Kto nesúhlasí s “gosudarom”, tak letí. Z okna.

Další nejasné úmrtí, v Moskvě vypadl z okna oligarcha a boss Lukoilu Maganov - iDNES.cz

V moskevské nemocnici ve čtvrtek za nevysvětlených okolností zemřel předseda představenstva ropné společnosti …
Immanuela Sophia
Za všechno může Putin,jasně.Ja nevím,kdo ho z okna vyhodil,ale Vy určitě zda se jí.
Janko333
Ak väčšina a prakticky celý svet ukazuje na Putina zle, potom opak bude pravdou. A zvlášť keď sú to globalisti. Diablove útoky sú prefíkané a je niekedy tažké odhaliť ho,najmä keď nám predstavuje niečo ako dobré a pravdivé. youtu.be/uU1mj6it2IA
apredsasatoci
Proste iba nevidis, že Putin je globalista.
Janko333
Stačí si vypočuť príhovor Putina a Zelenskeho a podobne. Jasne vidieť medzi nimi rozdiel. Putin nemá s nimi nič spoločné.
youtu.be/zWO2quuWN1Y
youtu.be/uU1mj6it2IA
apredsasatoci
Po ovocí ich poznáte!
Nie po rečičkach!
Janko333
Ježiš síce povedal, poznáte ich po ovocia, ale čo je to ovocie? Ježiš aj povedal: lebo znútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, krádeže, vraždy, cudzoložstvá, chamtivosť, zlomyseľnosť, klamstvo, necudnosť, závisť rúhanie, pýcha, hlúposť. Všetky tieto zlá vychádzajú znútra a poškvrňujú človeka. .... teda aj slová lebo slová prezrádzajú charakter. Vypočuj si pozorne …More
Ježiš síce povedal, poznáte ich po ovocia, ale čo je to ovocie? Ježiš aj povedal: lebo znútra, z ľudského srdca, vychádzajú zlé myšlienky, smilstvá, krádeže, vraždy, cudzoložstvá, chamtivosť, zlomyseľnosť, klamstvo, necudnosť, závisť rúhanie, pýcha, hlúposť. Všetky tieto zlá vychádzajú znútra a poškvrňujú človeka. .... teda aj slová lebo slová prezrádzajú charakter. Vypočuj si pozorne Putina a Zelenskeho a uvídš ten rozdiel.
apredsasatoci
Keď ti dám padne dôkazy DNA, rozbor krvi, odtlačky prstov človeka na vražednej zbraní, video trestného činu aj tak neuveríš.
Divaš sa a nevidíš. Počúvaš a nepočuješ.
Janko333
Globalisti vykresľuju Zelenského ako dobrého. Podľa teba majú pravdu? Je Zelensky dobrý a Putin zlý?
apredsasatoci
Podľa ovocia ich poznáte!
Nie podľa toho kto na koho čo povie!
Janko333
človek posudzuje poďla toho čo vidí a počuje, duchovný človek posudzuje podľa Boha.
apredsasatoci
Čítaš sa? Celý čas mi dporúčuješ posudzovať Putina, Zelenskeho... podľa toho čo hovorí, alebo podľa toho čo hovoria iní o ňom a vzápätí to odsúdiš. Si pri zmysloch?
Podľa ovocia ich poznáte povedal kto?
Nie som autor týchto slov!
Obrana katolíckej Cirkvi
apredsasatoci, Janko ti nekáže odsudzovať, hovorí ti opak. Veď ty sám odsudzuješ Putina ako Hitlera a zastávaš vraha Zelenskeho.
Immanuela Sophia
Vzpomeňte na výrok Rothschilda,že nejnebezpečnější je pro NWO Putin a že je nezbytné Rusko za každou cenu dostat na kolena.Tak nevím,co ještě řešíte.
Immanuela Sophia
Putin v žádném případě nemá situaci v Rusku plně pod kontrolou,i v Kremlu,to přece víme.Ze je tam silná pátá US kolona.Zradcu.
Trepifajksl
Prý jedna svědkyně viděla Putina, že ho osobně strčil :-)))
Učeník Pánov
Nie, skočil sám s výkrikom: “za gosudara Putina, za Novorusko!”
Trepifajksl
Jediný, kdo ví, jak to bylo je Cemper.
Immanuela Sophia
Jo,zeptejte se Cempera 🤪 🤪A řekněte Fialoví,ať vyšle signál. 😊 😊
Učeník Pánov
@Marieta Ria, tá správa o “nevysvetliteľnom vypadnutí z okna” pána Magova je z ruských oficiálnych zdrojov (Interfax).
