film, mówiący o tej sprawie. Dziękujemy Pani Doktor Aldonie Ciborowskiej za informowanie nas o tych zdarzeniach. Księdza Profesora Tadeusza Guza musimy obronić, jest dla Polaków bezcenny. To jedyny Kapłan, który miał odwagę powiedzieć publicznie, że Komunia Święta, Ciało naszego Pana Jezusa Chrystusa, jest nadprzyrodzonym Chlebem z Nieba, i nie ma możliwości, by kogokolwiek zaraziła jakimkolwiek wirusem, gdyż jest najczystszą, przenikniętą Bożą obecnością substancją Chrystusowego Ciała. Ten Kapłan miał odwagę stanąć w obronie polskiego narodu wobec zdeprawowanych żądań majątkowych Żydów. Za to wszystko zaskarbił sobie ich nienawiść, która popycha ich do ciągłych prześladowań Jego osoby.

Takiego Kapłana nie wolno wydać Żydom na lincz, publiczną i naukową śmierć. Jeżeli naród polski pozwoli skrzywdzić tego naukowca i Kapłana, będzie w swojej masie podlegał takim samym metodom prześladowania. Może niedługo wszyscy będziemy w zagrożeniu dostępu do pracy i środków do życia, jeśli nie będziemy lojalni wobec zakłamanej tyranii żydokomuny, nowej lewicy, jaka dzisiaj knebluje nam twarze, z powodu wykrycia wirusa grypy zabija w szpitalach, zamiast leczyć, i chce nas wszystkich odciąć od pracy i środków do życia, jeśli nie zechcemy przyjąć jej kahalnego zwierzchnictwa. To właśnie usiłują uczynić Księdzu Profesorowi, zabierając mu pracę i środki do życia za to, że odważył się głośno dzielić z nami swoją kapłańską i naukową wiedzą. Nie możemy pozwolić Go skrzywdzić. To sprawa polskiego honoru i polskiej narodowej dumy. Czy one jeszcze coś dla nas znaczą?

Jeśli tak, prosimy o podpisy:

Złość żydowska przeciw Bogu, Polakom i kapłanom!
Kliknij i podpisz w obronie Księdza Profesora Tadeusza Guza!