Clicks53
uk.news

Правила поведінки: єпископ Шнайдер наставляє кардинала Вашингтона

16 квітня, в своєму зверненні до Братства Діви Марії з Фатіми, єпископ Атаназіус Шнайдер заявив про неможливість причащання Джо Байдена і Ненсі Пелосі, які підтримують аборти (див. відео нижче).

Відправляючи їм Святе Причастя, церква приймає їх позицію з питання вбивства невинних дітей. Шнайдер навів приклад святого Амвросія, який відмовив у Причасті імператору Феодосію (помер в 395 році) двічі. У перший раз це сталося, коли Феодосій вирішив підтримати іудеїв, які виступають проти християн, а другий, коли Феодосій нібито вбив 7000 чоловік в Салоніках.

Шнайдер назвав Феодосія найсильнішою людиною свого часу, а також порівняв його з президентом США. Він запропонував кардиналу Вашингтона Вілтон Грегорі уявити себе святим Амвросієм і сказати Байдену такі слова: "Дорогий брате, ти повинен покаятися, після чого зможеш стати справжнім католиком і отримати Святе Причастя".

Проте, в реальності все інакше. Грегорі вже кілька разів говорив, що не перешкоджатиме наданню Причастя Байдену. 16 квітня уряд Байдена повідомив, що бюджетні кошти можуть бути використані для "дослідження" органів, отриманих від абортованих дітей.

#newsIhqludbeik