Skús sa zamyslieť, prečo tak vysokopostavený človek v Rusku “samovypadne” z okna? Špeciálne keď vyjadril nesúhlas s vojnou Ruska proti Ukrajine?
Marieta Ria
Keby ho chceli odstrániť vládni, tak by to nerobili takto okato, úplne primitívne, len toľko! Hovorím, to je na úrovni obesenia na teplákovej bunde!
apredsasatoci
Je len jedna vláda - globálna!
Učeník Pánov
@Marieta Ria , novičok ani plutónium sa neosvedčili, po ich použití ostali stopy. Po “samovypadnutí” stopy neostávajú.
Príliš veľa nečakaných úmrtí od 24.februára medzi vysokopostavenými osobami v Rusku. Rusko je obrovské a mocné impérium, kde sa o moc a jej udržanie vždy tvrdo a niekedy až veľmi kruto bojovalo. Súčasnosť nie je výnimkou.
Marieta Ria
Snáď nemám veriť bájke o Navaľnom...
Len mi akosi chýbajú rozoberané zločiny, vykonávané ukrajinskou stranou...
Dejú sa dnes vo svete mnohé neprávosti... aj v Rusku sú oligarchovia, ako všade na svete... Len tá jednostrannosť v Tvojom podaní je do očí bijúca!
Aj u nás bol míľnik, ktorý dosiahli vraždou novinára - tu sa treba vždy pýtať CUI BONO? Udialo sa tak preto, že potrebovali povaliť …More
Snáď nemám veriť bájke o Navaľnom...
Len mi akosi chýbajú rozoberané zločiny, vykonávané ukrajinskou stranou...
Dejú sa dnes vo svete mnohé neprávosti... aj v Rusku sú oligarchovia, ako všade na svete... Len tá jednostrannosť v Tvojom podaní je do očí bijúca!
Aj u nás bol míľnik, ktorý dosiahli vraždou novinára - tu sa treba vždy pýtať CUI BONO? Udialo sa tak preto, že potrebovali povaliť legitímnu vládu, inak na to nemali... A kto bol obvinený v prvom rade - predsa vláda a vraj talianska mafia... Nič z toho nebola pravda! Podobná situácia - Majdan na Ukrajine financovaný a podporovaný USA tiež na ten istý účel. Opýtajme sa, kde na svete pri povalení vlády chýbali USA??
Je to také priehľadné...
V Rusku je aj veľký počet ľudí, ktorí niečo znamenajú a USA a ich organizácie si ich podchytili a špeciálne vyškolili pre prácu vo svoj prospech na cudzom území, dávala som tu o tom príspevok.
Ako to funguje..
V závere videa je pasáž, v ktorej sa hovorí o budúcom prepúšťaní ľudí, ktorí slúžia cudzím záujmom a nie vlastnému národu. Treba sa zamyslieť nad tým, či tu nejde o to, že už svoju činnosť vykonali a tí, ktorí ich vyškolili a zaplatili (spoza oceánu), ich už nepotrebujú, alebo sa pre nich stali "rizikom"!
apredsasatoci
Keď treba aj "svojho" obetovať, treba ho obetovať! Samozrejme, vo vyššom záujme. Ako inak.
Učeník Pánov
@Marieta Ria
Samozrejme, rozprávke o Navaľnom neslobodno veriť, tak povedal “gosudar”. A čo povie “gosudar” to je predsa pravda.Rozmýšľať inak, ako povie “gosudar” , to je nebezpečné a vlastizradné. A že tí, čo rozmýšľali a hovorili inak, ako “gosudar” a potom záhadne “samovypadli” z okna, alebo neprežili čajík z plutóniovou príchuťou a podobne, to je iba zvláštna náhoda.
Marieta Ria
Keby bol otrávený, tak to neprežije... nie, že na ňom našli zvyšky látky...treba to trošku poštudovať... je to blud, ale viem, že Ty máš Putina a Rusov hlboko v žalúdku, takže táto debata ďalej nemá význam.
K predloženému materiálu si sa "zabudol" vyjadriť...
Čo k tomu dodať? Už chýba len vyhlásenie, že je jeden komik Tvojou inšpiráciou...
Učeník Pánov
Prečo by som sa mal vyjadriť?
Dal som sem oficiálnu správu o vypadnutí z okna vysokopostaveného človeka z Ruska, ktorí verejne odmietol vojenskú inváziu Rusiv na Ukrajine. Najskôr si to spochybňovala štýlom : “mainstreemu neverím”, keď si som ti napísal, že to je správa z
ruskej agentúry Interfax, tak si to začala točiť niekde inde.
Fakt je ale taký, že pán Magov záhadne vypadol z okna (…More
Prečo by som sa mal vyjadriť?
Dal som sem oficiálnu správu o vypadnutí z okna vysokopostaveného človeka z Ruska, ktorí verejne odmietol vojenskú inváziu Rusiv na Ukrajine. Najskôr si to spochybňovala štýlom : “mainstreemu neverím”, keď si som ti napísal, že to je správa z

ruskej agentúry Interfax, tak si to začala točiť niekde inde.
Fakt je ale taký, že pán Magov záhadne vypadol z okna (nebol v Rusku prvý) a jeho záporný postoj k vojne na Ukrajine bol záporný. Je to náhoda?
Marieta Ria
Pretože si vyjadril presvedčenie, že to má na svedomí Putin a jeho suita - povedané inými slovami. Na to som zareagovala, že realita môže byť aj iná, vzhľadom na množstvo (aj v Rusku) vysokopostavených ľudí, ktorí sú platení a školení organizáciami USA, aby slúžili ich záujmom - o čom som priložila článok. K tomu si nepovedal ani mäkké f.
Lebo Putin je pre Teba červeným súknom. Toť vsjo.
Freddy Gargamel
Učeník Pánov Že v Rusku práve prebieha mimoriadne tvrdý a bezohľadný zápas o boj, to ťažko poprieť. Že si pritom nikto neberie rukavičky, taktiež. A nie je to tak dnes alebo včera, je to dlhodobá tradícia. Putin nie je žiadnou výnimkou. Je to tvrdý bojovník o moc, odchovanec KGB a dedič sovietskeho systému moci.. Je obklopený celou suitou ľudí, ktorí pochádzajú ešte od Jeľcina a Gorbačova. …More
Učeník Pánov Že v Rusku práve prebieha mimoriadne tvrdý a bezohľadný zápas o boj, to ťažko poprieť. Že si pritom nikto neberie rukavičky, taktiež. A nie je to tak dnes alebo včera, je to dlhodobá tradícia. Putin nie je žiadnou výnimkou. Je to tvrdý bojovník o moc, odchovanec KGB a dedič sovietskeho systému moci.. Je obklopený celou suitou ľudí, ktorí pochádzajú ešte od Jeľcina a Gorbačova. Nebudem teraz špekulovať o jeho vzťahu ku globalistom, to je na veľmi dlhú diskusiu.
V tom teda súhlas. V čom sa však podľa mňa mýliš je to, že to považuješ za akúsi ruskú špecialitu. Takto sa však robí politika VŠADE, v minulosti aj dnes. Západ nevynímajúc, len to majú podstatne lepšie ošetrené. Techniky likvidácie politických oponentov pomocou tajných služieb sú tam prepracované do detailu. Niekde to majú vyslovene oficiálne, zisti si napr. niečo o britskej "licence to kill". V USA existuje oficiálny zoznam zahraničných občanov určených na likvidáciu. Keďže tak západné vlády ako aj médiá sú ovládané z rovnakého centra moci, nehrozí, že by médiá boli príliš aktívne v odhaľovaní a kritike takýchto praktík.
Samozrejme, vo valnej väčšine sa jedná tiež len o divné nehody či samovraždy nepohodlných ľudí. Spomeňme napr. rakúskeho Jörga Haidera. Ďalším príkladom môže byť britský vedec David Kelly, ktorý odhalil podvod s irackými zbraňami hromadného ničenia, použitý ako zámienka k rozpútaniu vojny. Krátko potom vraj spáchal samovraždu, za veľmi podivných okolností. Keď sa začneš zaoberať zaoberať týmito vecami, zistíš, že tých prípadov nie je málo.
Čo sa týka konkrétne toho "novičku" - nie je ti to trochu divné, že po použití smrtiaceho super-jedu Skripaľovci veselo pobehujú kdesi po Austrálii, a Navaľný sedí dodnes v base? Neopúšťa ma pocit, že keby použili SAVO na záchod, účinok by bol vyšší 😬
Marieta Ria
... ešteže máme ten mainstream...
Putin ho osobne bol vysotiť, lebo s ním predseda nesúhlasil... To na Ukrajine by bol v inom bezpečí!
U nás si vyberajú onakvejší odchod z tohto sveta - samovylúpnutie oka a potom obesenie na teplákoch. Musia sa tí Rusi ešte veľa učiť od nás!